Qualifier - the Memorial Junior
Qualifier Tournament Applications Received Field Tee Times Leaderboard
* Tournament Player
# No Play (Confirmed in Scoring Area)
LEADERBOARD
Boys
Boys
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified into Tournament
1
Bradley Chill Jr
Columbia Station, Ohio (2024)
-1 69 Qualified into Tournament
2
Jason Zehala
Galena, Ohio (2021)
E 70 Qualified into Tournament
3
Brody Simms
Dayton, Ohio (2022)
+1 71 Qualified into Tournament
T4
Neil Zhu#
Novi, Mich. (2022)
+2 72
T4
Brett Podobinski
Dublin, Ohio (2022)
+2 72 Qualified into Tournament
T4
Brandon Nowery
Westerville, Ohio (2022)
+2 72 Qualified into Tournament
7
Breckin Taylor#
Erie, Pa. (2023)
+3 73
T8
Robert Burns#
Grand Blanc, Mich. (2023)
+4 74
T8
Myles Murphy
Maumee, Ohio (2024)
+4 74
T8
Russell Ahmed
Blacklick, Ohio (2022)
+4 74 Qualified into Tournament
T8
Dylan Dunn
Stow, Ohio (2022)
+4 74
T12
Jacob Ryan
Akron, Ohio (2023)
+5 75
T12
Grey Goff
Nicholisville, Ky. (2023)
+5 75
14
Jiongchen Li
(China) Qingdao, , China (2023)
+6 76
T15
Peter Sheakley
Cincinnati, Ohio (2022)
+7 77
T15
Troy Nason#
Northbrook, Ill. (2023)
+7 77
T15
Adam Thanaporn
Ann Arbor, Mich. (2025)
+7 77
T15
Daniel Goldberg
Columbus, Ohio (2022)
+7 77
T19
Christopher Bridge
Shaker Heights, Ohio (2022)
+8 78
T19
Brandon Conner
Cincinnati, Ohio (2022)
+8 78
T19
Aiden Patel
Ashburn, Va. (2025)
+8 78
T19
Benjamin Wu
Troy, Mich. (2022)
+8 78
T19
Luke Calvert
Cincinnati, Ohio (2023)
+8 78
T19
Ben Armbruster
Powell, Ohio (2022)
+8 78
T25
Jack Woodward
Louisville, Ky. (2024)
+9 79
T25
Cahle Roth
Archbold, Ohio (2024)
+9 79
T25
Ryan Steigerwald
Mars, Pa. (2023)
+9 79
T25
Ethan Tiller
Kalamazoo, Mich. (2023)
+9 79
T25
Kyle Smetiouk
Delaware, Ohio (2023)
+9 79
T30
Sean Hoagland
Westlake, Ohio (2022)
+10 80
T30
Cooper Eberle
Richmond, Ky. (2022)
+10 80
T30
Gabe Logan
Cincinnati, Ohio (2023)
+10 80
T33
Jack DeJonckheere
Cincinnati, Ohio (2023)
+11 81
T33
Jamison Boykins
Reynoldsburg, Ohio (2021)
+11 81
T33
Aditya Reddy
Dublin, Ohio (2022)
+11 81
T33
Tommy Vrablic
Avon, Ohio (2022)
+11 81
T37
Carter Rutherford
Powell, Ohio (2024)
+12 82
T37
Connor Walker
Pittsburgh, Pa. (2023)
+12 82
T37
Carson Meyer
Powell, Ohio (2023)
+12 82
T40
Zach Miller
Harrod, Ohio (2022)
+13 83
T40
Ben Skripac
Stow, Ohio (2023)
+13 83
T42
Mitchell Perdue
Lewis Center, Ohio (2022)
+14 84
T42
Jake Rodgers
Dublin, Ohio (2022)
+14 84
T44
Max Devins
Aurora, Ohio (2024)
+15 85
T44
Owen Mault
Wheelersburg, Ohio (2025)
+15 85
T46
Carter Wells
Barnesville, Ohio (2022)
+16 86
T46
Sachin Nallapaneni
Canfield, Ohio (2024)
+16 86
T46
Drew Keyser
Dublin, Ohio (2022)
+16 86
49
Joey Gemerchak
Toledo, Ohio (2022)
+18 88
50
Matthew Nolder
Berwick, Maine (2022)
+20 90
51
Jack Canfield
Powell, Ohio (2022)
+23 93
52
Daniel Demos
Huron, Ohio (2022)
+24 94
53
Jack Yearley
Wayne, Pa. (2024)
+26 96
WD
Andrew Wang
Westerville, Ohio (2024)
- WD
Girls
Girls
Expand All Collapse All
Pos. Player Score Total Qualified into Tournament
1
Macy Beeson#
Noblesville, Ind. (2023)
+4 74
T2
Chloe Tarkany#
Scottsdale, Ariz. (2022)
+5 75
T2
Lucy Wang#
Diamondbar, Calif. (2025)
+5 75
T4
Katie Carman
Lexington, Ky. (2023)
+6 76 Qualified into Tournament
T4
Claire Swathwood#
Carmel, Ind. (2024)
+6 76
T6
Simone Senk#
Fort Wayne, Ind. (2022)
+7 77
T6
C. A. Carter
Lexington, Ky. (2024)
+7 77 Qualified into Tournament
T6
Anna Coccia
New Albany, Ohio (2023)
+7 77 Qualified into Tournament
T9
Elizabeth Eberle
Richmond, Ky. (2023)
+8 78
T9
Nicole Jones
Shelby, Ohio (2022)
+8 78
T11
Hayley Dye
Delaware, Ohio (2022)
+10 80
T11
Matti Spalding
Louisville, Ky. (2021)
+10 80
13
Ally Madden#
Mason, Ohio (2022)
+11 81
T14
Eleanor Lim
Dublin, Ohio (2023)
+12 82
T14
Julia Rabadam
Upper Arlington, Ohio (2021)
+12 82
T14
Allie Santos
Hawthorn Woods, Ill. (2023)
+12 82
17
Kit Schaefer
Mattawan, Mich. (2022)
+14 84
18
Hannah Ports#
Oro Valley, Ariz. (2022)
+16 86
19
Olivia Drankwalter
Powell, Ohio (2023)
+22 92
20
Maureen Burns#
Cincinnati, Ohio (2024)
+25 95