Qualifier - Sung Hyun Park Junior Championship
Qualifier Tournament Qualifier Field Tee Times Leaderboard
* Tournament Player
# No Play (Confirmed in Scoring Area)
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
1
Benjamin Cai
(Taiwan) Davenport, Fla. (2022)
-4 66 Qualified into Tournament
2
NaShawn Tyson
Stuart, Fla. (2023)
-3 67 Qualified into Tournament
3
Ian Davis
Orlando, Fla. (2022)
-2 68 Qualified into Tournament
4
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
-1 69 Qualified into Tournament
T5
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
E 70 Qualified into Tournament
T5
Gustavo Rangel
Guaynabo, P.R., Puerto Rico (2022)
E 70 Qualified into Tournament
T7
Brian (Taehoon) Park
(South Korea) Championsgate, Fla. (2022)
+1 71
T7
Garrett Armbrust
Woodstock, Ga. (2022)
+1 71
T9
Guoao (Leo) Xu
(China) Windermere, Fla. (2022)
+2 72
T9
Wyatt Plattner
Sarasota, Fla. (2022)
+2 72
T9
Connor Holcroft
Saint Augustine, Fla. (2021)
+2 72
T9
Timothy Williamson
Bradenton, Fla. (2022)
+2 72
T13
Mohit Balaji
Kissimmee, Fla. (2022)
+3 73
T13
Trey Diehl#
Orlando, Fla. (2021)
+3 73
T13
Connor Macmillan
Canton, Ga. (2022)
+3 73
T13
Jiaming Liu
(China) Bradenton, Fla. (2023)
+3 73
T17
Joshua Stewart
Winter Springs, Fla. (2021)
+4 74
T17
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
+4 74
T17
Tomas Borquez
Miami, Fla. (2022)
+4 74
T17
ZhengYi (Louie) Liu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
+4 74
T17
Ty Kretz
Alva, Fla. (2021)
+4 74
T22
Jonathan Mourin
Plantation, Fla. (2021)
+5 75
T22
Max Barile
Land O Lakes, Fla. (2021)
+5 75
T22
Quinn Ross
Chicago, Ill. (2023)
+5 75
T25
BoYoung Chang
(South Korea) Tokyo, Japan (2022)
+6 76
T25
Itai Cohen
(Israel) Or Akiva, , Israel (2023)
+6 76
T25
Aaron DeWitt
Winter Haven, Fla. (2025)
+6 76
T25
Will Rich
Briarcliff, N.Y. (2022)
+6 76
T25
Ian Lentz
Gainesville, Fla. (2023)
+6 76
T25
Oliver Marshall
Naples, Fla. (2023)
+6 76
T25
Andrew Tinsley
Louisville, Ky. (2022)
+6 76
T32
Rafe Cochran
Palm Beach, Fla. (2023)
+7 77
T32
Kenny Leseur
(Bermuda) Warwick, , Bermuda (2022)
+7 77
T32
Jiakai Chen
(China) Lakewood Ranch, Fla. (2022)
+7 77
T32
Noah Kent
Naples, Fla. (2023)
+7 77
T32
Thomas Taylor-Cross
(United Kingdom) Howey-In-The-Hills, Fla. (2022)
+7 77
T32
Ronav Benak
Tampa, Fla. (2025)
+7 77
T38
Danny Erickson
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
+8 78
T38
Jack Berl
Victor, N.Y. (2022)
+8 78
T38
Wyatt Brackett
Dalton, Ga. (2022)
+8 78
T38
Gage Johnson
Winnetka, Ill. (2022)
+8 78
T38
Rayan Nabilzadeh
(United Kingdom) Windermere, Fla. (2023)
+8 78
T43
Sebastian Kawas
Doral, Fla. (2023)
+9 79
T43
Frank Bellino
Sarasota, Fla. (2023)
+9 79
T45
Patrick Fennelly
Bradenton, Fla. (2021)
+10 80
T45
James Pryor
Kenilworth, Ill. (2022)
+10 80
T47
Peyton Bonny
Louisville, Ky. (2022)
+11 81
T47
Juan Echeverri
(Colombia) Windermere, Fla. (2022)
+11 81
T49
Tyler Clark
West Babylon, N.Y. (2022)
+12 82
T49
Anthony Garcia
Miami, Fla. (2022)
+12 82
T49
Taishi Shigaki
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2022)
+12 82
52
Ian Harris
Indianapolis, Ind. (2022)
+13 83
53
Robbie Hlatki
Boca Raton, Fla. (2023)
+14 84
54
Drew Damon
Clearwater, Fla. (2022)
+19 89
DQ
Jake Manelas
Fort Lauderdale, Fla. (2023)
- DQ
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
1
Jasmine Chen
Pleasanton, Calif. (2022)
-2 68 Qualified into Tournament
2
Chaewon Jeong
(South Korea) Alajuela Centro, , Costa Rica (2022)
+1 71 Qualified into Tournament
T3
Huiying Li
(China) Tianjin, , China (2021)
+2 72 Qualified into Tournament
T3
One Kashima
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2023)
+2 72
5
Luwei Zhu
(China) Windermere, Fla. (2021)
+3 73
T6
Seunghyun Kim
(South Korea) Glendale, Calif. (2022)
+4 74
T6
Menglu Zhu
(China) Windermere, Fla. (2024)
+4 74
8
Sophia Dyer
St. Petersburg, Fla. (2026)
+5 75
T9
Grace Sinclair
Brandon, Miss. (2022)
+6 76
T9
Haley Davis
Ocala, Fla. (2025)
+6 76
T9
McKenna Murphy#
Longwood, Fla. (2025)
+6 76
T9
Regina Plascencia Perez De Celis
(Mexico) Queretaro, , Mexico (2022)
+6 76
T13
Tia Walker
Clearwater, Fla. (2021)
+7 77
T13
Rachel Carlson
Bradenton, Fla. (2022)
+7 77
T13
Ariana Silva
Fort Lauderdale, Fla. (2025)
+7 77
T16
Sakurako Tanaka
(Japan) Saitamasi, , Japan (2022)
+9 79
T16
Naomi Huang
(China) Orlando, Fla. (2022)
+9 79
T16
Mary Keene Marrs
Lexington, Ky. (2022)
+9 79
19
Kary Hollenbaugh
New Albany, Ohio (2022)
+10 80
T20
Rebecca Davis
Belleaire, Fla. (2023)
+11 81
T20
Isabella Dolan
St. Petersburg, Fla. (2022)
+11 81
22
Hibiki Adachi
Howey-in-the-Hills, FL (2024)
+12 82
23
Angela Jiang
Miami, Fla. (2026)
+18 88
24
Taylor Zachary
Land O' Lakes, Fla. (2022)
+19 89