Callaway Golf / Ollie Schniederjans Junior Classic presented by UHY LLP CPA's
Main Schedule Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field required a status of 28 Performance Stars or more to gain entry.

Girls initial tournament field required a status of 33 Performance Stars or more to gain entry; 1 Girl with 31 Performance Stars, the next highest status level, gained entry via PBE tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Chapman Barnett Duluth, Ga. 2023
2 Eric (Joohyung) Byun (Canada) Richmond Hill, Ontario 2019
3 Thomas Christensen III Coral Springs, Fla. 2019
4 Andrew Clark Winter Park, Fla. 2021
5 Garrett Clark Burlington, N.C. 2020
6 Garrett Collier Marietta, Ga. 2020
7 Matthew Comegys Plano, Texas 2022
8 Luke Coyle Campbellsville, Ky. 2023
9 Erik Fogel Stockholm, Sweden 2019
10 David Ford Peachtree Corners, Ga. 2021
11 Maxwell Ford Peachtree Corners, Ga. 2021
12 Nathan Franks Roebuck, S.C. 2021
13 Pierce Grieve Lake Forest, Ill. 2021
14 Cam Guidry Picayune, Miss. 2021
15 Mason Harder (Canada) Lethbridge, Alberta 2019
16 Jack Heath Charlotte, N.C. 2020
17 Anmol Jhangra Lawrenceville, Ga. 2020
18 Chris Kim Cary, N.C. 2019
19 Jun Kim (South Korea) Lake Mary, Fla. 2019
20 Aidan Kramer Oviedo, Fla. 2020
21 Adam Lauer Pittsburgh, Pa. 2021
22 Tyler Lipscomb Carrollton, Ga. 2019
23 Yuqi Liu Thornhill, Ontario 2021
24 Reed Lotter Savannah, Ga. 2022
25 Andy Mao Johns Creek, Ga. 2019
26 Xavier Marcoux (Canada) Concord, Mass. 2019
27 Nicholas Mathews Mebane, N.C. 2020
28 Tiaan Mattiace Jacksonville, Fla. 2019
29 Narayan Mohan Charlotte, N.C. 2021
30 Bryson Morrell Knoxville, Tenn. 2019
31 Bruce Murphy Johns Creek, Ga. 2022
32 Deven Patel Johns Creek, Ga. 2021
33 Jason Quinlan Cumming, Ga. 2020
34 David Rogers Needham, Mass. 2019
35 Parker Rostowsky Kennesaw, Ga. 2020
36 Calen Sanderson Newtown, Pa. 2022
37 Takafumi Shimoji (Japan) Suwanee, Ga. 2019
38 Liam Shinn Norcross, Ga. 2020
39 Will Stakel Peachtree Corners, Ga. 2020
40 Caleb Surratt Indian Trail, N.C. 2022
41 Reed Sweigart Roswell, Ga. 2022
42 Eloy Vigil Escalera Puebla, Mexico 2020
43 Braedon Wear Maryville, Tenn. 2020
44 Nic Whittaker Lansing, N.Y. 2019
45 Wells Williams West Point, Miss. 2022
46 Fletcher Wunderlich Port Saint Lucie, Fla. 2019
47 Artem Yalovenko (Russian Federation) Windermere, Fla. 2019
48 Yuze Zhang (China) Windermere, Fla. 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kara Carter Kingsport, Tenn. 2021
2 Jennifer Cleary Wilmington, Del. 2020
3 Ainsley Cowart Winston, Ga. 2019
4 Laney Frye Nicholasville, Ky. 2020
5 Alice Hodge Larchmont, N.Y. 2020
6 Emily Hummer Upper Arlington, Ohio 2020
7 Victoria Hwang Orlando, Fla. 2021
8 Savannah Hylton Hilton Head Island, S.C. 2021
9 Hanana Kawada (Japan) Bradenton, Fla. 2022
10 Yoona Kim (South Korea) River Edge, N.J. 2020
11 Lauren Lehigh Loveland, Colo. 2019
12 McKenzie Mages Marietta, Ga. 2022
13 Allison Paik Providence, R.I. 2020
14 Leeyen Rose Peralta Brea, Calif. 2019
15 Taylor Roberts Parkland, Fla. 2020
16 Amanda Sambach Davidson, N.C. 2021
17 Kimberly Shen Johns Creek, Ga. 2022
18 Erika Smith Orlando, Fla. 2019
19 Kate Song Alpharetta, Ga. 2021
20 Emily Staples Orlando, Fla. 2020
21 Abigail Whittington Evansville, Ind. 2020
22 Jinyu Wu (China) Bradenton, Fla. 2020
23 SiQin Yu (China) Winderemere, Fla. 2020
24 Sophie Zhang-Murphy Saratoga, Calif. 2022