Qualifier - Stewart Cink Championship by Transamerica
Qualifier Tournament Applications Received Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 24 hours prior to the start of the qualifier. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Thursday, October 15
Thursday, October 15
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:30 AM 1
Averi Cline
Suwanee, Ga. (2022)
Kaitlyn You
Torrance, Calif. (2021)
Bridget Hoang
Lawrenceville, Ga. (2021)
08:40 AM 1
Hailey Han#
Duluth, Ga. (2025)
Hadley Ashton*
Erie, Colo. (2025)
Catie Craig
Sautee Nacoochee, Ga. (2021)
08:50 AM 1
Arenui Faana#
Lake Mary, Fla. (2024)
Kennedy Arnette
Cumming, Ga. (2022)
Alisa Pressley
Hoschton, Ga. (2025)
09:00 AM 1
Heidi Christensen
Coral Springs, FL (2021)
Kate Barber
Savannah, Ga. (2025)
McKensey Kaseta
Marietta, Ga. (2021)
09:10 AM 1
Camryn Coffield
Hamilton, Ga. (2026)
Cathilyn Lee
Houston, Texas (2022)
Jada Richardson
Suwanee, Ga. (2021)
09:20 AM 1
Ella Stoll
Acworth, Ga. (2022)
Mahima Vurupatur
Alpharetta, Ga. (2024)
Allie Kantor*
Milton, GA (2021)
09:30 AM 1
Morgan Miller*
Cedar Park, Texas (2021)
Sara Im*
Duluth, GA (2023)
Emerson Elm#
Suwanee, Ga. (2025)
09:40 AM 1
Ariihau Faana#
Lake Mary, Fla. (2022)
Chapman Barnett*
Alpharetta, Ga. (2023)
09:50 AM 1
Brennan Cozad#
Alpharetta, Ga. (2024)
Jake Peacock*
Milton, Ga. (2021)
10:00 AM 1
Prayaag Oruganti*
Austin, Texas (2021)
Nick Schwendiman
Suwanee, GA (2023)
10:10 AM 1
Anthony Purcea
Buford, Ga. (2024)
Mason Fundingsland
Milton, Ga. (2023)
Bowen Ballis*
The Woodlands, Texas (2024)
10:20 AM 1
Jackson Hill
Madisonville, Ky. (2022)
Cooper Griffin
Weston, Mass. (2020)
Ethan Elm
Suwanee, Ga. (2022)
10:30 AM 1
Ty Patterson
Suwanee, Ga. (2021)
Garrett Armbrust
Woodstock, Ga. (2022)
10:40 AM 1
Matthew Young
Atlanta, Ga. (2023)
Billy Abdow#
Duluth, Ga. (2024)
10:50 AM 1
Dalton Burts#
Peachtree Corners, Ga. (2023)
Ryan Feldman
Rockville, Md. (2021)
Luke Sienkiewicz
Memphis, Tenn. (2022)
11:00 AM 1
Frederick Chappell
Bogart, Ga. (2024)
Noah Salmons
Leesburg, Va. (2022)
Sahish Reddy
Duluth, Ga. (2026)
11:10 AM 1
Joshua Strong
Sugar Hill, Ga. (2023)
Chris Terzian
Gainesville, Fla. (2023)
William Oliver III
Pooler, Ga. (2021)
11:20 AM 1
Ethan Skelly
Sharon, Mass. (2021)
Wesley Hu
Suwanee, Ga. (2024)
Julian Krone*
Alpharetta, Ga. (2021)
11:30 AM 1
Jimmy Coleman
Cumming, Ga. (2022)
Matthew Nolder
Berwick, Maine (2022)
11:40 AM 1
McCord Grice
Atlanta, Ga. (2022)
Peyton Bonny
Prospect, Ky. (2022)
11:50 AM 1
Stephen Warren
Owensboro, Ky. (2021)
Jack Schoenberger
Milton, Ga. (2022)
Jacob Blanton
West Point, Miss. (2024)
12:00 PM 1
Hayden Warren
Owensboro, Ky. (2022)
Lucas Jinglov
Alpharetta, Ga. (2023)
12:10 PM 1
Andy Cruz
Duluth, Ga. (2024)
Wyatt Seilkop
Suwanee, Ga. (2022)
Ben Shelton
Atlanta, Ga. (2022)
12:20 PM 1
Luke Cusick
Suwanee, Ga. (2021)
Ryan Chang
Lexington, Mass. (2024)
Jackson Grunden
Fayetteville, Ga. (2021)
12:30 PM 1
Bo Carpenter
Tifton, Ga. (2023)
Dax Isbell
Cumming, Ga. (2022)
Jack Unold
Milton, Ga. (2021)
12:40 PM 1
