Circle K Junior Championship hosted by Otter Creek
Main Qualifier Schedule Field
Boys initial tournament field required a status of 7 Performance Stars or more to gain entry.

Girls initial tournament field required a status of 6 Performance Stars or more to gain entry; 6 Girls with 5 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Yuta Amano Tokyo, Japan 2020
2 Justin Atkinson Brookfield, Ohio 2020
3 TJ Baker Rockford, Ill. 2020
4 Brock Barnhart Robins, Iowa 2020
5 Kash Bellar Peru, Ind. 2021
6 Adam Bratton Newburgh, Ind. 2020
7 Jackson Brimfield Chapel Hill, N.C. 2021
8 Dillon Burr Marion, Iowa 2021
9 Ben Carpenter Darien, Conn. 2020
10 Eric Cherubini Centerville, Ohio 2021
11 Aaron Chong Glenview, Ill. 2020
12 Reece Compton Floyds Knobs, Ind. 2020
13 Matt Cooper Tampa, Fla. 2020
14 Charlie Creamean Winnetka, Ill. 2021
15 Sean Curran New Lenox, Ill. 2021
16 Caleb Davern Grove City, Ohio 2019
17 Drew Doyle Louisville, Ky. 2020
18 Ryan Eshleman Vestavia Hills, Ala. 2020
19 John Fahey Charlotte, N.C. 2020
20 Jackson Finney Louisville, Ky. 2022
21 Danny Fisher Lake Forest, Ill. 2019
22 Jordan Gilkison Springboro, Ohio 2021
23 Bradley Goldstein Highland Park, Ill. 2019
24 Daniel Gutgesell Overland Park, Kan. 2020
25 Griffin Hare Tipton, Ind. 2020
26 Jack Heath Charlotte, N.C. 2020
27 Kobe Hill Hendersonville, Tenn. 2021
28 Peyton Houston Liberty Township, Ohio 2020
29 Garrison Hoyt Houston, Texas 2020
30 Patrick Isztwan Huntingdon Valley, Pa. 2021
31 Charlie Jackson Norman, Okla. 2020
32 Matt James Orland Park, Ill. 2019
33 Brian Joseph Wilmette, Ill. 2020
34 Timothy Jung Corona, Calif. 2022
35 Josh Kirkham Burr RIdge, Ill. 2019
36 Brooks Korfhage Louisville, Ky. 2019
37 Campbell Kremer Louisville, Ky. 2020
38 Harley Kruschwitz North Manchester, Ind. 2020
39 Joshua LaBounty Elmhurst, Ill. 2020
40 Jacob Lehotay North Aurora, Ill. 2019
41 Jeffrey Main Loveland, Ohio 2020
42 Alex Mulrooney Wilmington, Del. 2021
43 Jackson Naeger Keller, Texas 2021
44 Colin Nasser Zionsville, Ind. 2021
45 Luke Nelson Raleigh, N.C. 2020
46 Jack Neville Cincinnati, Ohio 2020
47 Grant Norman Fort Wayne, Ind. 2021
48 Kevin O'Regan Northbrook, Ill. 2021
49 Jack Paeglow DeKalb, Ill. 2020
50 Lucas Palicki Cincinnati, Ohio 2019
51 Quinn Patterson Columbus, Ohio 2019
52 Drew Pickering Westfield, Ind. 2019
53 Zach Place Roselle, Ill. 2019
54 Ryan Plodkowski San Diego, Calif. 2022
55 Joshua Qian Westerville, Ohio 2021
56 Zachary Reuland Rock Hill, S.C. 2020
57 Kody Reynolds Columbus, Ind. 2021
58 Tyler Sabo Ashland, Ohio 2022
59 Dominic Scaletta Inverness, Ill. 2020
60 Shawn Sehra (Canada) Windsor, Ontario 2020
61 Peyton Short Greenwood, Ind. 2020
62 Stephen Sloan New York City, N.Y. 2020
63 Benjamin Sluzas Lockport, Ill. 2021
64 Peyton Snoeberger Williamsport, Ind. 2019
65 Ethan Snyder Dublin, Ohio 2020
66 Conner Stevens Brookfield, Ohio 2020
67 Carson Stohler Fort Wayne, Ind. 2019
68 Jack Sullivan Santa Ana, Calif. 2019
69 Nels Surtani Noblesville, Ind. 2020
70 Daniel Tanaka Wilmette, Ill. 2020
71 Garrett Tighe Algonquin, Ill. 2019
72 Matthew Troutman Louisville, Ky. 2022
73 Masaki Ujiie Tamuning, Guam 2020
74 Dominic Wade Scottsdale, Ariz. 2020
75 Jack Wertz Cincinnati, Ohio 2019
76 Andrew White Westfield, Ind. 2021
77 John Wild Glen Ellyn, Ill. 2022
78 Ray Winter St. Louis, Mo. 2020
79 Mason Witt Jamestown, Ohio 2021
80 Lucas Wright The Woodlands, Texas 2020
81 Drew Wrightson Zionsville, Ind. 2021
82 Jimmy Zheng Auckland, New Zealand 2020
83 Oscar Zimmerman Cincinnati, Ohio 2019
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Mary Chen Auckland, New Zealand 2021
2 Grace Clark Shelbyville, Ky. 2021
3 Grace Curran New Lenox, Ill. 2019
4 Riley Dean Lewis Center, Ohio 2019
5 Ellen Dong (China) Longwood, Fla. 2021
6 Katie Dzialga Greenwich, Conn. 2021
7 Mara Flaherty Naperville, Ill. 2019
8 Eila Galitsky Chiangmai, Thailand 2025
9 Amy Gao Shanghai, China 2021
10 Ella Greenberg Rockford, Ill. 2023
11 Kate Hanni Ashland, Ky. 2021
12 Ieong Sin Kuan (Macau) Zhuhai, China 2020
13 Camille Kuznik Orono, Minn. 2021
14 Jiayin(Joy) Liu (China) Waterloo, Ontario 2021
15 Ying Xian "Handa" Liu (China) Bradenton, Fla. 2021
16 Jasmine Ly (Canada) Windsor, Ontario 2019
17 Annika Manjunath Dublin, Ohio 2021
18 Lauren May Austin, Texas 2019
19 Kendall Maynard Clarksville, Tenn. 2021
20 Kwankamon Meesomboon (Thailand) Anaheim, Calif. 2021
21 Taylor Miano Dobbs Ferry, N.Y. 2020
22 Haili Moore Prosper, Texas 2021
23 Nathaly Munnicha Columbus, Ind. 2021
24 Bridget O'Keefe Palo Alto, Calif. 2022
25 Annabelle Pancake Zionsville, Ind. 2020
26 Elizabeth Patrick West University Place, Texas 2020
27 Thitaporn Saithip (Thailand) Bradenton, Fla. 2022
28 Caroline Smith Inverness, Ill. 2020
29 Ellie Sonne Maineville, Ohio 2020
30 Stephanie Su South Barrington, Ill. 2021
31 Abigail Sutherland Glenview, Ky. 2022
32 Abby Thielbar Zionsville, Ind. 2020
33 Kathryn VanArragon Blaine, Minn. 2023
34 Kylee Vaughan McLeansboro, Ill. 2021
35 Mariana Vega Reynoldsburg, Ohio 2020
36 Shannyn Vogler Sherrard, Ill. 2022
37 Grace Walker Louisville, Ky. 2021
38 Emma Welch Lakeville, Minn. 2021
39 Savannah Weyrauch Bloomington, Ill. 2020
40 Reese Wilson Chicago, Ill. 2021
41 Taylor Zeng Orlando, Fla. 2020