AJGA Junior at Victoria Hills
Main Qualifier Schedule Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 43 Performance Stars or more to gain entry.

Girls initial tournament field required a status of 80 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Gray Albright Ocala, Fla. 2020
2 Will Anderson Portage, Mich. 2020
3 Carson Bacha York, Pa. 2020
4 Johnny Bai (China) Lake Mary, Fla. 2020
5 Andres Barraza (Mexico) Parkland, Fla. 2022
6 Parker Bell Tallahassee, Fla. 2022
7 Remi Chartier (Canada) Naples, Fla. 2019
8 Luke Clanton Miami Lakes, Fla. 2022
9 John Daly II Clearwater, Fla. 2021
10 A.J. Davidson Lake Forest, Ill. 2021
11 Will Davis Jacksonville, Fla. 2021
12 Aaron Du (China) Sanford, Fla. 2020
13 Ryan Eshleman Vestavia Hills, Ala. 2020
14 DJ Francey Weston, Fla. 2019
15 Daniel George (Canada) Richmond Hill, Ontario 2019
16 Ty Gingerich Carmel, Ind. 2019
17 Cole Harris Carmel, Ind. 2019
18 Leopoldo Herrera III (Venezuela) Doral, Fla. 2020
19 Piercen Hunt (Canada) Hartland, Wis. 2020
20 Scotty Kennon Bradenton, Fla. 2021
21 Aidan Kramer Oviedo, Fla. 2020
22 Noah Kumar Sarasota, Fla. 2020
23 Reece Kyle Fort Myers, Fla. 2020
24 Alessandro Lamarca (Switzerland) Bluffton, S.C. 2019
25 Xavier Marcoux (Canada) Concord, Mass. 2019
26 Kotaro Murata Matsuyama, Japan 2019
27 Atsuya Oishi (Japan) Port St. Lucie, Fla. 2020
28 Harrison Ornstein Naples, Fla. 2019
29 Kaleb Palm Orlando, Fla. 2021
30 Dongjin Park Seoul, South Korea 2019
31 Bo Peng (China) Lake Mary, Fla. 2019
32 Cameron Piedra Coral Gables, Fla. 2020
33 Brett Roberts Coral Springs, Fla. 2020
34 Frederic Rousseau (Canada) Longueuil, Quebec 2020
35 Thomas Salanito Palm Harbor, Fla. 2020
36 Papon Sawatyanon Bangkok, Thailand 2021
37 Brett Schell St Augustine, Fla. 2019
38 Bavake Sihota (Canada) Caledon, Ontario 2021
39 Leif Sinclair Stuart, Fla. 2019
40 Wanxi Sun (China) Danville, Calif. 2020
41 Hiroshi Tai Singapore, Singapore 2020
42 Logan Underwood St. Augustine, Fla. 2019
43 Alexis Valenzuela Geneva, Switzerland 2020
44 Eloy Vigil Escalera Puebla, Mexico 2020
45 Tianyu Wu (China) Howey-In-The-Hills, Fla. 2019
46 Artem Yalovenko (Russian Federation) Windermere, Fla. 2019
47 Christopher Zhang Blacksburg, Va. 2019
48 Reggie Zhu (China) Winter Garden, Fla. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Maria Arizaga Samborondon, Ecuador 2020
2 Brianne Bolden Mokena, Ill. 2019
3 Juliana Camargo (Colombia) Winter Garden, Fla. 2021
4 Deborah Chang Seoul, South Korea 2020
5 Lisa Colee DeLand, Fla. 2020
6 Grace Curran New Lenox, Ill. 2019
7 Rebecca DiNunzio Norfolk, Va. 2019
8 Melanie Green Medina, N.Y. 2020
9 Madison Hewlett Oldsmar, Fla. 2021
10 Caroline Hwang Orlando, Fla. 2021
11 Savannah Hylton Hilton Head Island, S.C. 2021
12 Thin Khaing Yangon, Myanmar 2020
13 Julia McLaughlin Princeton, N.J. 2019
14 Annabelle Pancake Zionsville, Ind. 2020
15 Caroline Patterson Jupiter, Fla. 2021
16 Izzy M. Pellot Altamonte Springs, Fla. 2022
17 Taylor Roberts Parkland, Fla. 2020
18 Chloe Schiavone Jacksonville, Fla. 2020
19 Christine Shao Green Brook, N.J. 2019
20 Andie Smith Hobe Sound, Fla. 2022
21 Karoline Tuttle Lake Mary, Fla. 2022
22 Jinyu Wu (China) Bradenton, Fla. 2020
23 Susan Xiao (China) Surrey, British Columbia 2019
24 Meiyi Yan (China) Windermere, Fla. 2019