AJGA Qualifier for the Sean Foley Performance Junior All-Star
Tournament Page Qualifier Qualifier Applications Received Qualifier Field
Applicants who are not in the tournament field are listed below.

A link will display at the bottom of this page if applications are received from players who are in the field for this tournament or another with overlapping dates.
Qualifier Applications
Qualifier Applications
Boys
71 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jake Ackerman Riverview, Fla. 2024
2 Ross Anderson Lake Charles, La. 2023
3 Justin Bai (China) Lake Mary, Fla. 2023
4 Mohit Balaji Kissimmee, Fla. 2022
5 Frank Bellino Sarasota, Fla. 2023
6 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
7 Nicolas Bencomo (Venezuela) Sarasota, Fla. 2025
8 Jack Berl Victor, N.Y. 2022
9 Trent Cade Ocean Isle Beach, N.C. 2023
10 Devan Chahal Parkland, Fla. 2022
11 Ryan Chang Lexington, Mass. 2024
12 Dafei Chen (China) Chino Hills, Calif. 2025
13 Jiakai Chen Guangzhou, China 2022
14 Tyler Clark West Babylon, N.Y. 2022
15 Mason Crowder Dothan, Ala. 2024
16 Alexander Dalmau Coral Gables, Fla. 2022
17 Caleb Dearing Sorrento, Fla. 2022
18 Sumaer Dhalla Princeton, N.J. 2022
19 Logan Eakins Fort Myers, Fla. 2022
20 JP English Ponte Vedra, Fla. 2023
21 Ariihau Faana Lake Mary, Fla. 2022
22 Alvaro Fonseca Winchester, Calif. 2022
23 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
24 Thomas Ford Hilton Head Island, S.C. 2023
25 Harrison Freeze Howey in the Hills, Fla. 2022
26 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
27 Juleon Habib Tarpon Springs, Fla. 2023
28 Zhengfei Han Shenzhen, China 2024
29 James Hassell Vero Beach, Fla. 2023
30 Alex Heard Boca Raton, Fla. 2023
31 Neil Heinlein Ocala, Fla. 2021
32 Jackson Hiller Vero Beach, Fla. 2023
33 Max Hu (Canada) Richmond Hill, Ontario 2022
34 Aaron Huang (Canada) Vancouver, British Columbia 2024
35 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
36 Sebastian Kawas Doral, Fla. 2022
37 Andrew Kim Alpharetta, Ga. 2022
38 Will King Olathe, Kan. 2022
39 Holden Kittelberger Katy, Texas 2022
40 Aaron Leach Windermere, Fla. 2023
41 Daniel Liao (China) Windermere, Fla. 2022
42 ZhengYi (Louie) Liu (China) Bradenton, Fla. 2024
43 Craig Long II Cumming, Ga. 2023
44 Felix Luetke Meyring Shanghai, China 2023
45 Conner MacDonald Stuart, Fla. 2021
46 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
47 Sebastiano Mascia (Venezuela) Orlando, Fla. 2022
48 Patrick Andrew McLauchlan Neptune Beach, Fla. 2022
49 Poonyapat Nantsupawat (Thailand) Boca Raton, Fla. 2022
50 Dalton Payne Estero, Fla. 2023
51 Connor Pope Tampa, Fla. 2022
52 Tejas Reddy Alpharetta, Ga. 2022
53 Camden Smith Windermere, Fla. 2023
54 Bill Sun Beijing, China 2024
55 Langtai Tyrone Sun (China) Orlando, Fla. 2024
56 Langting Tymon Sun (China) Orlando, Fla. 2024
57 Bryce Sutterfield Opelousas, La. 2022
58 Sho Suzuki Yokohama, Japan 2023
59 Jack Tarzy Medford, N.J. 2022
60 Clayton Taylor Jupiter, Fla. 2024
61 Brady Thomas Lakeville, Minn. 2022
62 Waymon Thomas Mount Pleasant, S.C. 2023
63 Jack Turner Saunderstown, R.I. 2023
64 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
65 Adam Walker Clearwater, Fla. 2023
66 Wade Watson Peachtree Corners, Ga. 2023
67 Andrew Wexler Orlando, Fla. 2023
68 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
69 HanEn Wu Guangzhou, China 2022
70 Qilin Yu Guangdong, China 2021
71 Gabriel Zhang Lake Mary, Fla. 2022
Girls
13 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
2 Taylor Baik Hillsborough, Calif. 2022
3 Staci Pla Brown West Palm Beach, Fla. 2025
4 Yufei Dai Beijing, China 2024
5 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
6 Ella Peiwen Han Suzhou, China 2023
7 Sarah Loza Winter Garden, Fla. 2023
8 Kiley Malmberg Jupiter, Fla. 2022
9 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
10 Jingyan Pan (China) Delray Beach, Fla. 2024
11 Talia Rodino Fort Myers, Fla. 2022
12 Kelley Tu Marietta, Ga. 2023
13 Taylor Zachary Land O' Lakes, Fla. 2022
Qualifier Applicants In the Tournament Field
Qualifier Applicants In the Tournament Field
Boys
22 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Hayden Adams Lexington, Ky. 2023
2 Andres Atrio Coral Gables, Fla. 2023
3 Wyatt Brackett Dalton, Ga. 2022
4 Conner Brown Shelbyville, Tenn. 2022
5 Caden Burr Windermere, Fla. 2022
6 Bradley Chill Jr Columbia Station, Ohio 2024
7 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
8 Matthew Foster Dallas, Texas 2023
9 Jack Gilbert Houston, Texas 2023
10 Andrew Gregory Inman, S.C. 2023
11 McCord Grice Atlanta, Ga. 2022
12 Stefan Ink St Charles, Ill. 2023
13 Max Jelinek (Czech Republic) Boynton Beach, Fla. 2024
14 Justin Luan Woodbury, Minn. 2023
15 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
16 Cayden Pope Lexington, Ky. 2023
17 Kevin Rodriguez Punta Cana, Dominican Republic 2021
18 Drew Van Dyke Charlotte, N.C. 2022
19 Ryan Voois Ladera Ranch, Calif. 2022
20 Guoao (Leo) Xu (China) Windermere, Fla. 2022
21 Boyi (Barry) Zhang Beijing, China 2024
22 Yuzhe (Peter) Zhang (China) Walnut, Calif. 2021
Girls
10 Applications Received
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kavya Ajjarapu Lutz, Fla. 2023
2 Lily Celentano Weston, Fla. 2022
3 Addison Klonowski Naples, Fla. 2023
4 Yuqi Liu Beijing, China 2023
5 McKenzie Mages Marietta, Ga. 2022
6 Reagan Southerland Atlanta, Ga. 2023
7 Sritha Vemuri Lake Mary, Fla. 2022
8 Charlie Whorton Springdale, Ark. 2024
9 Vanessa Zhang (Canada) Vancouver, British Columbia 2024
10 Hai Ying (Nancy) Zheng Shanghai, China 2022