AJGA Qualifier for the Circle K Junior Championship hosted by Otter Creek
Tournament Page Qualifier Qualifier Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 24 hours prior to the start of the Qualifier. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, June 30
Sunday, June 30
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1A
Joe Mollica
78-78
Columbus, Ohio (2020)
Jackson Naeger*
70-70
Keller, Texas (2021)
Michael Rudnick
77-77
Glencoe, Ill. (2021)
Dori Lee
74-74
Buffalo Grove, Ill. (2022)
08:00 AM 1B
Tarun Hoskere
74-74
Jonesborough, Tenn. (2020)
Ty Gingerich
76-76
Carmel, Ind. (2019)
Evan Bone
72-72
Westfield, Ind. (2019)
Jack Dumas
75-75
Le Claire, Iowa (2021)
08:00 AM 2
Jack Inabnit
78-78
Clarendon Hills, Ill. (2022)
Will Herman
79-79
Prospect, Ky. (2020)
Jamison Boykins
85-85
Reynoldsburg, Ohio (2021)
Christian McIntosh
81-81
Floyds Knobs, Ind. (2021)
08:00 AM 3
Nick Stachler
86-86
Cincinnati, Ohio (2021)
Eli Gonas
80-80
Nashville, Tenn. (2020)
Tommy Pitts
80-80
Franklin, Tenn. (2020)
Charlie Burke
90-90
Batavia, Ill. (2022)
08:00 AM 4
Shoji Fujita
78-78
Carmel, Ind. (2021)
Nolan Griggs
74-74
Brentwood, Tenn. (2022)
Mac Purcell
79-79
Winnetka, Ill. (2021)
08:00 AM 5A
Ryan Waugh
87-87
(Canada) Bristol, Ill. (2022)
Joe Bonelli
82-82
Elmhurst, Ill. (2021)
Jack Bartuch
82-82
Clarendon Hills, Ill. (2020)
Brion Tinsley
82-82
Louisville, Ky. (2020)
08:00 AM 5B
Joseph Powers
79-79
Louisville, Ky. (2022)
Nikko Ganas
79-79
Schaumburg, Ill. (2021)
Oakley Gee
73-73
Carmi, Ill. (2022)
Jonathan Waugh
78-78
(Canada) Bristol, Ill. (2021)
08:00 AM 6
Logan Menning
72-72
Dublin, Ohio (2021)
Tommy Philpot
80-80
Saint John, Ind. (2022)
Matt Kelley
71-71
Tinley Park, Ill. (2021)
AJ Cherubini
79-79
Centerville, Ohio (2019)
08:00 AM 7A
Camden Smith
86-86
Windermere, Fla. (2023)
Charlie Larkins
79-79
Winnetka, Ill. (2021)
Joey Perotti
90-90
Wildwood, Mo. (2021)
Jack Sonne
72-72
Maineville, Ohio (2020)
08:00 AM 7B
Matthew Grudzinski
94-94
(Canada) Toronto, Ontario (2021)
Paulius Malcius
78-78
Lemont, Ill. (2022)
Max Barr
76-76
Winnetka, Ill. (2021)
Andrew White*
74-74
Westfield, Ind. (2021)
08:00 AM 8
Dillon Burr*
79-79
Marion, Iowa (2021)
Benjamin Cors
86-86
Wooster, Ohio (2021)
Justin Atkinson*
69-69
Brookfield, Ohio (2020)
David Xu
80-80
Howey in the Hills, China (2020)
08:00 AM 9
Joe Sawyer
90-90
Westfield, Ind. (2022)
Clark Davis
94-94
Elmhurst, Ill. (2020)
Michael Boer
82-82
Cothen, Netherlands (2020)
Avery Irwin
78-78
Belleville, Ill. (2021)
08:00 AM 10A
