AJGA Qualifier for the TaylorMade Junior All-Star Championship
Tournament Page Qualifier Leaderboard
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified Into Tournament
1
Inigo Izuzquiza
(Spain) Coronado, Calif. (2022)
-3 68 Qualified Into Tournament
2
Will Coffman
Palmetto, Ga. (2024)
-1 70
T3
Adam Hunt
Columbia, S.C. (2023)
+1 72 Qualified Into Tournament
T3
Tip Price
Greenville, S.C. (2025)
+1 72 Qualified Into Tournament
T5
Diego Passos
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
+2 73 Qualified Into Tournament
T5
Ben DeLaRosa
Dallas, Texas (2023)
+2 73 Qualified Into Tournament
T5
Aiden Ash
Tallahassee, Fla. (2022)
+2 73 Qualified Into Tournament
T5
Quinlan Polin
Cary, N.C. (2023)
+2 73 Qualified Into Tournament
T9
Camden Goldknopf
Ponte Vedra, Fla. (2024)
+3 74 Qualified Into Tournament
T9
Carter Loflin
Duluth, Ga. (2022)
+3 74 Qualified Into Tournament
T9
Daniel Macias*
Austin, Texas (2024)
+3 74
T12
Blake Henriques
Waleska, Ga. (2022)
+4 75
T12
Harris Barth
Atlanta, Ga. (2022)
+4 75
T12
Chih Yu Lin
New Taipei City, Taiwan (2023)
+4 75
T12
Andrew Kim
Alpharetta, Ga. (2022)
+4 75
T16
Jalen Xing
Cupertino, Calif. (2021)
+5 76
T16
Justin Bai
(China) Lake Mary, Fla. (2023)
+5 76
T18
Collins Trolio
West Point, Miss. (2023)
+6 77
T18
Ryan Macri
Wake Forest, N.C. (2021)
+6 77
T18
Titus Matthews
Woodland Park, N.J. (2021)
+6 77
T18
Jimmy Coleman
Cumming, Ga. (2022)
+6 77
T18
Brennan Cozad
Alpharetta, Ga. (2024)
+6 77
T18
Nicklaus Etherton
Friendsville, Tenn. (2022)
+6 77
T24
Fisher Kennedy
Winston Salem, N.C. (2023)
+7 78
T24
Charlie Kulwin
Chicago, Ill. (2022)
+7 78
T24
Waymon Thomas
Mount Pleasant, S.C. (2023)
+7 78
T24
Phillip Kench
Del Mar, Calif. (2023)
+7 78
T24
Renato Gerena Jr
Peachtree City, Ga. (2022)
+7 78
T24
Sam Dossey
Austin, Texas (2022)
+7 78
T24
Will Jones
Alpharetta, Ga. (2022)
+7 78
T24
Chapman Barnett
Duluth, Ga. (2023)
+7 78
T32
Jeremy Edmunds
Charlotte, N.C. (2022)
+8 79
T32
Will Baker
Statham, Ga. (2023)
+8 79
T32
Peter Crowe
Lake Forest, Ill. (2022)
+8 79
T32
Andrew Reyes
Kathleen, Ga. (2023)
+8 79
T32
Conner Brown
Shelbyville, Tenn. (2022)
+8 79
T32
Lance Hollingshead
Basking Ridge, N.J. (2024)
+8 79
T38
Connor Macmillan
Canton, Ga. (2022)
+9 80
T38
Seth Rogers
Northport, Ala. (2022)
+9 80
T38
Drew Van Dyke
Charlotte, N.C. (2022)
+9 80
T38
Dori Lee
Buffalo Grove, Ill. (2022)
+9 80
T38
Nick Schwendiman
Suwanee, Ga. (2023)
+9 80
T38
Christian Kim
Cumming, Ga. (2023)
+9 80
T44
Ryan Whitehead
Sudbury, Mass. (2021)
+10 81
T44
Carson Kammann
Knoxville, Tenn. (2022)
+10 81
T44
Peter Garud
Macon, Ga. (2023)
+10 81
T44
Jaden Morrell
Knoxville, Tenn. (2024)
+10 81
T44
