Qualifier for the AJGA Junior at Victoria Hills
Main Leaderboard
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified Into Tournament
1
John Daly II
Clearwater, Fla. (2021)
-2 70 Qualified Into Tournament
2
Chase Gullikson
Orlando, Fla. (2021)
-1 71
3
Will Anderson
Portage, Mich. (2020)
E 72 Qualified Into Tournament
T4
Reece Kyle
Fort Myers, Fla. (2020)
+1 73 Qualified Into Tournament
T4
Leopoldo Herrera III
Doral, Fla. (2020)
+1 73 Qualified Into Tournament
T4
Bavake Sihota
(Canada) Caledon, Ontario (2021)
+1 73 Qualified Into Tournament
T7
Andrew Clark
Winter Park, Fla. (2021)
+2 74
T7
Yuxuan Song
(China) Howey-In-The-Hills, Fla. (2019)
+2 74
T7
Kaleb Palm
Orlando, Fla. (2021)
+2 74
T7
Frederic Rousseau
(Canada) Longueuil, Quebec (2020)
+2 74 Qualified Into Tournament
T7
Andres Barraza
(Mexico) Parkland, Fla. (2022)
+2 74 Qualified Into Tournament
T7
Reggie Zhu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
+2 74 Qualified Into Tournament
T13
Robbie Higgins
Sarasota, Fla. (2020)
+3 75
T13
Matthew Feste
Marietta, Ga. (2020)
+3 75
T13
Ariihau Faana
Lake Mary, Fla. (2022)
+3 75
T13
Ben Fey
Woodstock, Ga. (2020)
+3 75
T17
Ethan Snyder
Dublin, Ohio (2020)
+4 76
T17
Max DuPree
Eatonton, Ga. (2020)
+4 76
T17
Brock Hoover
Woodstock, Ga. (2020)
+4 76
T17
Clay Tucker
Jacksonville, Fla. (2021)
+4 76
T17
Cooper Tate
Winter Garden, Fla. (2022)
+4 76
T17
Nick Strickler
Plant City, Fla. (2021)
+4 76
T17
Stephen Hickham
Orlando, Fla. (2021)
+4 76
T17
Matt Hicks
Delray Beach, Fla. (2020)
+4 76
T17
David (Dazhou) Wu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
+4 76
T17
Logan Flores
St. Augustine, Fla. (2020)
+4 76
T27
Gage Carnes
Winter Haven, Fla. (2019)
+5 77
T27
Michael Mays
Winter Park, Fla. (2021)
+5 77
T27
Will Tormey
Bronxville, N.Y. (2020)
+5 77
T27
Tiago Barni
Windermere, Fla. (2021)
+5 77
T27
William Masuhr
(Germany) Bradenton, Fla. (2021)
+5 77
T32
Leo Goosen
(United Kingdom) Windermere, Fla. (2021)
+6 78
T32
Langtai Tyrone Sun
(China) Windermere, Fla. (2024)
+6 78
T32
Carson Duffy
(Canada) Toronto, Ontario (2020)
+6 78
T32
Jack Barned
Ponte Vedra Beach, Fla. (2022)
+6 78
T32
Lucas Slayden
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
+6 78
T32
Karsten Shields
Monroe, N.C. (2020)
+6 78
T38
Junfan Wang
(China) Clermont, Fla. (2020)
+7 79
T38
Bo Wardynski
Parker, Colo. (2020)
+7 79
T38
Demi Di Matteo
(Italy) Chattanooga, Tenn. (2020)
+7 79
T38
Royce Howley
Jensen Beach, Fla. (2020)
+7 79
T38
Carson Enright
Longboat Key, Fla. (2021)
+7 79
T43
Jake Davis
Gainesville, Fla. (2020)
+8 80
T43
Will McGriff
Ponte Vedra Beach, Fla. (2022)
+8 80
T43
Justin Ross
Boca Raton, Fla. (2021)
+8 80
T43
Tommy Bishop
Jacksonville, Fla. (2020)
+8 80
T43
Hank Schaefer
Orlando, Fla. (2020)
+8 80
T43
Will Whittaker
Jupiter, Fla. (2021)
