UHY Detroit Junior at Forest Lake
Main Qualifier Schedule Field
Boys initial tournament field required a status of 11 Performance Stars or more to gain entry.

Girls initial tournament field required a status of 8 Performance Stars or more to gain entry; 1 Girl with 7 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Will Anderson Portage, Mich. 2020
2 Joey Arslanian Bloomfield Hills, Mich. 2020
3 Cade Breitenstine Akron, Ohio 2019
4 Matthew Buckley Elmhurst, Ill. 2020
5 Charlie Buffkin Nashville, Tenn. 2019
6 Jiseung Choi Houghton, Mich. 2020
7 Cole Christman Youngstown, Ohio 2019
8 Drew Coble Lake Orion, Mich. 2019
9 Charles DeLong Dewitt, Mich. 2019
10 Patrick Deardorff Clarkston, Mich. 2019
11 Tyler Eedy 24, Mich. 2020
12 Brockton English Shelby Township, Mich. 2021
13 Ty Gingerich Carmel, Ind. 2019
14 Grant Gobezie Chagrin Falls, Ohio 2021
15 Griffin Hare Tipton, Ind. 2020
16 Dylan Henderson (Canada) Waterloo, Ontario 2019
17 Kevin Jiang San Diego, Calif. 2021
18 Michael Katsman (Canada) Toronto, Ontario 2019
19 Patrick Kelly Erie, Pa. 2019
20 Zach Kingsland Austin, Texas 2022
21 Harley Kruschwitz North Manchester, Ind. 2020
22 Christian Labrador Albertville, Minn. 2020
23 Mitch Lowney Clarkston, Mich. 2019
24 Xuan Luo GD, China 2021
25 Alek Mauro (Canada) Windsor, Ontario 2020
26 PJ Maybank Cheboygan, Mich. 2023
27 August Meekhof Eastmanville, Mich. 2020
28 Will Morlan Alpharetta, Ga. 2021
29 Pierce Morrissey Canadian Lakes, Mich. 2019
30 Deven Patel Johns Creek, Ga. 2021
31 Lorenzo Pinili Rochester Hills, Mich. 2023
32 Jansen Preston Lexington, Ky. 2020
33 Papon Sawatyanon Bangkok, Thailand 2021
34 Braeden Sladek Alexandria, Minn. 2023
35 Colin Slater Austin, Texas 2020
36 Cole Smaka Clarkston, Mich. 2020
37 Coalter Smith Grosse Pointe Farms, Mich. 2019
38 Marcus Smith Rockford, Ill. 2020
39 Ethan Snyder Dublin, Ohio 2020
40 Ben Soicher Mill Valley, Calif. 2021
41 Nate Stevens Northfield, Minn. 2022
42 Justin Sui Lake Orion, Mich. 2020
43 Jacob Tarkany Scottsdale, Ariz. 2021
44 Colby Toner Alachua, Fla. 2020
45 Mason Wagner Dublin, Ohio 2019
46 Justin Wingerter Olathe, Kan. 2020
47 Cody Winkler McKinney, Texas 2020
48 Drew Wrightson Zionsville, Ind. 2021
49 Jui-Tung Wu Kaohsiung, Taiwan 2021
50 Hsiao Che Yang Tainan City, Taiwan 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Chaewon Baek (Canada) Langley, British Columbia 2021
2 Brooke Biermann Wildwood, Mo. 2021
3 Ariel Chang Macomb Twp, Mich. 2021
4 Emily Chang Chicago, Ill. 2021
5 Yulin Chen Guangzhou, China 2021
6 Allison Cui Okemos, Mich. 2022
7 Jenn David Hudson, Ohio 2019
8 Kamille Dimayuga Buena Park, Calif. 2021
9 Emily Duan Buffalo Grove, Ill. 2022
10 Kyleigh Dull Fremont, Ohio 2021
11 Anci Dy Traverse City, Mich. 2021
12 Anika Dy Traverse City, Mich. 2019
13 Morgan Ellison Peachtree City, Ga. 2021
14 Elle Fox Copperas Cove, Texas 2021
15 Lexanne Halama Knoxville, Tenn. 2021
16 Jenna Han Mahwah, N.J. 2021
17 Averi Hanna Seville, Ohio 2019
18 Marlo Hudson Bloomfield Hills, Mich. 2020
19 Hanana Kawada Toyama, Japan 2022
20 Jessica Lan Bloomfield Hills, Mich. 2020
21 Emily Luo Danville, Calif. 2024
22 Bridget Ma Naperville, Ill. 2022
23 Amaya Melendez Ann Arbor, Mich. 2021
24 Haili Moore Prosper, Texas 2021
25 Sriya Mupparaju San Diego, Calif. 2021
26 Yiting Pan Shanghai, China 2021
27 Mariella Simoncini Northville, Mich. 2019
28 Sophie Stevens Highland, Mich. 2023
29 Stephanie Su South Barrington, Ill. 2021
30 Kylee Vaughan McLeansboro, Ill. 2021
31 Doodle Yuen Los Gatos, Calif. 2020
32 Victoria Zheng (Canada) Markham, Ontario 2021