Qualifier for the WinCraft / McArthur Towel & Sports Future Legends
Tournament Page Qualifier Qualifier Field Tee Times Leaderboard
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified Into Tournament
1
Jacob Beckman*
Middleton, Wis. (2021)
-2 70
2
Henry Poston*
Los Alamos, N.M. (2020)
+1 73
T3
Ben DeLaRosa*
Dallas, Texas (2023)
+2 74
T3
Will Verduzco
Kalamazoo, Mich. (2020)
+2 74 Qualified Into Tournament
T5
Nikko Ganas
Schaumburg, Ill. (2021)
+3 75 Qualified Into Tournament
T5
Ian Smith
Canton, Mich. (2020)
+3 75 Qualified Into Tournament
T5
Conan Pan
Vernon Hills, Ill. (2021)
+3 75 Qualified Into Tournament
T5
Henry Quinn
Arlington Heights, Ill. (2021)
+3 75 Qualified Into Tournament
T5
Will Webb
Lake Forest, Ill. (2021)
+3 75 Qualified Into Tournament
T5
Charles Zielinski
Omaha, Neb. (2020)
+3 75 Qualified Into Tournament
T5
Charlie Haggerty
Lake Forest, Ill. (2021)
+3 75 Qualified Into Tournament
T12
Jack Dumas*
Le Claire, Iowa (2021)
+4 76
T12
John Wild
Glen Ellyn, Ill. (2022)
+4 76
T12
Charlie Creamean
Winnetka, Ill. (2021)
+4 76
T12
Jack Johnson*
Chaska, Minn. (2020)
+4 76
T12
Brady Holland
Elk River, Minn. (2021)
+4 76 Qualified Into Tournament
T12
Ian Meyer*
Deephaven, Minn. (2021)
+4 76
T12
Shang-En Shen
Taipei, Taiwan (2022)
+4 76 Qualified Into Tournament
T19
Adam Bornstein
Deerfield, Ill. (2020)
+5 77
T19
Brockton English*
Shelby Township, Mich. (2021)
+5 77
T19
Eric Klutke
Crystal Lake, Ill. (2022)
+5 77
T19
Griffin Roscich
Glen Ellyn, Ill. (2020)
+5 77
T19
Davis Johnson*
Chaska, Minn. (2021)
+5 77
T19
Zachary Sutter
Elmhurst, Ill. (2021)
+5 77
T19
Danny Keating
Libertyville, Ill. (2021)
+5 77
T26
Braeden Resnick*
Rice Lake, Wis. (2021)
+6 78
T26
Alexander Bassel*
Lexington, Ky. (2020)
+6 78
T28
Jiseung Choi
Houghton, Mich. (2020)
+7 79
T28
Patrick Song
Yorba Linda, Calif. (2021)
+7 79
T28
William Hulsey
Deerfield, Ill. (2022)
+7 79
T28
Sunnihith Sivarathri
Elk Grove Village, Ill. (2020)
+7 79
T28
Brian Moran
Wheaton, Ill. (2020)
+7 79
T33
Gage Johnson
Winnetka, Ill. (2022)
+8 80
T33
Hayden LeMonds*
Wauwatosa, Wis. (2022)
+8 80
T33
Shubham Nain
Westmont, Ill. (2021)
+8 80
T36
Dori Lee
Buffalo Grove, Ill. (2022)
+9 81
T36
Stanford Swid
Mosinee, Wis. (2020)
+9 81
T36
Owen Hultman
Belvidere, Ill. (2020)
+9 81
T36
Peter Crowe
Lake Forest, Ill. (2022)
+9 81
T36
Ian Bouchard
Barrington, Ill. (2021)
+9 81
T36
Chieh Lun Kuo
Hsinchu Zhubei, Taiwan (2022)
+9 81
T42
Davis Johnson
Winnetka, Ill. (2020)
+10 82
T42
Rex Soulliere
Omaha, Neb. (2021)
+10 82
T42
Colin Wade
Round Lake, Ill. (2020)
+10 82
T42
Jackson Schaeffer
La Grange, Ill. (2020)
+10 82
T42
Cameron Bassel
Lexington, Ky. (2021)
