Qualifier - SPOT X Hotel Junior Championship presented by Florida's Historic Coast
Qualifier Tournament Field Leaderboard
* Tournament Player
# No Play (Confirmed in Scoring Area)
LEADERBOARD
Boys
Boys
AJGA Leadership Links participant
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
1
Danny Erickson
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
-2 70 Qualified into Tournament
2
Nolan Harper
Saint Augustine, Fla. (2024)
-1 71 Qualified into Tournament
T3
Henry Robards
Jacksonville, Fla. (2024)
+2 74 Qualified into Tournament
T3
Stefan Ink
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
+2 74 Qualified into Tournament
T5
William Jun
Jupiter, Fla. (2024)
+3 75
T5
Luke Balaskiewicz
Jacksonville, Fla. (2025)
+3 75 Qualified into Tournament
T5
Dylan Bingwen Ma
(China) Jacksonville, Fla. (2023)
+3 75
T8
Ziao Liu
(China) Orlando, Fla. (2025)
+4 76
T8
Akshay Mandadapu
Lake Mary, Fla. (2023)
+4 76
T8
Qi (Steven) Liu
(China) Lake Mary, Fla. (2025)
+4 76
T8
Aaron DeWitt
Winter Haven, Fla. (2025)
+4 76
T8
Itai Cohen
(Israel) BRADENTON, Fla. (2023)
+4 76
T13
Frank Bellino
Sarasota, Fla. (2023)
+5 77
T13
Cameron Abitabilo
Saint Augustine, Fla. (2024)
+5 77
T13
Finley Burke
Jesup, Ga. (2023)
+5 77
16
Jason Xie
(China) Lake Mary, Fla. (2023)
+6 78
T17
Jules Gentil
(France) Port Saint Lucie, Fla. (2023)
+7 79
T17
Wilson Stringer
Orlando, Fla. (2024)
+7 79
T17
Rafe Cochran
Palm Beach, Fla. (2023)
+7 79
T17
George Goff
Orlando, Fla. (2023)
+7 79
T17
Jiaming Liu
(China) Bradenton, Fla. (2023)
+7 79
T17
Shin Sai
(Japan) Lake Mary, Fla. (2023)
+7 79
T23
Ian Lentz
Gainesville, Fla. (2023)
+8 80
T23
Jackson Hiller
Vero Beach, Fla. (2023)
+8 80
T23
Tanmay Chandra#
Gainesville, Fla. (2025)
+8 80
T23
Noah Mayers
Ponte Vedra, Fla. (2023)
+8 80
T27
Po En Huang
(Taiwan) Bradenton, Fla. (2024)
+9 81
T27
Brody Stevenson
Saint Augustine, Fla. (2023)
+9 81
T27
Jiacheng Xu
(China) Winter Garden, Fla. (2025)
+9 81
T27
Zi Ang (Josiah) Wang#
(Hong Kong) Windermere, Fla. (2026)
+9 81
T27
Luke Parsons#
Juno Beach, Fla. (2027)
+9 81
T27
Sky Aung
(Myanmar) Bradenton, Fla. (2023)
+9 81
T33
Langtai Tyrone Sun
(China) Windermere, Fla. (2025)
+10 82
T33
Cameron Reed#
Ponte Vedra, Fla. (2025)
+10 82
T33
Andrew Morgan
Jacksonville, Fla. (2023)
+10 82
T33
Luke Justice#
Orlando, Fla. (2023)
+10 82
37
Ryan Miller
Naples, Fla. (2024)
+11 83
38
Diego Azar
(United Kingdom) Miami, Fla. (2024)
+12 84
39
Alex Veneziano
Mount Dora, Fla. (2023)
+13 85
40
David (Dazhou) Wu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
+15 87
41
Teddy Sotsky
Ponte Vedra Beach, Fla. (2022)
+19 91
42
Aaron Friedman
St. Augustine, Fla. (2026)
+31 103
Girls
Girls
AJGA Leadership Links participant
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Details
1
Anna Coccia
New Albany, Ohio (2023)
+4 76 Qualified into Tournament
T2
Angela Yiting Wang
(Canada) Windermere, Fla. (2026)
+5 77 Qualified into Tournament
T2
Kayla Bryant*
Boca Raton, Fla. (2026)
+5 77
T2
Mariane Johnson
Niceville, Fla. (2023)
+5 77 Qualified into Tournament
T5
Sabrina Kim
(Brazil) Port Saint Lucie, Fla. (2023)
+6 78
T5
Haley Davis#
Ocala, Fla. (2025)
+6 78
T5
Junyuan Zhang
(China) Orlando, Fla. (2024)
+6 78
T5
Ariana Carvalho
(Venezuela) Windermere, Fla. (2023)
+6 78
T5
Heather Appelson
Wake Forest, N.C. (2023)
+6 78
10
Chelsea Nguyen
Oviedo, Fla. (2023)
+7 79
11
Hailey Holbdy
Davenport, Fla. (2023)
+8 80
T12
Olivia Lu#
Winter Garden, Fla. (2023)
+9 81
T12
Kenna Roman
Kensington, Conn. (2023)
+9 81
T14
Krystine Basteiro Filigueira
(Spain) Orlando, Fla. (2027)
+10 82
T14
Catherine Fennelly
East Hampton, N.Y. (2023)
+10 82
T16
Lua Pousa Dacasa
(Panama) Windemere, Fla. (2023)
+12 84
T16
Riley Kim
Aldie, Va. (2023)
+12 84
T16
Alice Choi
Suwanee, Ga. (2023)
+12 84
T19
Youyang (Leah) Li
(China) Winter Garden, Fla. (2025)
+13 85
T19
Lauryn Finley#
Lake Mary, Fla. (2025)
+13 85
21
Karsen Morrison
North Platte, Neb. (2023)
+16 88
22
Katie Yang
Orlando, Fla. (2025)
+17 89
23
Madison Balaskiewicz
Jacksonville, Fla. (2023)
+23 95
24
Michelle Young
Long Grove, Ill. (2023)
+27 99