+8 80
T43
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
+8 80
T50
David Siwy
Prague, Czech Republic (2019)
+9 81
T50
Yoshi Petersson
Malmö, Sweden (2020)
+9 81
T50
ZhengYi (Louie) Liu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
+9 81
T50
Nathan Desrochers
(Canada) Saint-Bruno, Quebec (2020)
+9 81
T50
Guoao (Leo) Xu
(China) Windermere, Fla. (2022)
+9 81
T50
Michael Walsh
Shelburne, Vt. (2020)
+9 81
T50
Worth Pickens
Saint Simons Island, Ga. (2020)
+9 81
57
AJ Gilpin
Norwell, Mass. (2020)
+10 82
T58
Henry Poston
Los Alamos, N.M. (2020)
+11 83
T58
Camden Goldknopf
Ponte Vedra, Fla. (2024)
+11 83
T58
Daniel Liao
(China) Windermere, Fla. (2022)
+11 83
T58
Connor Holcroft
Saint Augustine, Fla. (2021)
+11 83
T62
Jake Newman
Charlotte, N.C. (2020)
+12 84
T62
Jiarong Liu
(China) Bradenton, Fla. (2020)
+12 84
T62
Max Fonseca
Miami, Fla. (2023)
+12 84
T62
Brody Stevenson
Saint Augustine, Fla. (2023)
+12 84
66
Kahmar Byers
Columbus, Ohio (2020)
+13 85
67
BK Kim
(South Korea) Winter Garden, Fla. (2022)
+14 86
T68
Khai Buttner
Boston, Mass. (2020)
+15 87
T68
Sebastian Kawas
Doral, Fla. (2022)
+15 87
T68
Conner MacDonald
Stuart, Fla. (2021)
+15 87
T71
Michael Mitnick
Linwood, N.J. (2020)
+16 88
T71
Charles Nguyen
Oviedo, Fla. (2021)
+16 88
73
Brian Marx
Bloomfield Twp, Mich. (2020)
+18 90
74
Langting Tymon Sun
(China) Windermere, Fla. (2024)
+20 92
75
Lawton Rue
Oviedo, Fla. (2020)
+22 94
WD
Cade Coffey
Vero Beach, Fla. (2021)
- WD
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified Into Tournament
1
Andie Smith
Hobe Sound, Fla. (2022)
+1 73 Qualified Into Tournament
T2
Caroline Hwang
Orlando, Fla. (2021)
+4 76 Qualified Into Tournament
T2
Ainsley Mann
Apopka, Fla. (2022)
+4 76
T4
Ava Marano
Palm Beach Gardens, Fla. (2021)
+5 77
T4
Emily Staples
Orlando, Fla. (2020)
+5 77
T4
Caroline Patterson
Jupiter, Fla. (2021)
+5 77 Qualified Into Tournament
T4
Faith Silverman
Belle Isle, Fla. (2020)
+5 77
T8
Victoria Hwang
Orlando, Fla. (2021)
+6 78
T8
Emily McLatchey
Winter Park, Fla. (2021)
+6 78
T8
Brooke Gober
Jacksonville, Fla. (2022)
+6 78
T11
Tori Mouton
Saint Johns, Fla. (2022)
+7 79
T11
Ava Zeng
Orlando, Fla. (2023)
+7 79
13
Chelsea Nguyen
Oviedo, Fla. (2023)
+8 80
14
Arantza Armas Stenner
Durango, Mexico (2020)
+9 81
15
Lily Celentano
Weston, Fla. (2022)
+10 82
T16
Delia Gibbs
Lexington, Ky. (2020)
+11 83
T16
Megan Ikeda
Windermere, Fla. (2020)
+11 83
18
Amelie Alcantara
Boca Raton, Fla. (2022)
+12 84
T19
Mackenzie Morrison
(Canada) Toronto, Ontario (2020)
+13 85
T19
Savannah Weyrauch
Bloomington, Ill. (2020)
+13 85
21
Jordyn Hodgson
Orlando, Fla. (2021)
+14 86
T22
Jessica Lan
Bloomfield Hills, Mich. (2020)
+15 87
T22
Amelia Novoa
Coconut Creek, Fla. (2022)
+15 87
24
Kait Natividad
Yorkville, Ill. (2020)
+24 96