Sean Foley Performance Junior All-Star
Main Qualifier Schedule Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 7 Performance Stars or more to gain entry; 4 Boys with 6 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field required a status of 3 Performance Stars or more to gain entry; 1 Girl with 2 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Hayden Adams Lexington, Ky. 2023
2 Andres Atrio Coral Gables, Fla. 2023
3 Will Baker Statham, Ga. 2023
4 Andres Barraza (Mexico) Parkland, Fla. 2022
5 Jack Berl Victor, N.Y. 2022
6 Wyatt Brackett Dalton, Ga. 2022
7 Conner Brown Shelbyville, Tenn. 2022
8 Caden Burr Windermere, Fla. 2022
9 Devan Chahal Parkland, Fla. 2022
10 Colton Cherry Las Vegas, Nev. 2022
11 Bradley Chill Jr Columbia Station, Ohio 2024
12 Canon Clark Broussard, La. 2022
13 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
14 Mason Crowder Dothan, Ala. 2024
15 Aaron DeWitt Winter Haven, Fla. 2025
16 Matthew Foster Dallas, Texas 2023
17 Jack Gilbert Houston, Texas 2023
18 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
19 Spencer Gray Houston, Texas 2022
20 Andrew Gregory Inman, S.C. 2023
21 McCord Grice Atlanta, Ga. 2022
22 Zhengfei Han Shenzhen, China 2024
23 Gabriel Hegerstrom Parkland, Fla. 2022
24 Max Hu (Canada) Richmond Hill, Ontario 2022
25 Stefan Ink St Charles, Ill. 2023
26 Max Jelinek (Czech Republic) Boynton Beach, Fla. 2024
27 Asher Joseph (Canada) Melbourne, Fla. 2024
28 Andrew Kim Alpharetta, Ga. 2022
29 Garrett Kuhla Richmond, Va. 2022
30 Shawn Lalmoni Orlando, Fla. 2022
31 Aaron Leach Windermere, Fla. 2023
32 Ryan Lee Overland Park, Kan. 2022
33 Justin Luan Woodbury, Minn. 2023
34 Jay Mendell Lafayette, La. 2023
35 Bruce Murphy Johns Creek, Ga. 2022
36 Go Nakatsukasa (Japan) San Diego, Calif. 2022
37 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
38 Cayden Pope Lexington, Ky. 2023
39 Gustavo Rangel Guaynabo, P.R. 2022
40 Tejas Reddy Alpharetta, Ga. 2022
41 Kevin Rodriguez Punta Cana, Dominican Republic 2021
42 Sebastian Sacristan Coral Springs, Fla. 2022
43 Lucas Slayden Ponte Vedra Beach, Fla. 2023
44 Yilin (Justin) Sun Shenzhen, China 2022
45 Yiqi (Andy) Sun Shenzhen, China 2022
46 Jack Turner Saunderstown, R.I. 2023
47 Drew Van Dyke Charlotte, N.C. 2022
48 Ryan Voois Ladera Ranch, Calif. 2022
49 Charles Warren Huntsville, Ala. 2023
50 Guoao (Leo) Xu (China) Windermere, Fla. 2022
51 Qilin Yu Guangdong, China 2022
52 Aaron Zhang Lake Mary, Fla. 2021
53 Boyi (Barry) Zhang (China) Lake Mary, Fla. 2024
54 Yuzhe (Peter) Zhang (China) Walnut, Calif. 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kynadie Adams Gallatin, Tenn. 2022
2 Kavya Ajjarapu Lutz, Fla. 2023
3 Elizabeth Beek Blue Bell, Pa. 2023
4 Lily Celentano Weston, Fla. 2022
5 Mei Chan Orlando, Fla. 2023
6 Yufei Dai Beijing, China 2024
7 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
8 Addison Klonowski Naples, Fla. 2023
9 Vivian Kuang Lakewood Ranch, Fla. 2021
10 Serina Li Lake Mary, Fla. 2022
11 Yuqi Liu Beijing, China 2023
12 McKenzie Mages Marietta, Ga. 2022
13 Kiley Malmberg Jupiter, Fla. 2022
14 Lindsay McGrath (Canada) Oakville, Ontario 2025
15 Tori Mouton Saint Johns, Fla. 2022
16 Staci Pla West Palm Beach, Fla. 2025
17 Kelly Shanahan Coral Springs, Fla. 2022
18 Reagan Southerland Atlanta, Ga. 2023
19 Jiayi Wang Shanghai, China 2022
20 Charlie Whorton Springdale, Ark. 2024
21 Lucy Yuan (Canada) San Diego, Calif. 2024
22 Caiyi (Flora) Zhang (China) Bradenton, Fla. 2023
23 Vanessa Zhang (Canada) Vancouver, British Columbia 2024
24 Hai Ying (Nancy) Zheng Shanghai, China 2022