AJGA Preview at Osprey Point
Main Schedule Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: All 2019 - 2021 graduates with 0 tournament opportunities gained entry.

Girls initial tournament field: All 2020 & 2021 graduates with 0 tournament opportunities gained entry. Four 2022 graduates with 0 tournament opportunities gained entry via tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Clark Akers Nashville, Tenn. 2021
2 Ian Ball Port Orange, Fla. 2021
3 Evan Beery Lagrange, Ky. 2021
4 TJ Boros Pompano Beach, Fla. 2020
5 Carlos Caloca Delray Beach, Fla. 2021
6 Devan Chahal Parkland, Fla. 2022
7 Xirong Cheng (China) Bradenton, Fla. 2021
8 Zachary Colon Bolton, Mass. 2022
9 Donald Cox Bethesda, Md. 2021
10 Ned Dean Hopkinton, Mass. 2020
11 Jack Edelman Ho Ho Kus, N.J. 2020
12 Kody Finn Parkland, Fla. 2020
13 Jack Flittner Boca Raton, Fla. 2022
14 Mike Ford Brookline, Mass. 2021
15 Baz Furry Granger, Ind. 2020
16 Joseph Giamanco Middletown, N.J. 2021
17 Jonathan Greco Ponte Vedra Beach, Fla. 2021
18 Charles Hanoian Norwood, Mass. 2019
19 Henry Harrison Wellesley, Mass. 2021
20 Mathew Hawryluk (Canada) Chatham, Ontario 2020
21 Stephen Hickham Orlando, Fla. 2021
22 Colby Hook Selbyville, Del. 2020
23 Curtis Huber Sparks, Md. 2021
24 Masatoyo Kato (Japan) Bradenton, Fla. 2021
25 Sebastian Kawas Doral, Fla. 2022
26 Cade Kilkenny Centennial, Colo. 2019
27 Alexander Kline Jupiter, Fla. 2020
28 Sam Kogen Northbrook, Ill. 2021
29 Richard Kruger Pretoria, South Africa 2020
30 Luca Lemee Geneva, Switzerland 2019
31 Kenny Leseur Warwick, Bermuda 2022
32 Lai Li Shenzhen, China 2020
33 Andres Ludert Doral, Fla. 2020
34 Conner MacDonald Stuart, Fla. 2021
35 Juan José Maccise Pérez Querétaro, Mexico 2021
36 Mathew Marcelino Plantation, Fla. 2023
37 Chase Millar Summit, N.J. 2021
38 Mclean Morton Jupiter, Fla. 2021
39 Christian Munoz Morales Lima, Peru 2020
40 Poonyapat Nantsupawat (Thailand) Boca Raton, Fla. 2022
41 Henri Nishiwaki Aiea, Hawaii 2021
42 Keita Okada (Japan) Bradenton, Fla. 2020
43 Timothy Picard Dracut, Mass. 2020
44 Grant Puckett Clay, Ky. 2021
45 Charles Quirion (Canada) Parkland, Fla. 2021
46 Gabriel Restrepo Caracas, Venezuela 2020
47 Angel Rodriguez (Spain) Bradenton, Fla. 2020
48 Corey Ryan Ft Wayne, Ind. 2020
49 Adam Sabeur Orlando, Fla. 2020
50 Francisco Sanchez (Canada) Ottawa, Ontario 2021
51 Finn Sapp Vail, Colo. 2020
52 Andrew Scinta Orlando, Fla. 2021
53 Isaac Slater New York, N.Y. 2020
54 Alec Stern Bryn Mawr, Pa. 2020
55 Jack Tharrington Boca Raton, Fla. 2019
56 Adam Vermut Jacksonville, Fla. 2022
57 Tanishk Vijaywargiya Boca Raton, Fla. 2021
58 Chris Waldmann Malvern, Pa. 2019
59 Jake Wilkinson North Palm Beach, Fla. 2020
60 Michael Wu Gainesville, Fla. 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
2 Anna Claire Bridge Raleigh, N.C. 2021
3 Heidi Christensen Coral Springs, Fla. 2021
4 Karly Falanga Tequesta, Fla. 2020
5 Madyson Gold Miramar, Fla. 2020
6 Manuela Herrera Wellington, Fla. 2021
7 Angelica Holman Fort Pierce, Fla. 2022
8 Chia-Chian Irene Hsieh Taipei, Taiwan 2020
9 Aly Hutchinson Albany, N.Y. 2020
10 Francisca Ibanez Santiago, Chile 2020
11 Zoey Iglesias Port Saint Lucie, Fla. 2021
12 Sophia Louis Boca Raton, Fla. 2022
13 Ainsley Mann Apopka, Fla. 2022
14 Erin Marcelino Plantation, Fla. 2022
15 Helena Noel Tampa, Fla. 2021
16 Darby Nuxol Lake Mary, Fla. 2021
17 Samantha Scaletta Orlando, Fla. 2021
Alternates
Alternates
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Alexander Dalmau Coral Gables, Fla. 2022
2 Juan Echeverri (Colombia) Windermere, Fla. 2022
3 Nicholas Prieto Miami, Fla. 2023
4 James Hassell Vero Beach, Fla. 2023
5 Jack Taylor Nashville, Tenn. 2023
6 Hans Risvaer Miami, Fla. 2023
7 Mu Sun (China) Boynton Beach, Fla. 2023
8 Chih Yu Lin New Taipei City, Taiwan 2023
9 Langting Tymon Sun (China) Orlando, Fla. 2024
10 Haris Khan Boca Raton, Fla. 2025
11 John Brady Knight Kennesaw, Ga. 2024
12 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
13 Langtai Tyrone Sun (China) Orlando, Fla. 2024
14 Jizhou Tian (China) Lake Mary, Fla. 2025
15 Brendon Gouin Gaylord, Mich. 2019
16 Ryan Moylan Vero Beach, Fla. 2020
17 Ethan Ashford Margate, Fla. 2020
18 Hank Schaefer Orlando, Fla. 2020
19 Gavin Rau Somerset, N.J. 2020
20 Carson Parker Boca Raton, Fla. 2020
21 Matthew Epstein Hopkinton, Mass. 2020
22 Michael Walsh Shelburne, Vt. 2020
23 Reece Kyle Fort Myers, Fla. 2020
24 Will Tormey Bronxville, N.Y. 2020
25 Joseph Scaturro Boca Raton, Fla. 2020
26 Andrew Marrs Lexington, Ky. 2020
27 Carson Enright Longboat Key, Fla. 2021
28 Christopher Lee Loxahatchee, Fla. 2021
29 Nicolas Quintero Bogota, Colombia 2021
30 Te-Lun (Jason) Hsu New Taipei City, Taiwan 2021
31 Chase Gullikson Orlando, Fla. 2021
32 Dante Moser Palm Beach Gardens, Fla. 2021
33 Ariihau Faana Lake Mary, Fla. 2022
34 John Warner Kennewick, Wash. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Noelle Jensen Boca Raton, Fla. 2022
2 Kaley Amuso Orlando, Fla. 2022
3 Mei Chan Orlando, Fla. 2023
4 Jordan Knox Fort Myers, Fla. 2023
5 Ava Zeng Orlando, Fla. 2023
6 Alexandra Pool Bal Harbour, Fla. 2024
7 CC Kaplan Riverside, Conn. 2024
8 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
9 Emma Rynn Wellington, Fla. 2025
10 Anika Veintemilla Guayaquil, Ecuador 2019
11 Alyssa Mercado Lake Mary, Fla. 2020
12 Carla Alvarez Perez Panama, Panama 2021
13 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
14 Addison Klonowski Naples, Fla. 2023