SPOT X Hotel Junior Championship presented by Florida's Historic Coast
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Monday, January 17
Monday, January 17
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:15 AM 1
John Hiller
New York, N.Y. (2024)
Andreas Diogenous
(Canada) Cambridge, Ontario, Canada (2023)
Andrew Chen
Queens, N.Y. (2023)
08:15 AM 10
Brian (Taehoon) Park
(South Korea) Championsgate, Fla. (2022)
Dalton Burts
Peachtree Corners, Ga. (2023)
Jonathan Honeywell
Whispering Pines, N.C. (2022)
08:25 AM 1
Hans Risvaer
Miami, Fla. (2023)
Stefan Ink
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
JB Knight
Kennesaw, Ga. (2024)
08:25 AM 10
Max Jelinek
(Czech Republic) Port St. Lucie, Fla. (2023)
Malik Dao
(Canada) Notre-Dame Ile Perrot, Quebec, Canada (2022)
Hayden Adams
Lexington, Ky. (2023)
08:35 AM 1
Guillermo Antonio Polo Bodart
(Argentina) Mar del Plata, Calif. (2022)
Nolan Harper
Saint Augustine, Fla. (2024)
Reggie Zhu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
08:35 AM 10
Ariihau Faana
Lake Mary, Fla. (2022)
Henry Robards
Jacksonville, Fla. (2024)
Emilio Gil Leyva Llamas
(Mexico) Culiacan, , Mexico (2023)
08:45 AM 1
Max Fonseca
Miami, Fla. (2023)
Kelvin Hernandez
Gurabo, P.R. (2023)
Santiago Bonequi
(Mexico) Mexico City, , Mexico (2023)
08:45 AM 10
Diego Passos
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
Luke Balaskiewicz
Jacksonville, Fla. (2025)
Aksel Moe
Sarasota, Fla. (2023)
08:55 AM 1
Amelia Guo
Seabrook, Texas (2023)
Kayla Bryant
Boca Raton, Fla. (2026)
Caiyi (Flora) Zhang
(China) Bradenton, Fla. (2023)
08:55 AM 10
Trinity Beth
Calvert City, Ky. (2026)
Maggie Ni
Cypress, Texas (2023)
Christine Chang
Auburn, Ala. (2024)
09:05 AM 1
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, Fla. (2024)
Kate Ha
Auburn, Ala. (2026)
Jasmine Chen
Pleasanton, Calif. (2022)
09:05 AM 10
Izzy M. Pellot
Altamonte Springs, Fla. (2022)
Madison Messimer
Myrtle Beach, S.C. (2025)
Kelly Shanahan
Coral Springs, Fla. (2022)
09:15 AM 1
XiMiao Zhai
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Megan Meng
Pennington, N.J. (2024)
Hailey Han
Duluth, Ga. (2025)
09:15 AM 10
Yingshi (Lydia) Lin
(China) Guangzhou, , China (2025)
Elan Zhang
Orlando, Fla. (2024)
Anna Coccia
New Albany, Ohio (2023)
09:25 AM 1
Ashleen Kaur
Cypress, Texas (2023)
Molly Smith
Westford, Mass. (2023)
Amelie Phung
Forest Hills, N.Y. (2025)
09:25 AM 10
Angela Yiting Wang
(Canada) Windermere, Fla. (2026)
Kimberly Shen
Johns Creek, Ga. (2022)
Mariane Johnson
Niceville, Fla. (2023)
09:35 AM 1
Danny Erickson
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
Shawn Coultoff
Winter Garden, Fla. (2025)
Rahul Rajendran
Alpharetta, Ga. (2023)
09:35 AM 10
Samir Davidov
Roanoke, Va. (2022)
Rohan Singh
Ponte Vedra, Fla. (2023)
Brock Blais
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
09:45 AM 1
Gerardo Gomez
(Mexico) San Luis Potosi, , Mexico (2024)
Davis Ovard
Frisco, Texas (2023)
Cooper Claycomb
Orlando, Fla. (2023)
09:45 AM 10
Bo Carpenter
Tifton, Ga. (2023)
Phillip Dunham
Ponte Vedra Beach, Fla. (2026)
Tom Fischer
Birmingham, Ala. (2022)
09:55 AM 1
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, Fla. (2022)
Grant Doggett
Beach City, Texas (2023)
Camden Smith
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
09:55 AM 10
Cole Starnes
Fishers, Ind. (2023)
Bowen Ballis
The Woodlands, Texas (2024)
Ian Davis
Orlando, Fla. (2022)
10:05 AM 1
Alex Long
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2024)
Garret Ebbert
Lake Mary, Fla. (2023)
Jeremy Chen
(Taiwan) Taipei City, , Taiwan (2023)
10:05 AM 10
Rodrigo Barahona
(Mexico) Bradenton, Fla. (2022)
Beni Long
