UHY / Celadon Junior Championship hosted by Marina Alex
Main Qualifier Schedule Field
Boys initial tournament field required a status of 11 Performance Stars or more to gain entry; 1 Boy with 10 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field required a status of 9 Performance Stars or more to gain entry; 2 Girls with 8 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Rohan Aerrabolu Plano, Texas 2021
2 James Allen Scarsdale, N.Y. 2020
3 Jahan Bains Olympia, Wash. 2021
4 Douglas Beney Rye, N.Y. 2020
5 Charlie Berridge Scarsdale, N.Y. 2021
6 Stephen Bicks Ridgewood, N.J. 2020
7 Matt Camel Greenwich, Conn. 2019
8 Ben Carpenter Darien, Conn. 2020
9 Kuangyu Chen (Australia) Shenzhen, China 2021
10 Thomas Christensen III Coral Springs, Fla. 2019
11 Michael Crowley Hunt Valley, Md. 2020
12 Ethan Fang Plano, Texas 2023
13 Matthew Ferrari Croton On Hudson, N.Y. 2019
14 Jackson Gaynor Mamaroneck, N.Y. 2020
15 Alexander Gu Darien, Conn. 2020
16 Vick Gu (Canada) Markham, Ontario 2020
17 Justin Hastings Grand Cayman, Cayman Islands 2021
18 Thomas Henderson Cincinnati, Ohio 2021
19 Charlie Hsieh Atherton, Calif. 2019
20 RongJie Hua Shanghai, China 2019
21 Max Hutter Weston, Mass. 2021
22 Nathan Ingram Pembroke, Mass. 2019
23 Jimin Jung Briarcliff Manor, N.Y. 2020
24 Aidan Kramer Oviedo, Fla. 2020
25 Joshua Kwon Arcadia, Calif. 2020
26 Steven Lee Scarsdale, N.Y. 2021
27 Daniel Li (Canada) Richmond Hill, Ontario 2020
28 Tony Li (Canada) Vancouver, British Columbia 2020
29 Will Lodge Darien, Conn. 2022
30 William Love Atlanta, Ga. 2022
31 Alexandre Mercier (Canada) Terrebonne, Quebec 2020
32 Billy Nail Cos Cob, Conn. 2019
33 Ryan Nelson El Dorado Hills, Calif. 2020
34 Zachary Ong (Singapore) Scarsdale, N.Y. 2022
35 Evan Owan Germantown, Md. 2019
36 Ziyi Pan Shanghai, China 2021
37 Darren Pang San Ramon, Calif. 2021
38 Christopher Park Plano, Texas 2021
39 George Roessler New York, N.Y. 2021
40 David Rogers Needham, Mass. 2019
41 Calen Sanderson Newtown, Pa. 2022
42 Gregory Solhaug (Norway) Bradenton, Fla. 2020
43 William Sung La Habra Heights, Calif. 2021
44 Baron Szeto Moraga, Calif. 2021
45 Will Tormey Bronxville, N.Y. 2020
46 Damon Vilkauskas Mesa, Ariz. 2020
47 Andrew White Westfield, Ind. 2021
48 Adam Xiao Manhasset, N.Y. 2019
49 Matthew Yamin New York, N.Y. 2022
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Phoebe Beber-Frankel Miami, Fla. 2020
2 Tiffany Cao Midlothian, Texas 2021
3 Rachel Carlson Bradenton, Fla. 2022
4 Sammie Dolce Florham Park, N.J. 2023
5 Alice Hodge Larchmont, N.Y. 2020
6 Emily Hou San Ramon, Calif. 2022
7 Hannah Kerekes Irvine, Calif. 2020
8 Erin Kim (Canada) Toronto, Ontario 2020
9 Eunice Kim Edgewater, N.J. 2021
10 Gio Kim Upper Saddle River, N.J. 2021
11 Yae Eun Kim (South Korea) Santiago, Dominican Republic 2021
12 Yoona Kim (South Korea) Fair Lawn, N.J. 2020
13 Ka Yee Kwok (Hong Kong) Tianjin, China 2021
14 Emma Lee Englewood Cliffs, N.J. 2019
15 Kaitlyn Lee Scarsdale, N.Y. 2019
16 Steffi Lin San Ramon, Calif. 2021
17 Michelle Liu (Canada) Vancouver, British Columbia 2024
18 Elizabeth Lu Los Gatos, Calif. 2020
19 Ava Marano Jupiter, Fla. 2021
20 Taylor Miano Dobbs Ferry, N.Y. 2020
21 Charlotte Ryoo Pleasanton, Calif. 2021
22 Mia Scarpati Norwalk, Conn. 2021
23 Gabrielle Shieh Carlisle, Mass. 2020
24 Eubin Shim Waco, Texas 2021
25 Bailey Shoemaker West Edmeston, N.Y. 2023
26 Caroline Smith Inverness, Ill. 2020
27 Cameron Song Scarsdale, N.Y. 2024
28 Mariel Isabella Tee Pasig City, Philippines 2020
29 Irene Wang Beijing, China 2020
30 Claire Xu (Canada) Federal Way, Wash. 2021
31 Jodie Yao Beijng, China 2020
32 Ashley Yen Houston, Texas 2022
33 Catherine Zhang (Canada) Toronto, Ontario 2020