AJGA Qualifier for the Coca-Cola Junior Championship at Boyne Highlands
Tournament Page Qualifier Applications Received Qualifier Field
Applicants who are not in the tournament field are listed below.

A link will display at the bottom of this page if applications are received from players who are in the field for this tournament or another with overlapping dates.
Qualifier Applications
Qualifier Applications
Boys
79 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Vimal Alokam Ypsilanti, Mich. 2021
2 Shayne Beaufait Wolverine Lake, Mich. 2021
3 Mitch Benson St. Charles, Mich. 2021
4 Zach Boorom Hilton Head Island, S.C. 2022
5 Bryce Brief Hartland, Mich. 2020
6 Maxwell Brown Bloomfield, Mich. 2021
7 Evan Brzyski Jackson, Mich. 2021
8 Sam Carollo Ashburn, Va. 2021
9 Longfei Chen (China) Plano, Texas 2020
10 Longyang Chen (China) Plano, Texas 2020
11 Jiseung Choi Houghton, Mich. 2020
12 Tbone Codd Brighton, Mich. 2021
13 Mason Cooper Lapeer, Mich. 2021
14 Keenan Donze Granger, Ind. 2021
15 Alex Emerine Ada, Mich. 2021
16 Brockton English Shelby Township, Mich. 2021
17 Braden Falk Portage, Mich. 2021
18 Colin Flanders Ann Arbor, Mich. 2020
19 Jordan Garypie Chelsea, Mich. 2021
20 Tommy Gebeck Grosse Pointe Farms, Mich. 2021
21 Zach Gildner Cheboygan, Mich. 2019
22 Tyler Gillespie Grand Rapids, Mich. 2021
23 Oliver Haeberle Rockford, Mich. 2021
24 Mathew Hawryluk (Canada) Chatham, Ontario 2020
25 Ben Hirasawa (Canada) Toronto, Ontario 2021
26 Carter Housler Lansing, Mich. 2022
27 Davis Johnson Winnetka, Ill. 2020
28 Gage Johnson Winnetka, Ill. 2022
29 Ieuan Jones (United Kingdom) Ann Arbor, Mich. 2024
30 Alex Kasper Ottawa Hills, Ohio 2020
31 Danny Keating Libertyville, Ill. 2021
32 Murphy Kehoe Traverse City, Mich. 2021
33 Chase Knowlton Norton Shores, Mich. 2022
34 Ross Koerber Royal Oak, Mich. 2020
35 Garrett Kuppler Macomb, Mich. 2021
36 Joshua Lavely Kewadin, Mich. 2022
37 Kyle Lee Lake Forest, Ill. 2024
38 Andrew Lim Naperville, Ill. 2023
39 Stephen Liu Auckland, New Zealand 2023
40 Dylan MacDonald (Canada) Markham, Ontario 2019
41 Eric Marx Bloomfield Twp, Mich. 2019
42 Griffin Mawson Traverse City, Mich. 2024
43 Mac McClear Hinsdale, Ill. 2019
44 Evan McDermott Spring Lake, Mich. 2022
45 Drew McMillin Clarendon Hills, Ill. 2021
46 Harry Moody Boyne City, Mich. 2020
47 Rory Myers Wayland, Mich. 2019
48 Vince Naccarato Hinsdale, Ill. 2021
49 Brayden Niemiec Canton, Mich. 2022
50 Colin O'Rourke Troy, Mich. 2021
51 Max O'Rourke West Bloomfield, Mich. 2020
52 Ryan O'Rourke West Bloomfield, Mich. 2023
53 Alex Oda Clarkston, Mich. 2021
54 Hudson Pace Richmond, Va. 2023
55 Boston Price Adelaide, Australia 2023
56 Troy Ryan Propes Charleston, S.C. 2024
57 Kai Rensland West Olive, Mich. 2020
58 Jackson Schaeffer La Grange, Ill. 2020
59 Quinn Shanley La Grange Park, Ill. 2021
60 Edward Shen Ann Arbor, Mich. 2020
61 Maxwell Skeel Shepherd, Mich. 2019
62 Cole Smaka Clarkston, Mich. 2020
63 Tate Small Stuart, Fla. 2021
64 Lucas Stedman West Des Moines, Iowa 2020
65 Jordan Stuart Hartland, Mich. 2022