Emily Duan
80-80
Buffalo Grove, Ill. (2022)
Joanna James
89-89
Orland Park, Ill. (2021)
Maria Perakis
83-83
Glenview, Ill. (2021)
Madison Dabagia
76-76
Fort Wayne, Ind. (2022)
08:00 AM 10B
Thitaporn Saithip*
74-74
(Thailand) Bradenton, Fla. (2022)
Katie Dzialga*
75-75
Greenwich, Conn. (2021)
Allyson Duan
87-87
Buffalo Grove, Ill. (2025)
Stephanie Su*
75-75
South Barrington, Ill. (2021)
08:00 AM 11
Mary Chen*
79-79
Auckland, New Zealand (2021)
Vilda Westh Blanc
79-79
(Sweden) Wellington, Fla. (2022)
Kait Natividad
88-88
Yorkville, Ill. (2020)
Grace Clark*
79-79
Shelbyville, Ky. (2021)
08:00 AM 12A
Jiayin(Joy) Liu*
84-84
(China) Waterloo, Ontario (2021)
Lauren Le
78-78
Evansville, Ind. (2021)
Simone Senk
85-85
Fort Wayne, Ind. (2022)
Isabella Spinazze
86-86
Saint Charles, Ill. (2021)
08:00 AM 12B
Celia Schrecker
84-84
Tucson, Ariz. (2022)
Meha Pandya
85-85
Centerville, Ohio (2021)
Mara Janess
83-83
Barrington, Ill. (2022)
Ying Xian "Handa" Liu*
77-77
(China) Bradenton, Fla. (2021)
08:00 AM 13
Samuel Maylee
84-84
Glenview, Ill. (2020)
Chase Claymier
75-75
Evansville, Ind. (2020)
Miles Miller
75-75
Dublin, Ohio (2019)
Arjun Vyas
75-75
Aurora, Ill. (2022)
08:00 AM 14A
Zachary Sutter
79-79
Elmhurst, Ill. (2021)
Sam Duan
86-86
Bangkok, Thailand (2019)
Jackson Derks
88-88
Oak Park, Ill. (2020)
John Barce
89-89
Fort Wayne, Ind. (2021)
08:00 AM 14B
Connor Kirkham
84-84
Paducah, Ky. (2020)
Carl Williams
79-79
Crestwood, Ky. (2022)
Charlie Creamean*
78-78
Winnetka, Ill. (2021)
Danny Greenhill
88-88
Elmore, Ohio (2021)
08:00 AM 15
Thomas Hicks
80-80
Greenwood Village, Colo. (2021)
Alexander Casey
91-91
Franklin, Tenn. (2020)
Drew Todd
78-78
Bloomington, Ind. (2021)
Jace Day
74-74
Bloomington, Ind. (2020)
08:00 AM 16A
Jake Naese
78-78
Bradenton, Fla. (2021)
Jason Zehala
80-80
Galena, Ohio (2021)
Rowan Bhagar
85-85
Carmel, Ind. (2021)
08:00 AM 16B
Dominic Wade
78-78
Scottsdale, Ariz. (2020)
Chandler McLaughlin
89-89
New Haven, Ky. (2020)
Nolan Schuermann
87-87
Cincinnati, Ohio (2021)
Rayce Mathews
82-82
Payson, Ariz. (2019)
08:00 AM 17
James Chong
73-73
Katy, Texas (2021)
John Yavari
88-88
Wayne, Ill. (2021)
Colin Nasser*
77-77
Zionsville, Ind. (2021)
Sam Booth
73-73
Carmel, Ind. (2021)
08:00 AM 18
Lukas Stitle
85-85
Carmel, Ind. (2020)
Brock Dickson
93-93
Barrington, Ill. (2022)
Reece Yakubov*
77-77
Columbus, Ohio (2021)
Cheng-Yu Hsu
76-76
Taipei, Taiwan (2021)
08:00 AM 18B
Jack Mueller
Cincinnati, Ohio (2021)
Gavin Clutts
Hazard, Ky. (2023)
Logan Anderson
Greenwood, Ind. (2019)