Adrian Jordan
Lawrenceville, N.J. (2024)
+10 81
T44
Jack Taylor
Nashville, Tenn. (2023)
+10 81
T44
Jackson Hill
Madisonville, Ky. (2022)
+10 81
T44
Tommy Tyler
Venice, Fla. (2024)
+10 81
T44
Boles Middleton
Albany, Ga. (2023)
+10 81
T53
Reed Bodley
Sudbury, Mass. (2022)
+11 82
T53
Sam Levine
Chattanooga, Tenn. (2022)
+11 82
T53
John Brady Knight
Kennesaw, Ga. (2024)
+11 82
T53
Marshall Butler
Macon, Ga. (2023)
+11 82
T57
Zander Gibson
Concord, Ohio (2021)
+12 83
T57
Alex Landry
Andover, Mass. (2022)
+12 83
T57
Jack Adelman
Johns Creek, Ga. (2023)
+12 83
T57
Jack Turner
Saunderstown, R.I. (2023)
+12 83
T57
Michael Long
Louisville, Ky. (2023)
+12 83
T57
Riley Bender
Louisville, Ky. (2022)
+12 83
T57
Shaun Flaherty
Pleasant Valley, N.Y. (2022)
+12 83
T64
Ethan Smith
Marietta, Ga. (2024)
+13 84
T64
Rahul Rajendran
Alpharetta, Ga. (2023)
+13 84
66
David Balshem
Doral, Fla. (2022)
+14 85
T67
Craig Long II
Cumming, Ga. (2023)
+15 86
T67
Nathan Dechachutinan
Birmingham, Ala. (2023)
+15 86
T67
Taylor Kuehn
Asheville, N.C. (2023)
+15 86
T70
Ethan Elm
Suwanee, Ga. (2022)
+18 89
T70
Kyle Huryn
Alpharetta, Ga. (2025)
+18 89
T72
Kylan Johnson
Clermont, Fla. (2024)
+19 90
T72
Clarence Chapman
Memphis, Tenn. (2023)
+19 90
74
Grayson Justiss
Canton, Ga. (2022)
+26 97
75
Jaden Han
Mahwah, N.J. (2023)
+27 98
WD
Lucas Jinglov
Marietta, Ga. (2023)
- WD
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified Into Tournament
1
Catie Craig*
Sautee Nacoochee, Ga. (2021)
E 71
2
One Kashima
Tochigi, Japan (2023)
+3 74 Qualified Into Tournament
3
Ava Merrill*
Johns Creek, Ga. (2023)
+4 75
T4
Brooke Gober*
Jacksonville, Fla. (2022)
+6 77
T4
Kelli Scheck
Greensboro, Ga. (2022)
+6 77
T4
McKenzie Mages
(United Sates) Marietta, Ga. (2022)
+6 77
T4
Hailey Han
Duluth, Ga. (2025)
+6 77 Qualified Into Tournament
T4
Destynie Sheridan
Ft. Branch, Ind. (2022)
+6 77 Qualified Into Tournament
9
Anna Heck*
Memphis, Tenn. (2023)
+7 78
T10
Alice Zou
Potomac, Md. (2022)
+8 79
T10
Haven Ward
Atlanta, Ga. (2023)
+8 79
T10
Victoria Kim
West Chester, Pa. (2022)
+8 79
13
Vilda Westh Blanc
(Sweden) Wellington, Fla. (2022)
+9 80
T14
Ellie Sand
El Dorado Hills, Calif. (2021)
+10 81
T14
Sophia Sarrazin
Westport, Conn. (2022)
+10 81
16
Brooklyn Benn*
Edmond, Okla. (2022)
+11 82
17
Claire Henson
Jackson, Tenn. (2023)
+12 83
18
Anna Swan
North East, Pa. (2024)
+13 84
19
Anna Coccia
New Albany, Ohio (2023)
+15 86
20
Isabella Spinazze
Saint Charles, Ill. (2021)
+16 87
T21
Elle Webber
Huntsville, Ala. (2023)
+17 88
T21
Jenna Han
Mahwah, N.J. (2021)
+17 88
23
Neysa Dechachutinan
Birmingham, Ala. (2022)
+20 91
24
Natalie Noll
Ft Mitchell, Ky. (2022)
+23 94