66 Mark Sulek Delaware, Ohio 2022
67 Landon Wanless Caledonia, Mich. 2022
68 Josh Wein Canton, Mich. 2020
69 Max White Bloomfield Hills, Mich. 2020
70 Kaleb Wiesner Northville, Mich. 2019
71 Broc Wilson Grand Haven, Mich. 2020
72 Seth Winchell Colona, Ill. 2020
73 Benjamin Wu Troy, Mich. 2022
74 Henry Wu Troy, Mich. 2021
75 Sam Yono II West Bloomfield, Mich. 2021
76 Dylan Young Flat Rock, Mich. 2021
77 Eric Taekyoung Yun (Canada) Richmond Hill, Ontario 2020
78 Jack Zubkus Ada, Mich. 2022
79 Ian Zweifel Orlando, Fla. 2022
Girls
15 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Emily Chang Chicago, Ill. 2021
2 Catherine Fennelly East Hampton, N.Y. 2023
3 Avi Gill Northville, Mich. 2023
4 Rachel Hu Northville, Mich. 2022
5 Kaitlin Ifkovits Grosse Pointe, Mich. 2020
6 Yu Sun Sharon Kim (South Korea) Jurupa Valley, Calif. 2021
7 Jessica Lan Bloomfield Hills, Mich. 2020
8 Isabel Mabry Davison, Mich. 2020
9 Reagan Nolan Columbus, Ohio 2021
10 Carly Ortwine Oakland, Mich. 2021
11 Katherine Potter South Lyon, Mich. 2021
12 Raesa Sheikh (Canada) Caledon, Ontario 2021
13 Danielle Staskowski Clarkston, Mich. 2019
14 Katelyn Tokarz Northville, Mich. 2021
15 Anna Watson Ashland, Ohio 2020
Applicants In the Tournament Field
Applicants In the Tournament Field
Boys
27 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Garrett Bartolec Ada, Mich. 2020
2 Nathan Barton Rockford, Mich. 2020
3 Jack Beauchamp Westlake, Texas 2022
4 Jackson Bode Pinehurst, N.C. 2022
5 Matthew Cammeyer Bexley, Ohio 2020
6 Chris Comito Macomb, Mich. 2020
7 Jack Crawshaw Winnetka, Ill. 2019
8 Carson Duffy (Canada) Toronto, Ontario 2020
9 Patrick Fennelly East Hampton, N.Y. 2021
10 Jack Guerrera Northville, Mich. 2021
11 Noah Koshi Pearl City, Hawaii 2021
12 Matthew Lee Barrington, Ill. 2021
13 PJ Maybank Cheboygan, Mich. 2023
14 Sam Mortell Chicago, Ill. 2021
15 Parker Mullen Naperville, Ill. 2020
16 Ryan Nelson El Dorado Hills, Calif. 2020
17 Junwoo Park (South Korea) Lewisville, Texas 2020
18 Jack Roemer Bettendorf, Iowa 2021
19 Griffin Roscich Glen Ellyn, Ill. 2020
20 Joshua Spiess New Albany, Ohio 2019
21 Tommy Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2020
22 Ethan Tran Washington, Mich. 2021
23 Will Verduzco Kalamazoo, Mich. 2020
24 Drew Wallace Crestwood, Ky. 2022
25 Jeremy Yun Menlo Park, Calif. 2021
26 Ian Zhu Northville, Mich. 2020
27 Neil Zhu Novi, Mich. 2022
Girls
14 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Audrey Becker Grosse Pointe Farms, Mich. 2021
2 Madeline Blum Port Huron, Mich. 2020
3 Allison Cui Okemos, Mich. 2022
4 Alyssa DiMarcantonio (Canada) Maple, Ontario 2021
5 Alejandra Galla Jupiter, Fla. 2020
6 Isabella Galla Palm Beach Gardens, Fla. 2020
7 Sufna Gill Northville, Mich. 2020
8 Siya Khemka Chandler, Ariz. 2021
9 Maggie Knight Grand Blanc, Mich. 2020
10 Sunbi Kwon (South Korea) Orland Park, Ill. 2021
11 Catherine Reisinger Park Ridge, Ill. 2021
12 Madison Spiess New Albany, Ohio 2021
13 Audrey Tir Winnetka, Ill. 2021
14 Catherine Zhang (Canada) Toronto, Ontario 2020