Callaway Golf / Ollie Schniederjans Junior Classic presented by UHY LLP CPA's
Main Schedule Field Tee Times Leaderboard
Sunday, April 28
Sunday, April 28
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Tiaan Mattiace
81-81
Jacksonville, Fla. (2019)
Garrett Clark
80-80
Burlington, N.C. (2020)
Nicholas Mathews
78-78
Mebane, N.C. (2020)
08:00 AM 10
Takafumi Shimoji
74-74
(Japan) Suwanee, Ga. (2019)
Eric (Joohyung) Byun
83-83
(Canada) Richmond Hill, Ontario (2019)
Xavier Marcoux
75-75
(Canada) Concord, Mass. (2019)
08:10 AM 1
Yuze Zhang
74-74
(China) Windermere, Fla. (2021)
Erik Fogel
88-88
Stockholm, Sweden (2019)
Will Stakel
75-75
Peachtree Corners, Ga. (2020)
08:10 AM 10
Reed Lotter
79-79
Savannah, Ga. (2022)
Eloy Vigil Escalera
83-83
Puebla, Mexico (2020)
Cam Guidry
76-76
Picayune, Miss. (2021)
08:20 AM 1
Luke Coyle
79-79
Campbellsville, Ky. (2023)
Artem Yalovenko
80-80
(Russian Federation) Windermere, Fla. (2019)
David Rogers
79-79
Needham, Mass. (2019)
08:20 AM 10
Thomas Christensen III
88-88
Coral Springs, Fla. (2019)
Chapman Barnett
83-83
Duluth, Ga. (2023)
Adam Lauer
75-75
Pittsburgh, Pa. (2021)
08:30 AM 1
Narayan Mohan
78-78
Charlotte, N.C. (2021)
Parker Rostowsky
75-75
Kennesaw, Ga. (2020)
Tyler Lipscomb
70-70
Carrollton, Ga. (2019)
08:30 AM 10
Mason Harder
86-86
(Canada) Lethbridge, Alberta (2019)
Garrett Collier
93-93
Marietta, Ga. (2020)
Bryson Morrell
83-83
Knoxville, Tenn. (2019)
08:40 AM 1
Leeyen Rose Peralta
74-74
Brea, Calif. (2019)
Ainsley Cowart
81-81
Winston, Ga. (2019)
Savannah Hylton
76-76
Hilton Head Island, S.C. (2021)
08:40 AM 10
Kara Carter
77-77
Kingsport, Tenn. (2021)
Laney Frye
82-82
Nicholasville, Ky. (2020)
Lauren Lehigh
83-83
Loveland, Colo. (2019)
08:50 AM 1
SiQin Yu
79-79
(China) Bradenton, Fla. (2020)
Victoria Hwang
87-87
Orlando, Fla. (2021)
Erika Smith
74-74
Orlando, Fla. (2019)
08:50 AM 10
Kimberly Shen
82-82
Johns Creek, Ga. (2022)
Yoona Kim
74-74
(South Korea) Fair Lawn, N.J. (2020)
Kate Song
76-76
Alpharetta, Ga. (2021)
09:00 AM 1
Jennifer Cleary
74-74
Wilmington, Del. (2020)
Alice Hodge
71-71
Larchmont, N.Y. (2020)
Jinyu Wu
73-73
(China) Bradenton, Fla. (2020)
09:00 AM 10
Emily Staples
77-77
Orlando, Fla. (2020)
Allison Paik
80-80
Providence, R.I. (2020)
Abigail Whittington
82-82
Evansville, Ind. (2020)
09:10 AM 1
Amanda Sambach
68-68
Davidson, N.C. (2021)
Sophie Zhang-Murphy
78-78
Saratoga, Calif. (2022)
Taylor Roberts
77-77
Parkland, Fla. (2020)
09:10 AM 10
Emily Hummer
80-80
Upper Arlington, Ohio (2020)
Hanana Kawada
78-78
Toyama, Japan (2022)
McKenzie Mages
82-82
(United Sates) Marietta, Ga. (2022)
09:20 AM 1
Wells Williams
74-74
West Point, Miss. (2022)
Andrew Clark
73-73
Winter Park, Fla. (2021)
Reed Sweigart
79-79
Roswell, Ga. (2022)
09:20 AM 10
Pierce Grieve
76-76
Lake Forest, Ill. (2021)
Anmol Jhangra
82-82
Lawrenceville, Ga. (2020)
Deven Patel
73-73
Johns Creek, Ga. (2021)
09:30 AM 1
Liam Shinn
81-81
Norcross, Ga. (2020)
Braedon Wear
76-76
Maryville, Tenn. (2020)
Jack Heath
74-74
Charlotte, N.C. (2020)
09:30 AM 10
Calen Sanderson
72-72
Newtown, Pa. (2022)
Nic Whittaker
78-78
Lansing, N.Y. (2019)
Chris Kim
78-78
Cary, N.C. (2019)
09:40 AM 1
Aidan Kramer
75-75
Oviedo, Fla. (2020)
David Ford
73-73
Peachtree Corners, Ga. (2021)
Yuqi Liu
80-80
(China) Thornhill, Ontario (2021)
09:40 AM 10
Fletcher Wunderlich
82-82
Port Saint Lucie, Fla. (2019)
Matthew Comegys
75-75
Plano, Texas (2022)
Jun Kim
85-85
(South Korea) Lake Mary, Fla. (2019)
09:50 AM 1
Maxwell Ford
75-75
Peachtree Corners, Ga. (2021)
Andy Mao
77-77
Johns Creek, Ga. (2019)
Nathan Franks
71-71
Roebuck, S.C. (2021)
09:50 AM 10
Jason Quinlan
77-77
Cumming, Ga. (2020)
Caleb Surratt
77-77
Indian Trail, N.C. (2022)
Bruce Murphy
77-77
Johns Creek, Ga. (2022)