Qualifier - Visit Tallahassee Junior Championship
Qualifier Tournament Applications Received Field Tee Times Leaderboard
* Tournament Player
# No Play (Confirmed in Scoring Area)
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
1
Nicholas Prieto*
Miami, Fla. (2023)
-3 69
T2
Jack Schoenberger
Milton, Ga. (2022)
E 72 Qualified into Tournament
T2
Kavin Ramesh
Plano, Texas (2022)
E 72 Qualified into Tournament
T2
Rafe Cochran
Palm Beach, Fla. (2023)
E 72 Qualified into Tournament
T2
Caden Burr
Windermere, Fla. (2022)
E 72 Qualified into Tournament
6
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
+1 73 Qualified into Tournament
T7
Langting Tymon Sun
(China) Windermere, Fla. (2024)
+3 75
T7
Zack Phelps
New Lenox, Ill. (2021)
+3 75 Qualified into Tournament
T7
Jay Sanders
Thomasville, Ga. (2022)
+3 75
T7
Carl Gustin
Northbrook, Ill. (2022)
+3 75
T7
Bo Carpenter
Tifton, Ga. (2023)
+3 75
T12
Nicklas Staub
Boynton Beach, Fla. (2022)
+4 76
T12
Tommy Tyler
Venice, Fla. (2024)
+4 76
T12
Jack Pogorelc
Bethesda, Md. (2022)
+4 76
T15
Christian Davidson
Ninety Six, S.C. (2021)
+5 77
T15
Harrison Freeze
Winter Garden, Fla. (2022)
+5 77
T17
Taylor Bell
Tallahassee, Fla. (2023)
+6 78
T17
Ian Lentz
Gainesville, Fla. (2023)
+6 78
T17
Tommy Piper
Saint Johns, Fla. (2022)
+6 78
T20
Shawn Coultoff
Winter Garden, Fla. (2025)
+7 79
T20
Noah Salmons
Leesburg, Va. (2022)
+7 79
T20
Malik Dao
(Canada) Notre-Dame Ile Perrot, Quebec (2022)
+7 79
T20
Lev Grinberg*
Kiev, Ukraine (2026)
+7 79
T20
John Daniel Culbreth
Thomasville, Ga. (2025)
+7 79
T25
Davis Dickinson
Palm Beach Gardens, Fla. (2022)
+8 80
T25
Charlie Czerwonka
Cincinnati, Ohio (2021)
+8 80
T27
William Beeker
Tuscaloosa, Ala. (2022)
+9 81
T27
Mike Zhang
McKinney, Texas (2023)
+9 81
T27
Juan Echeverri
(Colombia) Windermere, Fla. (2022)
+9 81
T27
Langtai Tyrone Sun#
(China) Windermere, Fla. (2024)
+9 81
T27
Charles Lonsdale
Green Cove Springs, Fla. (2022)
+9 81
T32
Sam Davey
Fort Lauderdale, Fla. (2023)
+10 82
T32
Luke Cusick
Suwanee, Ga. (2021)
+10 82
34
Vlad Alexander Bercea
Melbourne, Fla. (2026)
+11 83
35
Andrew Wexler
Orlando, Fla. (2023)
+12 84
T36
McCord Grice
Atlanta, Ga. (2022)
+13 85
T36
Ryan Feldman
Rockville, Md. (2021)
+13 85
T36
Trip Sanfelippo
Wildwood, Mo. (2022)
+13 85
T39
Thomas Cush
Ponte Vedra Beach, Fla. (2022)
+16 88
T39
Xiaoyi (Eddy) Gu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
+16 88
41
Owen Wolak
Falls Church, Va. (2023)
+19 91
42
Roman Ramirez
San Antonio, Texas (2021)
+22 94
43
Joshua Massena
Anaheim, Calif. (2023)
+81 153
DQ
Qilin Yu
Guangdong, China (2022)
- DQ
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
1
Katherine Cook
Thomasville, Ga. (2022)
+2 74 Qualified into Tournament
2
Xinyi (Iris) Wang#
(Hong Kong) Lake Mary, Fla. (2022)
+3 75
3
Destynie Sheridan
Ft. Branch, Ind. (2022)
+4 76 Qualified into Tournament
T4
Sabree Lefebvre#
Riverview, Fla. (2023)
+6 78
T4
Yongze Cheng#
(China) Bradenton, Fla. (2022)
+6 78
T6
Olivia Lu
Winter Garden, Fla (2023)
+7 79 Qualified into Tournament
T6
Madison Myers
Cary, N.C. (2025)
+7 79
T8
Mei Chan
Orlando, Fla. (2023)
+8 80
T8
Vani Karimanal
San Jose, Calif. (2023)
+8 80
T8
Addison Klonowski
Naples, Fla. (2023)
+8 80
11
Serina Li
Lake Mary, Fla. (2022)
+9 81
12
C. A. Carter
Lexington, Ky. (2024)
+10 82
13
Katie Yang
Orlando, Fla. (2025)
+12 84
14
Grace Sinclair
Brandon, Miss. (2022)
+13 85
15
Elan Zhang#
Orlando, Fla. (2024)
+14 86
16
Yvette Gorden
Pike Road, Ala. (2023)
+15 87
17
Tabitha Hanely
Bradenton, Fla. (2022)
+16 88
18
Anna Christian Beeker
Tuscaloosa, Ala. (2027)
+18 90
19
Alanis Santiago#
Caguas, P.R. (2022)
+27 99