UHY Albany Junior
Main Qualifier Schedule Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times do not appear below please check back at a later date.
Thursday, August 1
Thursday, August 1
Time Hole Players Time Hole Players
07:00 AM 1
Matthew McClenon
83-83
Niskayuna, N.Y. (2022)
Tucker Lee
93-93
Park City, Utah (2021)
07:10 AM 1
Ryan Hogan
85-85
(Canada) Burlington, Ontario (2020)
Ricky Angeli
75-75
South Kingstown, R.I. (2021)
Chris Huban
85-85
Cohoes, N.Y. (2021)
07:20 AM 1
Yuxuan Zou
72-72
Shenzen, China (2020)
Mark DeCourcey
72-72
Arlington, Mass. (2019)
Leo Lu
76-76
Chino Hills, Calif. (2020)
07:30 AM 1
Bach Ngo
76-76
Frederick, Md. (2022)
Hayden Underhill
82-82
(Canada) Amherstview, Ontario (2021)
Tyler Thomas
73-73
Corning, N.Y. (2020)
07:40 AM 1
Graeme Hollingshead
Basking Ridge, N.J. (2021)
Gerry Mei
73-73
(Canada) North York, Ontario (2020)
Tyler Zimmer
71-71
Bryn Mawr, Pa. (2021)
07:50 AM 1
Lance Hollingshead
74-74
Basking Ridge, N.J. (2024)
Anthony Cavotta
75-75
Saratoga Springs, N.Y. (2020)
Bennett Knowles
79-79
West Orange, N.J. (2020)
08:00 AM 1
Calvin Smith
81-81
Darien, Conn. (2020)
Ashton Lee
77-77
Valencia, Calif. (2020)
Thanapol Apinyawuttikul
78-78
Bangkok, Thailand (2020)
08:10 AM 1
Ashton McCulloch
71-71
(Canada) Kingston, Ontario (2021)
Derek Weaver
75-75
Hackettstown, N.J. (2022)
Jiewu Rao
78-78
Guangzhou, China (2020)
08:20 AM 1
Gordon Lu
71-71
(New Zealand) Guangzhou, China (2022)
Ben Fey
73-73
Woodstock, Ga. (2020)
Hayden Greer
78-78
Moorestown, N.J. (2020)
08:30 AM 1
Kaijun Ma
72-72
Macau, Macau (2022)
Walker McPhail
75-75
Atlanta, Ga. (2020)
Stephen Bicks
70-70
Ridgewood, N.J. (2020)
08:40 AM 1
Michael Hanratty
73-73
Avon, Conn. (2020)
Jake Maddaloni
80-80
Newtown Square, Pa. (2021)
Jiarong Liu
78-78
(China) Bradenton, Fla. (2020)
08:50 AM 1
Andre Zhu
69-69
(Canada) Richmond Hill, Ontario (2024)
Matthew Bailey
78-78
Sterling, Mass. (2020)
Ben Soicher
76-76
Mill Valley, Calif. (2021)
09:00 AM 1
George Clark
77-77
South Riding, Va. (2020)
Johnny Gruninger
74-74
Syracuse, N.Y. (2022)
Zesen Hu
73-73
Hong Kong, Hong Kong (2021)
09:10 AM 1
Te-Lun Hsu
77-77
New Taipei City, Taiwan (2021)
Jack Hamilton
78-78
(Canada) Wayne, Pa. (2020)
ZhenYu Bai
85-85
Beijing, China (2021)
09:20 AM 1
Alejandro Alonso
80-80
(Mexico) Spring, Texas (2021)
Beni Long
81-81
(Canada) Toronto, Ontario (2023)
Paul Goetz III
78-78
Clifton Park, N.Y. (2020)
09:30 AM 1
Mehrbaan Singh
68-68
Ashburn, Va. (2022)
Ruitian Tian
72-72
chengdu, China (2021)
Will Braxton
76-76
Saratoga Springs, N.Y. (2021)
09:40 AM 1
Chloe Tarkany
82-82
Scottsdale, Ariz. (2022)
Alyssa Soma
85-85
Ridgewood, N.J. (2020)
09:50 AM 1
Jordan Hamelsky
79-79
Newton, Mass. (2020)
Isabella Diaz
88-88
Ballston Spa, N.Y. (2019)
Nicole Criscone
80-80
Clifton Park, N.Y. (2023)
10:00 AM 1
Wenyan Wang
77-77
(China) Windermere, Fla. (2020)
Lilia Henkel
76-76
Grand Rapids, Mich. (2021)
Priya Bakshi
84-84
Palo Alto, Calif. (2020)
10:10 AM 1
Jodie Yao
71-71
Beijng, China (2020)
Inseo Huh
77-77
(South Korea) Closter, N.J. (2020)
Phoebe Beber-Frankel
75-75
Miami, Fla. (2020)
10:20 AM 1
Lauren Chen
86-86
Manhasset, N.Y. (2020)
Jade Gu
74-74
Yardley, Pa. (2021)
Sydney Nethercott
80-80
Greenwich, Conn. (2020)
10:30 AM 1
Yuqi Liu
84-84
Beijing, China (2023)
Irene Wang
75-75
Beijing, China (2020)
Sydney Yermish
79-79
Wynnewood, Pa. (2023)
10:40 AM 1
Kennedy Swedick
81-81
Altamont, N.Y. (2024)
Mariel Isabella Tee
76-76
Pasig City, Philippines (2020)
Lauren Sung
76-76
Palo Alto, Calif. (2022)
10:50 AM 1
Hyeonji Kang
74-74
(South Korea) Dubai, United Arab Emirates (2021)
Katherine Schuster
71-71
Kill Devil Hills, N.C. (2021)
Jenna Han
81-81
Mahwah, N.J. (2021)
11:00 AM 1
Nalinda Wanikpun
77-77
Bangkok, Thailand (2021)
Julia Kashimura
75-75
Watertown, Conn. (2020)
Mimi (Xiaoyi) Chen
76-76
(China) Longwood, Fla. (2020)
11:10 AM 1
Wenlu Su
76-76
Guangzhou, China (2021)
Sydney Sung
77-77
Palo Alto, Calif. (2022)
Eunice Kim
71-71
Edgewater, N.J. (2021)
11:20 AM 1
Tiya Chowdary
76-76
Montgomery, N.J. (2021)
Gio Kim
74-74
Upper Saddle River, N.J. (2021)
Bailey Shoemaker
73-73
West Edmeston, N.Y. (2023)
11:30 AM 1
Katherine Sung
75-75
Palo Alto, Calif. (2020)
Aishvarya Bedi
78-78
San Jose, Calif. (2020)
Fuge Zhang
78-78
Tianjin, China (2021)
11:40 AM 1
Tommy McKenzie
69-69
(Canada) Calgary, Alberta (2021)
Andrew Wallace
75-75
Narberth, Pa. (2020)
Aiden Spampinato
72-72
Victor, N.Y. (2020)
11:50 AM 1
Junfan Wang
75-75
(China) Clermont, Fla. (2020)
Jacob Tarkany
71-71
Scottsdale, Ariz. (2021)
Alex Long
69-69
(Canada) Toronto, Ontario (2024)
12:00 PM 1
Ethan Fang
72-72
Plano, Texas (2023)
Jay Leng Jr
70-70
La Jolla, Calif. (2024)
Owen Mullen
69-69
(Canada) Truro, NS (2021)
12:10 PM 1
William Huang
70-70
Exeter, N.H. (2021)
Jeffrey Fang
73-73
(Canada) Newmarket, Ontario (2020)
David Rogers
70-70
Needham, Mass. (2019)