+10 82
T42
Charlie Larkins
Winnetka, Ill. (2021)
+10 82
T48
Samuel Maylee
Glenview, Ill. (2020)
+11 83
T48
Bruce Jahncke
Libertyville, Ill. (2020)
+11 83
T48
Flynn Bradley
Lake Bluff, Ill. (2021)
+11 83
T48
Quinn Shanley
La Grange Park, Ill. (2021)
+11 83
T48
John Lishchynsky
Crystal Lake, Ill. (2020)
+11 83
T48
Ben Pendleton
Hudson, Wis. (2021)
+11 83
T48
TJ Ptak
Elmhurst, Ill. (2020)
+11 83
T48
Jarred Bowser
Urbandale, Iowa (2021)
+11 83
T56
Nick Amtmann
Nashotah, Wis. (2021)
+12 84
T56
Alexander Creamean
Winnetka, Ill. (2023)
+12 84
T58
John Yavari
Wayne, Ill. (2021)
+13 85
T58
Sam Carollo
Ashburn, Va. (2021)
+13 85
T58
Ty Barbre
Carmi, Ill. (2021)
+13 85
T58
Graham Head*
Glen Ellyn, Ill. (2022)
+13 85
62
Matthew Lee
Barrington, Ill. (2021)
+14 86
T63
Paulius Malcius
Lemont, Ill. (2022)
+15 87
T63
Yun-Jui Yang*
Kaohsiung, Taiwan (2021)
+15 87
T63
Christopher Bridge
Shaker Heights, Ohio (2022)
+15 87
T63
Dayne Mann
Cedar, Minn. (2020)
+15 87
T67
Matthew Grudzinski
(Canada) Toronto, Ontario (2021)
+16 88
T67
Jonathan Chu
Northbrook, Ill. (2021)
+16 88
T67
Sean Hoagland
Wilmette, Ill. (2021)
+16 88
T70
Ian Zhu
Northville, Mich. (2020)
+17 89
T70
Steffen Nerheim
Wadsworth, Ill. (2020)
+17 89
T72
John Creamean
Winnetka, Ill. (2024)
+18 90
T72
Ryan Hogan
Northbrook, Ill. (2021)
+18 90
T72
Maadhav Muralidharan
Lincolnshire, Ill. (2022)
+18 90
75
Ben Kalinowski
Atlanta, Ga. (2021)
+19 91
76
Ryan Lingelbach
Omaha, Neb. (2023)
+20 92
77
Brady Thomas
Lakeville, Minn. (2022)
+21 93
78
Kyle Lee
Lake Forest, Ill. (2024)
+27 99
NS
Brian (Taehoon) Park
Seoul, South Korea (2022)
- NS
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified Into Tournament
1
Honghong Zhou
Beijing, China (2021)
+4 76 Qualified Into Tournament
T2
Zoe Newell*
Oro Valley, Ariz. (2023)
+5 77
T2
Yiting Pan*
Shanghai, China (2021)
+5 77
T2
Allie Kantor*
Milton, Ga. (2021)
+5 77
T2
Catherine Reisinger*
Park Ridge, Ill. (2021)
+5 77
6
Sophie Dalfonsi*
Bend, Ore. (2021)
+6 78
7
Katelyn Kuc*
Carmel, Ind. (2021)
+7 79
8
Sophia Sulkar
Barrington Hills, Ill. (2022)
+8 80 Qualified Into Tournament
T9
Stephanie Su*
South Barrington, Ill. (2021)
+9 81
T9
Sydney Seigel*
Scottsdale, Ariz. (2021)
+9 81
11
Kirsty Mitchell*
(Canada) Ingersoll, Ontario (2022)
+10 82
T12
Joanna James*
Orland Park, Ill. (2021)
+11 83
T12
Jessica Guiser
Hartland, Wis. (2024)
+11 83 Qualified Into Tournament
T14
Melanie Bailes*
Lake Forest, Ill. (2019)
+12 84
T14
Addison Klonowski
Naples, Fla. (2023)
+12 84
16
Grace Mitchell*
(Canada) Ingersoll, Ontario (2019)
+13 85
17
Jenna Han*
Mahwah, N.J. (2021)
+19 91
18
Lauren Peterson*
Hartland, Wis. (2022)
+22 94