Qualifier - AJGA Junior at Stoneybrook
Qualifier Tournament Applications Received Field Tee Times Leaderboard
* Tournament Player
# No Play (Confirmed in Scoring Area)
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
T1
Dalton Payne*
Estero, Fla. (2023)
-1 71
T1
George Goff
Hinsdale, Ill. (2023)
-1 71 Qualified into Tournament
T1
Jack Burbee
Virginia Beach, Va. (2022)
-1 71 Qualified into Tournament
4
Ariihau Faana#
Lake Mary, Fla. (2022)
E 72
T5
Qi (Steven) Liu
(China) Lake Mary, Fla. (2025)
+1 73 Qualified into Tournament
T5
Jiaming Liu
(China) Bradenton, Fla. (2023)
+1 73
T5
Nicolas Bencomo
(Venezuela) Sarasota, Fla. (2025)
+1 73 Qualified into Tournament
T5
Kevin Kelly
Cape Coral, Fla. (2023)
+1 73 Qualified into Tournament
T5
Tomas Amaya
Queretaro, , Mexico (2022)
+1 73 Qualified into Tournament
T10
Emilio Angel
(Colombia) Bogota, , Colombia (2022)
+2 74
T10
Wilson Stringer
Orlando, Fla. (2024)
+2 74
T10
Sumaer Dhalla*
Windermere, Fl (2022)
+2 74
T13
Tyler Brewer
New Smyrna Beach, Fla. (2024)
+3 75
T13
Matteo Galiano
MARGATE, Fla. (2023)
+3 75
T13
Jaeger Frost
(South Africa) Boca Raton, Fla. (2022)
+3 75
T13
Cristobal Sepulveda
(Chile) Santiago, , Chile (2022)
+3 75
T17
Langting Tymon Sun
(China) Windermere, Fla. (2025)
+4 76
T17
Akshay Mandadapu
Lake Mary, Fla. (2023)
+4 76
T17
Joonho Kim
(South Korea) Hong Kong, (2023)
+4 76
T17
James Oh
Glen Allen, Va. (2024)
+4 76
T17
Langtai Tyrone Sun*
(China) Windermere, Fla. (2025)
+4 76
T22
Jiongchen Li#
(China) Qingdao, , China (2023)
+5 77
T22
Rafael Frias IV
Parkland, Fla. (2023)
+5 77
T24
George Aguilera
Kissimmee, Fla. (2024)
+6 78
T24
Suviir Dhalla*
Windermere, Fla. (2023)
+6 78
T24
Mu Sun
(China) Boynton Beach, Fla. (2023)
+6 78
T24
Yuo Torii
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2022)
+6 78
T24
Dylan Stultz
Greenup, Ky. (2022)
+6 78
T24
Emil Riegger*
(Germany) Hinsdale, Ill. (2023)
+6 78
T30
Willem Jaron
Naples, Fla. (2022)
+7 79
T30
Taneesh Sirivolu
Orlando, Fla. (2024)
+7 79
32
Matthew Sokorai
Ada, Mich. (2024)
+8 80
T33
Ryan Lopez#
Pembroke Pines, Fla. (2024)
+9 81
T33
Ethan Keys
Wesley Chapel, Fla. (2024)
+9 81
T33
Matthew Joseph
Lakewood Ranch, Fla. (2024)
+9 81
T33
Ryan Kriz
Bonita Springs, Fla. (2023)
+9 81
T33
Ryoma Kumazawa
(Japan) Toyota, , Japan (2022)
+9 81
T33
Rodrigo Carranza
(Peru) La Libertad, , Peru (2023)
+9 81
T33
Scott Taylor
Tampa, Fla. (2023)
+9 81
T40
Sam Davey
Fort Lauderdale, Fla. (2023)
+10 82
T40
Jordan Frost
(South Africa) boca raton, Fla. (2022)
+10 82
T40
Andrew Zhao
Tampa, Fla. (2025)
+10 82
T43
ZhengYi (Louie) Liu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
+11 83
T43
Xiaoyi (Eddy) Gu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
+11 83
T45
Piero Rojas
(Peru) Trujillo, , Peru (2023)
+12 84
T45
Will Cooper
Lakeland, Fla. (2023)
+12 84
T47
Gunnar Schuster
Osage Beach, Mo. (2023)
+13 85
T47
Raffaello Galiano
Margate, Fla. (2026)
+13 85
T47
Michael Gavin
Hilton Head Island, S.C. (2025)
+13 85
T50
Geoffrey Laklak
Pinecrest, Fla. (2026)
+15 87
T50
Carter Goerke
Clearwater, Fla. (2021)
+15 87
T50
Michael Garland
Brooksville, Fla. (2023)
+15 87
53
Nicholas Farraye
Saint Augustine, Fla. (2022)
+16 88
54
Jordan Corpus*
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
+28 100
55
Gianluca Arcaro
Orlando, Fla. (2025)
+38 110
DQ
Gota Hoshino
(Japan) Howey-In-The-Hills, Fla. (2022)
- DQ
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
T1
XiMiao Zhai
(China) Orlando, Fla. (2023)
+1 73 Qualified into Tournament
T1
Sophia Dyer#
St. Petersburg, FL (2026)
+1 73
T3
Jordan Knox
Fort Myers, Fla. (2023)
+2 74 Qualified into Tournament
T3
Chloe Chang*
Sarasota, Fla. (2025)
+2 74
5
Gabriella DeGasperis
Jupiter, Fla. (2026)
+3 75 Qualified into Tournament
T6
Sophia Louis
Boca Raton, Fla. (2022)
+4 76
T6
Junyuan Zhang
(China) Orlando, Fla. (2024)
+4 76
T8
Nathalie Benrey
Atherton, Calif. (2022)
+5 77
T8
Eliza Kodak
Naples, Fla. (2023)
+5 77
T10
Katie Yang
Orlando, Fla. (2025)
+6 78
T10
Ann Burel
Orlando, Fla. (2024)
+6 78
12
Kelly Shanahan*
Coral Springs, FL (2022)
+7 79
T13
Olivia Lu*
Winter Garden, Fl (2023)
+8 80
T13
Angela Yiting Wang
(Canada) Windermere, Fla. (2026)
+8 80
T13
Samantha Stites
Tampa, Fla. (2022)
+8 80
T16
Sydney Young
Naples, Fla. (2025)
+9 81
T16
Valentina Zuleta*
Bogota, Colombia (2021)
+9 81
T16
Alyssa Mixon
Land O'Lakes, Fla. (2024)
+9 81
19
Arenui Faana
Lake Mary, Fla. (2024)
+12 84
20
Sara Vitasek
NAPLES, Fla. (2025)
+13 85
21
Carmella Carlisi
Flagler beach, Fla. (2024)
+16 88