Qualifier – Callaway Junior Classic presented by UHY
Qualifier Tournament Applications Received Field Tee Times Leaderboard
* Tournament Player
# No Play (Confirmed in Scoring Area)
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
T1
Minas Manias
Frisco, Texas (2022)
-3 69 Qualified into Tournament
T1
Mason Dean
Duluth, Ga. (2021)
-3 69 Qualified into Tournament
3
Blake Henriques
Waleska, Ga. (2022)
-2 70 Qualified into Tournament
4
Rahul Rajendran
Alpharetta, Ga. (2023)
-1 71 Qualified into Tournament
T5
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
E 72 Qualified into Tournament
T5
Canon Clark*
Lafayette, La. (2022)
E 72
T7
Will Jones#
Alpharetta, Ga. (2022)
+1 73
T7
Trey Kelly
Thomaston, Ga. (2021)
+1 73 Qualified into Tournament
T9
Conor McCarthy
Atlanta, Ga. (2022)
+2 74
T9
Anthony Purcea
Buford, Ga. (2024)
+2 74 Qualified into Tournament
T11
Jack Darke
Cumming, Ga. (2023)
+3 75
T11
Jake Lawson
Cartersville, Ga. (2022)
+3 75
T13
Jimmy Coleman
Cumming, Ga. (2022)
+4 76
T13
Dalton Burts#
Peachtree Corners, Ga. (2023)
+4 76
T13
Bo Carpenter
Tifton, Ga. (2023)
+4 76
T13
Wyatt Brackett*
Dalton, Ga. (2022)
+4 76
T17
Ryley Heath
Decatur, Ala. (2021)
+5 77
T17
Jiacheng Xu
(China) Winter Garden, Fla. (2025)
+5 77
T17
Jack Schoenberger
Milton, Ga. (2022)
+5 77
T17
Matthew Young
Atlanta, Ga. (2023)
+5 77
T17
Ben Shelton
Atlanta, Ga. (2022)
+5 77
T17
Jack Pogorelc
Bethesda, Md. (2022)
+5 77
T23
Minjae Park
(South Korea) Lake mary, Fla. (2021)
+6 78
T23
Wesley Hu
Suwanee, Ga. (2024)
+6 78
T23
Sahish Reddy
Duluth, Ga. (2026)
+6 78
T23
Richard Yang
Duluth, Ga. (2024)
+6 78
T23
Langtai Tyrone Sun
(China) Windermere, Fla. (2024)
+6 78
T23
Clayton Couey
Johns Creek, Ga. (2024)
+6 78
T23
Caden Burr
Windermere, Fla. (2022)
+6 78
T30
Andy Cruz#
Duluth, Ga. (2024)
+7 79
T30
Glover Amick
Atlanta, Ga. (2023)
+7 79
T30
Wade Watson
Peachtree Corners, Ga. (2023)
+7 79
T30
Aidan Cohl
Cumming, Ga. (2023)
+7 79
T30
Cole Humphrey
McDonough, Ga. (2023)
+7 79
T35
Garrett Armbrust#
Woodstock, Ga. (2022)
+8 80
T35
Alex Roberts
Birmingham, Ala. (2023)
+8 80
T35
Connor Macmillan
Canton, Ga. (2022)
+8 80
T35
Sloan Henggeler
Fort Worth, Texas (2022)
+8 80
39
Andrew Davis#
Fleming Island, Fla. (2022)
+9 81
T40
Luke Cusick
Suwanee, Ga. (2021)
+10 82
T40
Michael Lee
Suwanee, Ga. (2025)
+10 82
T40
Ethan Elm
Suwanee, Ga. (2022)
+10 82
T40
McCord Grice
Atlanta, Ga. (2022)
+10 82
T40
Ryan Chung
Suwanee, Ga. (2025)
+10 82
T40
Parker Crawford
Rockmart, Ga. (2021)
+10 82
T46
John Thomas McKenzie
Cleveland, Tenn. (2021)
+11 83
T46
Jackson Grunden#
Fayetteville, Ga. (2021)
+11 83
T46
Langting Tymon Sun#
(China) Windermere, Fla. (2024)
+11 83
T49
Wyatt Seilkop
Suwanee, Ga. (2022)
+12 84
T49
Jack Floyd
Savannah, Ga. (2021)
+12 84
T51
Daniel Macias
Austin, Texas (2024)
+15 87
T51
Renato Gerena Jr
Peachtree City, Ga. (2022)
+15 87
53
Jackson Cavanaugh
Newnan, Ga. (2024)
+16 88
54
William Baker
Atlanta, Ga. (2022)
+17 89
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
T1
Melanie Walker*
Burke, Va. (2022)
+1 73
T1
Bridget Hoang*
Lawrenceville, Ga. (2021)
+1 73
3
Christine Chang
Auburn, Ala. (2024)
+2 74 Qualified into Tournament
T4
Reagan Southerland
Atlanta, Ga. (2023)
+4 76 Qualified into Tournament
T4
Hailey Han*
Duluth, Ga. (2025)
+4 76
T4
Kate Ha*
Auburn, Ala. (2026)
+4 76
7
Emerson Elm#
Suwanee, Ga. (2025)
+8 80
T8
Destynie Sheridan#
Ft. Branch, Ind. (2022)
+9 81
T8
Katelynn Waclawski
Vienna, Va. (2022)
+9 81 Qualified into Tournament
T10
Yvette Gorden
Pike Road, Ala. (2023)
+10 82
T10
Jada Richardson#
Suwanee, Ga. (2021)
+10 82
12
Jinger Heath
Decatur, Ala. (2023)
+11 83
13
Reagan Waggoner
Birmingham, Ala. (2022)
+14 86
14
Kennedy Arnette
Cumming, Ga. (2022)
+16 88
15
Elle Webber#
Huntsville, Ala. (2023)
+21 93
16
Carmella Carlisi
Flagler Beach, Fla. (2024)
+23 95