C.T. Pan Junior Championship
Main Qualifier Schedule Field Tee Times Leaderboard
Sunday, April 21
Sunday, April 21
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Brady Pevarnik
83-83
Latrobe, Pa. (2019)
Eric Doyle
74-74
San Diego, Calif. (2021)
Daniel Maurer
83-83
Puebla, Mexico (2020)
08:00 AM 10
Sebastian Gamboa
81-81
Merida, Mexico (2023)
Shoichiro Kato
82-82
(Japan) San Antonio, Texas (2021)
Truett Burns
75-75
Fredericksburg, Texas (2021)
08:10 AM 1
Connor Gaunt
73-73
Cabot, Ark. (2019)
Brett Reid
81-81
Spicer, Minn. (2021)
Ting Yu Chen
77-77
Taoyuan City, Taiwan (2019)
08:10 AM 10
Karan Patel
83-83
Alexandria, La. (2020)
Chuan-Tai Lin
75-75
New Taipei City, Taiwan (2020)
Drew Murdock
81-81
Houston, Texas (2020)
08:20 AM 1
Cody Winkler
74-74
McKinney, Texas (2020)
Randall Fojtasek
75-75
Dallas, Texas (2020)
Alejandro Gonzalez
80-80
Qro, Mexico (2021)
08:20 AM 10
YuYu Chen
79-79
Taoyuan city, Taiwan (2022)
Rhett Sellers
74-74
Longview, Texas (2020)
Michael Heidelbaugh
73-73
Dallas, Texas (2020)
08:30 AM 1
Byungho Lee
75-75
(South Korea) Katy, Texas (2024)
Shaheen Momin
76-76
Sugarland, Texas (2021)
Zach Heffernan
79-79
Fair Oaks Ranch, Texas (2021)
08:30 AM 10
Evan Owan
72-72
Germantown, Md. (2019)
Holden Hamilton
79-79
Kingwood, Texas (2019)
Areen Aggarwal
76-76
Columbia, Mo. (2023)
08:40 AM 1
Zack Missigman
75-75
Goodyear, Ariz. (2020)
Trip Carter
74-74
Dallas, Texas (2019)
Kaleb Palm
75-75
Orlando, Fla. (2021)
08:40 AM 10
Niko Nebout
74-74
League City, Texas (2019)
Cade Anderson
84-84
Scottsdale, Ariz. (2021)
Brian Boles
77-77
Lubbock, Texas (2020)
08:50 AM 1
Ellie Roth
72-72
Plano, Texas (2020)
Lauren Kim
78-78
(Canada) Surrey, British Columbia (2023)
Lilly Thomas
81-81
Bentonville, Ark. (2019)
08:50 AM 10
Bailey Dunstan
74-74
Little Rock, Ark. (2020)
Sofia Benavides Herberth
77-77
Monterrey, Mexico (2021)
Jaqueline Nguyen
81-81
Houston, Texas (2021)
09:00 AM 1
Euna Han
74-74
(Canada) Coquitlam, British Columbia (2020)
Huai-Chien Hsu
74-74
Tainan, Taiwan (2022)
Elina Sinz
77-77
Katy, Texas (2020)
09:00 AM 10
Charlotte Hillary
76-76
Cherry Hills Village, Colo. (2020)
Eubin Shim
75-75
Waco, Texas (2021)
Abbey Daniel
76-76
Covington, La. (2019)
09:10 AM 1
Anne Chen
78-78
(Australia) Sugar Land, Texas (2020)
Zoe Slaughter
77-77
Houston, Texas (2020)
Monet Chun
71-71
(Canada) Richmond Hill, Ontario (2019)
09:10 AM 10
Avery Zweig
79-79
McKinney, Texas (2025)
Emily Zhu
80-80
(Canada) Richmond Hill, Ontario (2022)
Grace Ni
74-74
Cypress, Texas (2019)
09:20 AM 1
Christine Wang
78-78
Houston, Texas (2020)
Hsin Yu Lu
71-71
Taipei, Taiwan (2019)
Hui-Wen Chiu
75-75
Taoyuan City, Taiwan (2019)
09:20 AM 10
Camille Boyd
72-72
Shanghai, China (2020)
Ellie Szeryk
79-79
(Canada) London, Ontario (2020)
Allyn Stephens
83-83
Houston, Texas (2022)
09:30 AM 1
Taehoon Song
72-72
(South Korea) Buena Park, Calif. (2020)
Minas Manias
84-84
Frisco, Texas (2022)
James Roller
72-72
Jenks, Okla. (2020)
09:30 AM 10
Advait Chutke
79-79
Flower Mound, Texas (2021)
Jake Marler
83-83
Shreveport, La. (2020)
Brandon Rogillio
83-83
Baton Rouge, La. (2020)
09:40 AM 1
Hunter Bott
71-71
Montgomery, Texas (2019)
Phillip Choi
79-79
Corinth, Texas (2019)
Matthew Griggs
73-73
Carrollton, Texas (2021)
09:40 AM 10
Jiarong Liu
81-81
(China) Bradenton, Fla. (2020)
Jui-Tung Wu
74-74
Kaohsiung, Taiwan (2021)
Cole Sherwood
68-68
Austin, Texas (2020)
09:50 AM 1
Vishnu Sadagopan
71-71
Pearland, Texas (2020)
Dawson Ovard
75-75
Frisco, Texas (2019)
Jackson Rivera
78-78
Rancho Santa Fe, Calif. (2021)
09:50 AM 10
Treed Huang
74-74
Katy, Texas (2023)
Hayes Hamilton
78-78
Kingwood, Texas (2019)