1998 Rolex Junior All-America Team

BOYS FIRST TEAM
ERIK COMPTON
Miami, Fla.
J.C. DeLEON
Tulsa, Okla.
CHRISTO GREYLING
Durban, South Africa
RYAN HYBL
Colbert, Ga.
JAMIE KELLAM
Pflugerville, Texas
JOHN LEPAK
La Habra Heights, Calif.
SEAN O'HAIR
Bradenton, Fla.
ADAM RUBINSON
Fort Worth, Texas
BRADY STOCKTON
San Ramon, Calif.
DAVID WAGENSELLER
Wilmington, Ohio
GIRLS FIRST TEAM
BETH BAUER
Cramerton, N.C.
MARIA GARCIA-ESTRADA
Tenerife, Spain
LEIGH ANNE HARDIN
Martinsville, Ind.
JIMIN KANG
Shoreline, Wash.
JULIA KRASCHINSKI
Whitianga, New Zealand
CANDIE KUNG
Fountain Valley, Calif.
PAULA MARTI
Barcelona, Spain
VIRADA NIRAPATHPONGPORN
Bangkok, Thailand
KIM ROWTON
San Antonio, Texas
BRITTANY STRAZA
Fort Myers, Fla.
BOYS SECOND TEAM
DANIEL BRUNSON
Greenville, S.C.
RANDY CREIGHTON
Las Vegas, Nev.
JASON HARTWICK
Sacramento, Calif.
NICHOLAS LOAR
Rockwall, Texas
HUNTER MAHAN
McKinney, Texas
TODD MILLER
Napa, Calif.
DAVID OH
Cerritos, Calif.
JAMES OH
Lakewood, Calif.
MATTHEW ROSENFELD
Plano, Texas
RUSSELL WRENTZ
Cabot, Ark.
GIRLS SECOND TEAM
NANCY ABIECUNAS
Fort Collins, Colo.
DANIELLE DOWNEY
Rochester, N.Y.
SAMANTHA FOX
Whites Creek, Tenn.
EMILY GILLEY
Flossmoor, Ill.
CANDY HANNEMANN
Rio de Janeiro, Brazil
ANGELA JERMAN
Columbus, Ga.
MIRIAM NAGL
Berlin, Germany
JESSICA REESE
Santa Rosa, Calif.
ANGELA RHO
Fullerton, Calif.
CELESTE TROCHE
Asuncion, Paraguay
BOYS THIRD TEAM
MICHAEL BEARD
Palm Desert, Calif.
ROB BEASLEY
Greensboro, N.C.
RAMON BESCANSA
Santiago, Spain
BEN DUNCAN
Greenville, S.C.
BRETT JOHNSON
Hilton Head Island, S.C.
GREGG JONES
Florence, S.C.
NICK MANTHEY
Mesa, Ariz.
LAURENT SATOH
Richardson, Texas
J.J. WALL
San Antonio, Texas
RONALD WON
Irvine, Calif.
BOYS HONORABLE MENTION
JOSEPH AFFRUNTI
Crystal Lake, Ill.
JASON ALLRED
Ashland, Ore.
BENOIT BEISSER
Scottsdale, Ariz.
CAMILO BENEDETTI
Medellin, Colombia
CLAY BINGHAM
Spanish Fork, Utah
BRETT BOCKMANN
Palm Desert, Calif.
TOMMY BRANCH
Vidalia, Ga.
MICHAEL CARBONE
Brewster, Mass.
JOHN CARTER
Thomasville, N.C.
RYAN CASSIDY
Arlington Heights, Ill.
MIKE CASTLEFORTE
Dayton, Ohio
MATTHEW COHN
La Jolla, Calif.
MATT DAVIDSON
Lawrenceville, N.J.
BUBBA DICKERSON
Hilliard, Fla.
LORNE DON
Toronto, Ontario
PATRICK FLYNN
Westport, Conn.
SERGIO GARCIA
Castellon, Spain
ADAM GARY
Bowling Green, Ky.
BILL HAAS
Greer, S.C.
BRIAN HAWVER
Americus, Ga.
TARO HIROI
Kouchi, Japan
KEVIN KORNOWA
Toledo, Ohio
KEN LEWIS
South Dennis, Mass.
MATT LINDHOLM
Georgetown, Texas
MICHAEL MANESS
Galivants Ferry, S.C.
DOUG MANOR
Garland, Texas
KRIS MIKKELSEN
Woodstock, Ga.
LEIF OLSON
Golden, Colo.
WESLEY PATE
Pensacola, Fla.
JOHN ROBERTSON
Olympia, Wash.
TODD RODEMICH
Quincy, Ill.
MICHAL ROLING
Jefferson City, Mo.
NICK SEYMOUR
Tustin, Calif.
HANS SHERMAN
Chestnut Hill, Mass.
BRANDT SNEDEKER
Nashville, Tenn.
TAYLOR WALSH
Napanoch, N.Y.
GIRLS HONORABLE MENTION
HEATHER ANGELL
Winston-Salem, N.C.
BRIDGET BIETH
Sacramento, Calif.
CHRISTI CANO
San Antonio, Texas
WHITNEY CODE
Tampa, Fla.
MARLA COX
Lima, Ohio
DOROTHY DELASIN
Daly City, Calif.
LISA DERNICK
The Woodlands, Texas
KRISTIN DUFOUR
Austin, Texas
MOLLIE FANKHAUSER
Dublin, Ohio
KATIE FUTCHER
The Woodlands, Texas
RAPHAEL GARSTECKI
Milwaukee, Wis.
SARAH JOHNSTON
Benton, La.
KELLI KAMIMURA
Burlington, Wash.
KIM KOUWABUNPAT
Upland, Calif.
ASHLEY LEONARD
Rocky Mount, N.C.
RANDI MEADOWS
San Antonio, Texas
LISA MESHKE
Blooming Prairie, Minn.
KRISTY McPHERSON
Conway, S.C.
LAURA MYERSCOUGH
Charleston, Ill.
STACY PRAMMANASUDH
Enid, Okla.
CIMMIE SHAHAN
Spring Grove, Pa.
ABBY SPECTOR
Waterville, Maine
KIMBERLY STRONG
Nottingham, Pa.
COURTNEY SWAIM
Duluth, Ga.
SATARAK WALAILAK
Los Angeles, Calif.
AREE WONGLUEKIET
Bradenton, Fla.