Arnold Palmer Invitational Junior honoring Jim Bell
Main Qualifier Schedule Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 86 Performance Stars or more to gain entry.

Girls initial tournament field required a status of 21 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Gray Albright Ocala, Fla. 2020
2 Andres Aranguren San Juan, P.R. 2020
3 Joshua Bai Auckland, New Zealand 2024
4 Eric Berggren (Sweden) Windermere, Fla. 2019
5 Anthony Burnham Scarborough, Maine 2019
6 Michael Burry Saratoga, Calif. 2021
7 JP Cave Mobile, Ala. 2020
8 Remi Chartier (Canada) Naples, Fla. 2019
9 Kuangyu (Tony) Chen (Australia) Shenzhen, China 2021
10 James Chong Katy, Texas 2021
11 Sean Citherlet Playa del Carmen, Mexico 2021
12 Andrew Clark Winter Park, Fla. 2021
13 Spencer Crowe Lake Forest, Ill. 2019
14 Trey Diehl Orlando, Fla. 2021
15 Jason Duff Elkton, Fla. 2020
16 Fynn Fenstermacher (Germany) Port St. Lucie, Fla. 2020
17 Cam Guidry Picayune, Miss. 2021
18 Chase Gullikson Orlando, Fla. 2021
19 Micheal Hauer Naples, Fla. 2020
20 Joey Hodges Orlando, Fla. 2019
21 Gabe Hunter Alcoa, Tenn. 2019
22 Logan Jerrells Windermere, Fla. 2020
23 Noah Kumar Sarasota, Fla. 2020
24 Shawn Lalmoni Orlando, Fla. 2022
25 Jeffrey Liss Port St Lucie, Fla. 2019
26 Michael Mays Winter Park, Fla. 2021
27 Patrick McCann Tallahassee, Fla. 2021
28 Caden McMackin Laguna Beach, Calif. 2020
29 Austin Mosher Mt Pleasant, S.C. 2020
30 James Nieporte Boca Raton, Fla. 2019
31 Lucas Palicki Cincinnati, Ohio 2019
32 Kaleb Palm Orlando, Fla. 2021
33 Evan Paquette Grapevine, Texas 2020
34 Brian (Taehoon) Park Seoul, South Korea 2022
35 Junwoo Park (South Korea) Lewisville, Texas 2020
36 Wit Pitipat Nakhonphanom, Thailand 2022
37 Joshua Qian Westerville, Ohio 2021
38 Ethan Ray Collierville, Tenn. 2020
39 Julio Alfredo Rios Brache Santo Domingo, Dominican Republic 2021
40 Justin Ross Boca Raton, Fla. 2021
41 Brett Schell St Augustine, Fla. 2019
42 A.J. Shaffer Horse Shoe, N.C. 2020
43 Leif Sinclair Stuart, Fla. 2019
44 Stewart Slayden Ponte Vedra Beach, Fla. 2020
45 Ryan Smith Carlsbad, Calif. 2020
46 Yilin (Justin) Sun Shenzhen, China 2022
47 Cooper Tate Winter Garden, Fla. 2022
48 James Tureskis Naples, Fla. 2020
49 Brendan Valdes Orlando, Fla. 2021
50 Keegan Vaugh Myrtle Beach, S.C. 2020
51 Luke Wells Springfield, Ohio 2019
52 Tyler Wilkes Tampa, Fla. 2020
53 Evan Woosley-Reed Shelbyville, Tenn. 2022
54 Zikang Zhan Beijing, China 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Wyndom Burnett Citrus Springs, Fla. 2021
2 Lauren Clark Orlando, Fla. 2021
3 Mackenzie Gallagher Hilton Head Island, S.C. 2021
4 Ariel Gonzalez Merida, Mexico 2022
5 Natalii Gupta (India) Dubai, United Arab Emirates 2022
6 Jordyn Hodgson Orlando, Fla. 2021
7 Caroline Hwang Orlando, Fla. 2021
8 Kristin Jamieson Hillsboro, Ohio 2019
9 Ka Yee Kwok (Hong Kong) Tianjin, China 2021
10 Mi Li Beijing, China 2025
11 Camila Madariaga Puebla, Mexico 2020
12 Ainsley Mann Apopka, Fla. 2022
13 Rylea Marcum Georgetown, Ky. 2020
14 Hina Matsui (Japan) Port St. Lucie, Fla. 2021
15 Izzy M. Pellot Altamonte Springs, Fla. 2022
16 Jacqueline Putrino Sarasota, Fla. 2022
17 Mary Kate Smith Melbourne, Fla. 2019
18 Mayumi Umezu Port St Lucie, Fla. 2021
19 Jiayi Wang Shanghai, China 2022
20 Amelia Williams Gainesville, Fla. 2020
21 Meiyi Yan (China) Windermere, Fla. 2019
22 SiQin Yu (China) Winderemere, Fla. 2020
23 Taylor Zeng Orlando, Fla. 2020
24 Annie Huaxin Zhang (China) Winter Garden, Fla. 2021