Jack Adelman
Johns Creek, GA. (2023)
Evan Kugle*
McKinney, Texas (2022)
McKean Collins*
Lexington, Ky. (2023)
09:00 PM 1
Zidan Ajani
Atlanta, Ga. (2023)

Time Hole Players Time Hole Players
08:30 AM 1
Averi Cline
Suwanee, Ga. (2022)
Kaitlyn You
Torrance, Calif. (2021)
Bridget Hoang
Lawrenceville, Ga. (2021)
08:40 AM 1
Hailey Han#
Duluth, Ga. (2025)
Hadley Ashton*
Erie, Colo. (2025)
Catie Craig
Sautee Nacoochee, Ga. (2021)
08:50 AM 1
Arenui Faana#
Lake Mary, Fla. (2024)
Kennedy Arnette
Cumming, Ga. (2022)
Alisa Pressley
Hoschton, Ga. (2025)
09:00 AM 1
Heidi Christensen
Coral Springs, FL (2021)
Kate Barber
Savannah, Ga. (2025)
McKensey Kaseta
Marietta, Ga. (2021)
09:10 AM 1
Camryn Coffield
Hamilton, Ga. (2026)
Cathilyn Lee
Houston, Texas (2022)
Jada Richardson
Suwanee, Ga. (2021)
09:20 AM 1
Ella Stoll
Acworth, Ga. (2022)
Mahima Vurupatur
Alpharetta, Ga. (2024)
Allie Kantor*
Milton, GA (2021)
09:30 AM 1
Morgan Miller*
Cedar Park, Texas (2021)
Sara Im*
Duluth, GA (2023)
Emerson Elm#
Suwanee, Ga. (2025)
09:40 AM 1
Ariihau Faana#
Lake Mary, Fla. (2022)
Chapman Barnett*
Alpharetta, Ga. (2023)
09:50 AM 1
Brennan Cozad#
Alpharetta, Ga. (2024)
Jake Peacock*
Milton, Ga. (2021)
10:00 AM 1
Prayaag Oruganti*
Austin, Texas (2021)
Nick Schwendiman
Suwanee, GA (2023)
10:10 AM 1
Anthony Purcea
Buford, Ga. (2024)
Mason Fundingsland
Milton, Ga. (2023)
Bowen Ballis*
The Woodlands, Texas (2024)
10:20 AM 1
Jackson Hill
Madisonville, Ky. (2022)
Cooper Griffin
Weston, Mass. (2020)
Ethan Elm
Suwanee, Ga. (2022)
10:30 AM 1
Ty Patterson
Suwanee, Ga. (2021)
Garrett Armbrust
Woodstock, Ga. (2022)
10:40 AM 1
Matthew Young
Atlanta, Ga. (2023)
Billy Abdow#
Duluth, Ga. (2024)
10:50 AM 1
Dalton Burts#
Peachtree Corners, Ga. (2023)
Ryan Feldman
Rockville, Md. (2021)
Luke Sienkiewicz
Memphis, Tenn. (2022)
11:00 AM 1
Frederick Chappell
Bogart, Ga. (2024)
Noah Salmons
Leesburg, Va. (2022)
Sahish Reddy
Duluth, Ga. (2026)
11:10 AM 1
Joshua Strong
Sugar Hill, Ga. (2023)
Chris Terzian
Gainesville, Fla. (2023)
William Oliver III
Pooler, Ga. (2021)
11:20 AM 1
Ethan Skelly
Sharon, Mass. (2021)
Wesley Hu
Suwanee, Ga. (2024)
Julian Krone*
Alpharetta, Ga. (2021)
11:30 AM 1
Jimmy Coleman
Cumming, Ga. (2022)
Matthew Nolder
Berwick, Maine (2022)
11:40 AM 1
McCord Grice
Atlanta, Ga. (2022)
Peyton Bonny
Prospect, Ky. (2022)
11:50 AM 1
Stephen Warren
Owensboro, Ky. (2021)
Jack Schoenberger
Milton, Ga. (2022)
Jacob Blanton
West Point, Miss. (2024)
12:00 PM 1
Hayden Warren
Owensboro, Ky. (2022)
Lucas Jinglov
Alpharetta, Ga. (2023)
12:10 PM 1
Andy Cruz
Duluth, Ga. (2024)
Wyatt Seilkop
Suwanee, Ga. (2022)
Ben Shelton
Atlanta, Ga. (2022)
12:20 PM 1
Luke Cusick
Suwanee, Ga. (2021)
Ryan Chang
Lexington, Mass. (2024)
Jackson Grunden
Fayetteville, Ga. (2021)
12:30 PM 1
Bo Carpenter
Tifton, Ga. (2023)
Dax Isbell
Cumming, Ga. (2022)
Jack Unold
Milton, Ga. (2021)
12:40 PM 1
Jack Adelman
Johns Creek, GA. (2023)
Evan Kugle*
McKinney, Texas (2022)
McKean Collins*
Lexington, Ky. (2023)
09:00 PM 1
Zidan Ajani
Atlanta, Ga. (2023)