AJGA Qualifier for the Memorial Junior hosted by Sung Hyun Park
Tournament Page Qualifier Qualifier Field Tee Times Leaderboard
Applicants who are not in the tournament field are listed below.

A link will display at the bottom of this page if applications are received from players who are in the field for this tournament or another with overlapping dates.
Qualifier Applications
Qualifier Applications
Boys
96 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 AJ Agnew Borden, Ind. 2023
2 Russell Ahmed Blacklick, Ohio 2022
3 Tyler Allred Crestwood, Ky. 2020
4 Matthew Aman Bridgeport, W.Va. 2020
5 Ben Armbruster Powell, Ohio 2022
6 Dean Austalosh Campbell, Ohio 2019
7 Nicholas Barros Bethesda, Md. 2021
8 Peter Barros Bethesda, Md. 2023
9 Benjamin Basta Hudson, Ohio 2021
10 Carson Bellish Pickerington, Ohio 2022
11 Ryan Bilby Follansbee, W.Va. 2021
12 Scott Bitar Pittsburgh, Pa. 2020
13 Adam Bornstein Deerfield, Ill. 2020
14 Jamison Boykins Reynoldsburg, Ohio 2021
15 Lyman Brackett Goshen, Ky. 2020
16 Zach Braun Cincinnati, Ohio 2021
17 Christopher Bridge Shaker Heights, Ohio 2022
18 Zach Brinks Loveland, Ohio 2020
19 Nathan Brown Westerville, Ohio 2021
20 Kahmar Byers Columbus, Ohio 2020
21 Matthew Cammeyer Bexley, Ohio 2020
22 Alexander Casey Franklin, Tenn. 2020
23 Braeden Casto Galena, Ohio 2022
24 Cameron Casto Galena, Ohio 2019
25 Alec Cesare Westfield, Ind. 2023
26 Mitchell Cormiea Chardon, Ohio 2020
27 Caleb Davern Grove City, Ohio 2019
28 Jack DeJonckheere Cincinnati, Ohio 2023
29 Brice Delaney Pittsburgh, Pa. 2020
30 Julian Dugan Cleveland, Ohio 2024
31 Jaxon Eck Harrisburg, Pa. 2020
32 Carson Enright Longboat Key, Fla. 2021
33 Andrew Flynn Louisville, Ky. 2020
34 Alex Gentry Jefferson City, Mo. 2020
35 Zander Gibson Concord, Ohio 2021
36 Jordan Gilkison Springboro, Ohio 2021
37 Danny Greenhill Elmore, Ohio 2021
38 Nolan Haynes Barberton, Ohio 2023
39 Jacob Hazen Dublin, Ohio 2020
40 Alex Hewitt Cincinnati, Ohio 2021
41 Cooper Hrabak Medina, Ohio 2020
42 Hudson Hummel Louisville, Ky. 2020
43 Yaroslav Ilyenko (Canada) Markham, Ontario 2019
44 Avery Irwin Belleville, Ill. 2021
45 Brian Jennings II Dallas, Texas 2019
46 Carsten Judge Columbus, Ohio 2021
47 Dylan Kaufman Millersburg, Ohio 2020
48 Andrew Kaye Avon Lake, Ohio 2020
49 Eric Klutke Crystal Lake, Ill. 2022
50 Columb Knight Raleigh, N.C. 2020
51 Owen Kruschwitz North Manches, Ind. 2022
52 Jack Kuhlman Dublin, Ohio 2021
53 Henry Lane Lexington, Ky. 2020
54 Adam Lauer Pittsburgh, Pa. 2021
55 Andrew Lim Naperville, Ill. 2023
56 Nick Longano Concord, Ohio 2021
57 Nolan Maine Mason, Ohio 2019
58 Anthony Maltony Pittsburgh, Pa. 2021
59 Trevin Mault Portsmouth, Ohio 2021
60 Logan McCarrell Dublin, Ohio 2022
61 Daniel Milo Mentor, Ohio 2020
