AJGA Qualifier for the Sean Foley Performance Junior All-Star
Tournament Page Qualifier Qualifier Applications Received Qualifier Field
Estimated tournament spots to be filled through AJGA Qualifier:
Boys - 7
Girls - 2

Click to view the AJGA Junior All-Star Series Qualifier Entry Criteria

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Qualifier Field
Qualifier Field
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jake Ackerman Riverview, Fla. 2024
2 Justin Bai (China) Lake Mary, Fla. 2023
3 Mohit Balaji Kissimmee, Fla. 2022
4 Frank Bellino Sarasota, Fla. 2023
5 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
6 Nicolas Bencomo (Venezuela) Sarasota, Fla. 2025
7 Jack Berl Victor, N.Y. 2022
8 Trent Cade Ocean Isle Beach, N.C. 2023
9 Devan Chahal Parkland, Fla. 2022
10 Ryan Chang Lexington, Mass. 2023
11 Dafei Chen (China) Chino Hills, Calif. 2025
12 Tyler Clark West Babylon, N.Y. 2022
13 Mason Crowder Dothan, Ala. 2024
14 Alexander Dalmau Coral Gables, Fla. 2022
15 Sumaer Dhalla Princeton, N.J. 2022
16 Logan Eakins Fort Myers, Fla. 2022
17 JP English Ponte Vedra, Fla. 2023
18 Ariihau Faana Lake Mary, Fla. 2022
19 Alvaro Fonseca Winchester, Calif. 2022
20 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
21 Thomas Ford Hilton Head Island, S.C. 2023
22 Harrison Freeze Howey in the Hills, Fla. 2022
23 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
24 Juleon Habib Tarpon Springs, Fla. 2023
25 Zhengfei Han Shenzhen, China 2024
26 James Hassell Vero Beach, Fla. 2023
27 Alex Heard Boca Raton, Fla. 2023
28 Neil Heinlein Ocala, Fla. 2021
29 Jackson Hiller Vero Beach, Fla. 2023
30 Max Hu (Canada) Richmond Hill, Ontario 2022
31 Aaron Huang (Canada) Vancouver, British Columbia 2024
32 Kylan Johnson Clermont, Fla. 2024
33 Sebastian Kawas Doral, Fla. 2022
34 Andrew Kim Alpharetta, Ga. 2022
35 Will King Olathe, Kan. 2022
36 Holden Kittelberger Katy, Texas 2022
37 Aaron Leach Windermere, Fla. 2023
38 Daniel Liao (China) Windermere, Fla. 2022
39 ZhengYi (Louie) Liu (China) Bradenton, Fla. 2024
40 Craig Long II Cumming, Ga. 2023
41 Felix Luetke Meyring Shanghai, China 2023
42 Conner MacDonald Stuart, Fla. 2021
43 Akshay Mandadapu Lake Mary, Fla. 2023
44 Sebastiano Mascia (Venezuela) Orlando, Fla. 2022
45 Patrick Andrew McLauchlan Neptune Beach, Fla. 2022
46 Poonyapat Nantsupawat (Thailand) Boca Raton, Fla. 2022
47 Dalton Payne Estero, Fla. 2023
48 Connor Pope Tampa, Fla. 2022
49 Tejas Reddy Alpharetta, Ga. 2022
50 Camden Smith Windermere, Fla. 2023
51 Bill Sun Beijing, China 2024
52 Langtai Tyrone Sun (China) Orlando, Fla. 2024
53 Langting Tymon Sun (China) Orlando, Fla. 2024
54 Sho Suzuki Yokohama, Japan 2023
55 Jack Tarzy Medford, N.J. 2022
56 Clayton Taylor Jupiter, Fla. 2024
57 Brady Thomas Lakeville, Minn. 2022
58 Jack Turner Saunderstown, R.I. 2023
59 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
60 Adam Walker Clearwater, Fla. 2023
61 Wade Watson Peachtree Corners, Ga. 2023
62 Andrew Wexler Orlando, Fla. 2023
63 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
64 HanEn Wu Guangzhou, China 2022
65 Qilin Yu Guangdong, China 2021
66 Gabriel Zhang Lake Mary, Fla. 2022
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Amelie Alcantara Boca Raton, Fla. 2022
2 Taylor Baik Hillsborough, Calif. 2022
3 Staci Pla Brown West Palm Beach, Fla. 2025
4 Yufei Dai Beijing, China 2024
5 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
6 Ella Peiwen Han Suzhou, China 2023
7 Sarah Loza Winter Garden, Fla. 2023
8 Kiley Malmberg Jupiter, Fla. 2022
9 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
10 Jingyan Pan (China) Delray Beach, Fla. 2024
11 Talia Rodino Fort Myers, Fla. 2022
12 Kelley Tu Marietta, Ga. 2023
Qualifier Alternates
Qualifier Alternates
Qualifier Alternates from the Tournament Field
Qualifier Alternates from the Tournament Field
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Wyatt Brackett Dalton, Ga. 2022
2 Stefan Ink St Charles, Ill. 2023
3 Drew Van Dyke Charlotte, N.C. 2022
4 Conner Brown Shelbyville, Tenn. 2022
5 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
6 Bradley Chill Jr Columbia Station, Ohio 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Sritha Vemuri Lake Mary, Fla. 2022
2 Reagan Southerland Atlanta, Ga. 2023
Tournament Participants in Qualifier Field
Tournament Participants in Qualifier Field
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Hayden Adams Lexington, Ky. 2023
2 Andres Atrio Coral Gables, Fla. 2023
3 Caden Burr Windermere, Fla. 2022
4 Matthew Foster Dallas, Texas 2023
5 Jack Gilbert Houston, Texas 2023
6 Max Jelinek (Czech Republic) Boynton Beach, Fla. 2024
7 Justin Luan Woodbury, Minn. 2023
8 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
9 Cayden Pope Lexington, Ky. 2023
10 Kevin Rodriguez Punta Cana, Dominican Republic 2021
11 Ryan Voois Ladera Ranch, Calif. 2022
12 Guoao (Leo) Xu (China) Windermere, Fla. 2022
13 Boyi (Barry) Zhang Beijing, China 2024
14 Yuzhe (Peter) Zhang (China) Walnut, Calif. 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Lily Celentano Weston, Fla. 2022
2 Addison Klonowski Naples, Fla. 2023
3 Yuqi Liu Beijing, China 2023
4 McKenzie Mages Marietta, Ga. 2022
5 Charlie Whorton Springdale, Ark. 2024
6 Vanessa Zhang (Canada) Vancouver, British Columbia 2024
7 Hai Ying (Nancy) Zheng Shanghai, China 2022