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2023)
Brody Stevenson
Saint Augustine, Fla. (2023)

Time Hole Players Time Hole Players
08:15 AM 1
John Hiller
New York, N.Y. (2024)
Andreas Diogenous
(Canada) Cambridge, Ontario, Canada (2023)
Andrew Chen
Queens, N.Y. (2023)
08:15 AM 10
Brian (Taehoon) Park
(South Korea) Championsgate, Fla. (2022)
Dalton Burts
Peachtree Corners, Ga. (2023)
Jonathan Honeywell
Whispering Pines, N.C. (2022)
08:25 AM 1
Hans Risvaer
Miami, Fla. (2023)
Stefan Ink
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
JB Knight
Kennesaw, Ga. (2024)
08:25 AM 10
Max Jelinek
(Czech Republic) Port St. Lucie, Fla. (2023)
Malik Dao
(Canada) Notre-Dame Ile Perrot, Quebec, Canada (2022)
Hayden Adams
Lexington, Ky. (2023)
08:35 AM 1
Guillermo Antonio Polo Bodart
(Argentina) Mar del Plata, Calif. (2022)
Nolan Harper
Saint Augustine, Fla. (2024)
Reggie Zhu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
08:35 AM 10
Ariihau Faana
Lake Mary, Fla. (2022)
Henry Robards
Jacksonville, Fla. (2024)
Emilio Gil Leyva Llamas
(Mexico) Culiacan, , Mexico (2023)
08:45 AM 1
Max Fonseca
Miami, Fla. (2023)
Kelvin Hernandez
Gurabo, P.R. (2023)
Santiago Bonequi
(Mexico) Mexico City, , Mexico (2023)
08:45 AM 10
Diego Passos
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
Luke Balaskiewicz
Jacksonville, Fla. (2025)
Aksel Moe
Sarasota, Fla. (2023)
08:55 AM 1
Amelia Guo
Seabrook, Texas (2023)
Kayla Bryant
Boca Raton, Fla. (2026)
Caiyi (Flora) Zhang
(China) Bradenton, Fla. (2023)
08:55 AM 10
Trinity Beth
Calvert City, Ky. (2026)
Maggie Ni
Cypress, Texas (2023)
Christine Chang
Auburn, Ala. (2024)
09:05 AM 1
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, Fla. (2024)
Kate Ha
Auburn, Ala. (2026)
Jasmine Chen
Pleasanton, Calif. (2022)
09:05 AM 10
Izzy M. Pellot
Altamonte Springs, Fla. (2022)
Madison Messimer
Myrtle Beach, S.C. (2025)
Kelly Shanahan
Coral Springs, Fla. (2022)
09:15 AM 1
XiMiao Zhai
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Megan Meng
Pennington, N.J. (2024)
Hailey Han
Duluth, Ga. (2025)
09:15 AM 10
Yingshi (Lydia) Lin
(China) Guangzhou, , China (2025)
Elan Zhang
Orlando, Fla. (2024)
Anna Coccia
New Albany, Ohio (2023)
09:25 AM 1
Ashleen Kaur
Cypress, Texas (2023)
Molly Smith
Westford, Mass. (2023)
Amelie Phung
Forest Hills, N.Y. (2025)
09:25 AM 10
Angela Yiting Wang
(Canada) Windermere, Fla. (2026)
Kimberly Shen
Johns Creek, Ga. (2022)
Mariane Johnson
Niceville, Fla. (2023)
09:35 AM 1
Danny Erickson
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
Shawn Coultoff
Winter Garden, Fla. (2025)
Rahul Rajendran
Alpharetta, Ga. (2023)
09:35 AM 10
Samir Davidov
Roanoke, Va. (2022)
Rohan Singh
Ponte Vedra, Fla. (2023)
Brock Blais
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
09:45 AM 1
Gerardo Gomez
(Mexico) San Luis Potosi, , Mexico (2024)
Davis Ovard
Frisco, Texas (2023)
Cooper Claycomb
Orlando, Fla. (2023)
09:45 AM 10
Bo Carpenter
Tifton, Ga. (2023)
Phillip Dunham
Ponte Vedra Beach, Fla. (2026)
Tom Fischer
Birmingham, Ala. (2022)
09:55 AM 1
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, Fla. (2022)
Grant Doggett
Beach City, Texas (2023)
Camden Smith
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
09:55 AM 10
Cole Starnes
Fishers, Ind. (2023)
Bowen Ballis
The Woodlands, Texas (2024)
Ian Davis
Orlando, Fla. (2022)
10:05 AM 1
Alex Long
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2024)
Garret Ebbert
Lake Mary, Fla. (2023)
Jeremy Chen
(Taiwan) Taipei City, , Taiwan (2023)
10:05 AM 10
Rodrigo Barahona
(Mexico) Bradenton, Fla. (2022)
Beni Long
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2023)
Brody Stevenson
Saint Augustine, Fla. (2023)