62 Griffin Mitchell New Albany, Ohio 2020
63 Joe Mollica Columbus, Ohio 2020
64 Jaydan Morgan Barberton, Ohio 2020
65 Jack Mueller Cincinnati, Ohio 2021
66 Parker Mullen Naperville, Ill. 2020
67 Jack O'Donnell Powell, Ohio 2022
68 Bo Orecchio New Concord, Ohio 2020
69 Austin Outman Westfield, Pa. 2020
70 John Peters Carlisle, Pa. 2021
71 Nicholas Pleiman Rogers, Ark. 2021
72 Bryce Reed Delaware, Ohio 2021
73 Topher Reed Fairview Park, Ohio 2022
74 Keygan Robinson Dublin, Ohio 2021
75 Griffin Roscich Glen Ellyn, Ill. 2020
76 Tyler Sabo Ashland, Ohio 2022
77 Matthew Scheid Mason, Ohio 2020
78 Michael Senn III Bentonville, Ark. 2021
79 Jack Snyder Powell, Ohio 2022
80 Jack Sonne Maineville, Ohio 2020
81 Joshua Spiess New Albany, Ohio 2019
82 Dylan Stultz Greenup, Ky. 2022
83 Mark Sulek Delaware, Ohio 2022
84 Carson Trafford Columbus, Ohio 2022
85 Yida Wang Potomac, Md. 2020
86 Hayden Warren Owensboro, Ky. 2022
87 Stephen Warren Owensboro, Ky. 2020
88 Carter Wells Barnesville, Ohio 2022
89 Carl Williams Crestwood, Ky. 2022
90 Ben Wilson Lancaster, Pa. 2023
91 Joe Wilson West Chester, Ohio 2022
92 Matthew Wilson Lancaster, Pa. 2022
93 Noah Wingart Powell, Ohio 2022
94 Joshua Wright Fairlawn, Ohio 2021
95 SeHyeon (Chris) Yi (South Korea) Aurora, Ontario 2020
96 Bruce Yoder Millersburg, Ohio 2020
Girls
26 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ashlesha Abhang Dublin, Ohio 2020
2 Vanessa Borovilos (Canada) Toronto, Ontario 2024
3 Nicole Chan Hong Kong, Hong Kong 2021
4 Riley Dean Lewis Center, Ohio 2019
5 Alyssa DiMarcantonio (Canada) Maple, Ontario 2021
6 Becca Gorman Pepper Pike, Ohio 2020
7 Jenny Hua Boyds, Md. 2020
8 Lauren Kaltenmark Zionsville, Ind. 2021
9 Maggie Knight Grand Blanc, Mich. 2020
10 Katelyn Kuc Carmel, Ind. 2021
11 Sydney Leyerle Helena, Ohio 2021
12 Lyvia Li Granger, Ind. 2020
13 Emma Lim Naperville, Ill. 2020
14 Jona Angela Magcalayo Sta. Rosa, Philippines 2020
15 Annika Manjunath Dublin, Ohio 2021
16 Jami Morris Chagrin Falls, Ohio 2021
17 Elizabeth Murray Upper Arlington, Ohio 2020
18 Meha Pandya Centerville, Ohio 2021
19 Morgan Pankow New Albany, Ohio 2019
20 Catherine Reisinger Park Ridge, Ill. 2021
21 Sydney Seigel Scottsdale, Ariz. 2021
22 Simone Senk Fort Wayne, Ind. 2022
23 Sarah Shao Green Brook, N.J. 2024
24 Iris Shin Rocky River, Ohio 2019
25 Ellie Sonne Maineville, Ohio 2020
26 Kaia Wu Princeton, N.J. 2022
Qualifier Applications from the Tournament Field
Qualifier Applications from the Tournament Field
Boys
2 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Cole Christman Youngstown, Ohio 2019
2 Ali Khan Westerville, Ohio 2020
Girls
2 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kary Hollenbaugh New Albany, Ohio 2022
2 Anna Ritter New Albany, Ohio 2022