2018 Rolex Junior All-America Team

BOYS FIRST TEAM
AKSHAY BHATIA
Wake Forest, N.C. (2020)
RICKY CASTILLO
Yorba Linda, Calif. (2019)
CANON CLAYCOMB
Bowling Green, Ky. (2020)
RYAN HALL
Knoxville, Tenn. (2018)
WILLIAM MOLL
Houston, Texas (2019)
SHIRYU (LEO) OYO
(Japan) San Diego, Calif. (2018)
CAMERON SISK
El Cajon, Calif. (2018)
JAMES SONG
(Canada) Rancho Santa Fe, Calif. (2018)
MICHAEL THORBJORNSEN
Wellesley, Mass. (2020)
TRAVIS VICK
Houston, Texas (2019)
KARL VILIPS
(Australia) Wesley Chapel, Fla. (2020)
ALEXANDER YANG
Carlsbad, Calif. (2021)
GIRLS FIRST TEAM
ANNE CHEN
(Australia) Sugar Land, Texas (2020)
SADIE ENGLEMANN
Austin, Texas (2020)
RACHEL HECK
Memphis, Tenn. (2020)
LUCY LI
Redwood Shores, Calif. (2020)
MICHAELA MORARD
Huntsville, Ala. (2020)
YEALIMI NOH
Concord, Calif. (2019)
ALEXA PANO
Lake Worth, Fla. (2022)
MEGAN SCHOFILL
Monticello, Fla. (2019)
ERICA SHEPHERD
Greenwood, Ind. (2019)
YUJEONG SON
(South Korea) Norman, Okla. (2019)
LEI (ANGELINA) YE
(China) Bradenton, Fla. (2019)
ROSE ZHANG
Irvine, Calif. (2021)
BOYS SECOND TEAM
CONNOR CREASY
Abingdon, Va. (2019)
EUGENE HONG
Orlando, Fla. (2018)
J. HOLLAND HUMPHRIES
Austin, Texas (2021)
BO JIN
(China) Encinitas, Calif. (2020)
JOHN KEEFER
San Antonio, Texas (2019)
WILLIAM MOUW
Chino, Calif. (2019)
JEEWON PARK
(South Korea) Lake Mary, Fla. (2020)
LUKE POTTER
Encinitas, Calif. (2022)
GORDON SARGENT
Birmingham, Ala. (2021)
IAN SIEBERS
Bellevue, Wash. (2020)
JACKSON VAN PARIS
Pinehurst, N.C. (2021)
JONATHAN YAUN
Minneola, Fla. (2018)
GIRLS SECOND TEAM
AMARI AVERY
Riverside, Calif. (2022)
IRENE KIM
La Palma, Calif. (2019)
XIN (CINDY) KOU
(China) Windermere, Fla. (2021)
ALEXA MELTON
Covina, Calif. (2019)
KATHERINE MUZI
Walnut, Calif. (2018)
BOHYUN PARK
(South Korea) Farmers Branch, Texas (2021)
BROOKE SEAY
Rancho Santa Fe, Calif. (2019)
ANEKA SEUMANUTAFA
Emmitsburg, Md. (2019)
ERIKA SMITH
Orlando, Fla. (2019)
KORNKAMOL SUKAREE
(Thailand) Huntington Beach, Calif. (2018)
CHRISTINE WANG
Houston, Texas (2020)
ELIZABETH WANG
San Marino, Calif. (2018)
BOYS HONORABLE MENTION
TREY BOSCO
Austin, Texas (2020)
NICOLAS CASSIDY
Johns Creek, Ga. (2019)
AARON CHEN
Fremont, Calif. (2019)
KUANGYU CHEN
(Australia) Shenzhen, China (2021)
GEORGE DUANGMANEE
Fairfax, Va. (2020)
CHRIS FOSDICK
Middlefield, Conn. (2019)
PETER FOUNTAIN
Raleigh, N.C. (2020)
AUSTIN GREASER
Vandalia, Ohio (2019)
FRANKIE HARRIS
Boca Raton, Fla. (2021)
JUN MIN (JIMMY) LEE
(South Korea) Mission, Texas (2019)
TYLER LIPSCOMB
Carrollton, Ga. (2019)
DYLAN MENANTE
Carlsbad, Calif. (2019)
HAZEN NEWMAN
Las Vegas, Nev. (2019)
JAY NIMMO
Benton, Ky. (2021)
COLE PONICH
Farmington, Utah (2019)
AUSTYN REILY
Pottsboro, Texas (2019)
JACKSON RIVERA
Rancho Santa Fe, Calif. (2021)
JEEVAN SIHOTA
(Canada) Victoria, British Columbia (2022)
BRIAN STARK
Kingsburg, Calif. (2019)
NICKLAS STAUB
WILL THOMSON
Naples, Fla. (2019)
BRENDAN VALDES
Orlando, Fla. (2021)
ANDI XU
(China) San Diego, Calif. (2020)
SAMPSON-YUNHE ZHENG
(China) Orlando, Fla. (2020)
GIRLS HONORABLE MENTION
TY AKABANE
Danville, Calif. (2019)
ZOE ANTOINETTE CAMPOS
Valencia, Calif. (2021)
BRIANA CHACON
Whittier, Calif. (2019)
YA CHUN CHANG
(Taiwan) Bradenton, Fla. (2018)
MEGAN FURTNEY
South Elgin, Ill. (2019)
ASHLEY GILLIAM
Manchester, Tenn. (2019)
AGUSTINA GOMEZ CISTERNA
Buenos Aires, Argentina (2019)
SAVANNAH GREWAL
(Canada) Vancouver, British Columbia (2020)
SOPHIE GUO
(China) Orlando, Fla. (2019)
YOON MIN HAN
(South Korea) Bradenton, Fla. (2021)
TRINITY KING
Arlington, Texas (2019)
ANINA KU
Basking Ridge, N.J. (2018)
RACHEL KUEHN
Asheville, N.C. (2019)
YU WEN LU
Shanghai, China (2021)
ASHLEY MENNE
Surprise, Ariz. (2020)
ALYSSA MONTGOMERY
Knoxville, Tenn. (2019)
BRIANNA NAVARROSA
San Diego, Calif. (2020)
JENNIE PARK
Carrollton, Texas (2019)
SARAH-EVE RHEAUME
(Canada) Lac-Delage, Quebec (2018)
SERENA SEPERSKY
Temecula, Calif. (2019)
LATANNA STONE
Riverview, Fla. (2019)
ALEXANDRA SWAYNE
Maineville, Ohio (2018)
NICOLE WHISTON
San Diego, Calif. (2019)
KATIE YOO
Orlando, Fla. (2020)