WinCraft / McArthur Towel & Sports Future Legends
Main Qualifier Schedule Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times do not appear below please check back at a later date.
Friday, July 12
Friday, July 12
Time Hole Players Time Hole Players
07:00 AM 1
Graham Head
81-81
Glen Ellyn, Ill. (2022)
Braeden Resnick
81-81
Rice Lake, Wis. (2021)
07:10 AM 1
Alexander Bassel
80-80
Lexington, Ky. (2020)
Reindl Weaver
83-83
Deerfield, Ill. (2019)
Ethan Wilkins
72-72
Sussex, Wis. (2019)
07:20 AM 1
Brockton English
79-79
Shelby Township, Mich. (2021)
Yun-Jui Yang
81-81
Kaohsiung, Taiwan (2021)
Dillon Burr
88-88
Marion, Iowa (2021)
07:30 AM 1
Charlie Haggerty
79-79
Lake Forest, Ill. (2021)
Patrick Adler
77-77
Winnetka, Ill. (2021)
Pierce Braun
72-72
Phoenix, Ariz. (2020)
07:40 AM 1
Nikko Ganas
83-83
Schaumburg, Ill. (2021)
Brady Holland
74-74
Elk River, Minn. (2021)
Conan Pan
79-79
Vernon Hills, Ill. (2021)
07:50 AM 1
Aaron Chong
76-76
Glenview, Ill. (2020)
Rory Myers
77-77
Wayland, Mich. (2019)
Henry Quinn
78-78
Arlington Heights, Ill. (2021)
08:00 AM 1
Aaron Kuznik
74-74
Orono, Minn. (2020)
Ian Smith
80-80
Canton, Mich. (2020)
Davis Johnson
76-76
Chaska, Minn. (2021)
08:10 AM 1
Jacob Beckman
78-78
Middleton, Wis. (2021)
Johnny Walker
75-75
Chandler, Ariz. (2021)
Logan Lillehaug
78-78
Frederic, Wis. (2020)
08:20 AM 1
Will Frazier
73-73
Apple Valley, Minn. (2019)
Ben Pausha
84-84
Delafield, Wis. (2021)
Charles Zielinski
73-73
Omaha, Neb. (2020)
08:30 AM 1
Hayden LeMonds
73-73
Wauwatosa, Wis. (2022)
Shang-En Shen
72-72
Taipei, Taiwan (2022)
Aiden Choi
76-76
(South Korea) San Diego, Calif. (2020)
08:40 AM 1
Jack Dumas
76-76
Le Claire, Iowa (2021)
Jack Johnson
69-69
Chaska, Minn. (2020)
Peter Radler
72-72
Winnetka, Ill. (2019)
08:50 AM 1
Will Webb
78-78
Lake Forest, Ill. (2021)
Jack Lundin
72-72
Sioux Falls, S.D. (2020)
Connor Neighbors
71-71
Cedar Rapids, Iowa (2019)
09:00 AM 1
Will Verduzco
82-82
Kalamazoo, Mich. (2020)
Spencer Crowe
72-72
Lake Forest, Ill. (2019)
Jack Anderson
76-76
Brookfield, Wis. (2019)
09:10 AM 1
Mac Suber
76-76
Tampa, Fla. (2020)
Griffin Roscich
79-79
Glen Ellyn, Ill. (2020)
John Fischer
76-76
Waconia, Minn. (2019)
09:20 AM 1
Matthew Raab
75-75
Hartland, Wis. (2019)
Drew Sagrillo
77-77
Mequon, Wis. (2019)
Blake Weinbach
87-87
Columbia, S.C. (2021)
09:30 AM 1
Ian Meyer
76-76
Deephaven, Minn. (2021)
Robert Beaubien
76-76
Barrington, Ill. (2019)
Henry Poston
72-72
Los Alamos, N.M. (2020)
09:40 AM 1
Aliya George
86-86
Emerald Hills, Calif. (2021)
Ellie Braksiek
85-85
Cedar Rapids, Iowa (2020)
Joanna James
86-86
Orland Park, Ill. (2021)
09:50 AM 1
Reagan Sohn
89-89
Evansville, Ind. (2022)
Lauren Peterson
84-84
Hartland, Wis. (2022)
Glenna Sanderson
76-76
Middleton, Wis. (2021)
10:00 AM 1
Grace Mitchell
79-79
(Canada) Ingersoll, Ontario (2019)
Catherine Reisinger
80-80
Park Ridge, Ill. (2021)
Caylie Kotlowski
80-80
Stoughton, Wis. (2021)
10:10 AM 1
Melanie Bailes
78-78
Lake Forest, Ill. (2019)
Jenna Han
81-81
Mahwah, N.J. (2021)
Holly Murphy
78-78
Lake Geneva, Wis. (2020)
10:20 AM 1
Bailee Tayles
82-82
Scottsdale, Ariz. (2021)
Tzunami Polito
79-79
(Mexico) Franklin, Tenn. (2021)
Jessica Guiser
78-78
Hartland, Wis. (2024)
10:30 AM 1
Allie Kantor
82-82
Milton, Ga. (2021)
Zoe Newell
74-74
Oro Valley, Ariz. (2023)
Michelle Harn
Mount Pleasant, S.C. (2019)
10:40 AM 1
Sophia Sulkar
75-75
Barrington Hills, Ill. (2022)
Lauren Kaltenmark
84-84
Zionsville, Ind. (2021)
Katelyn Kuc
82-82
Carmel, Ind. (2021)
10:50 AM 1
Yiting Pan
78-78
Shanghai, China (2021)
Yanah Rolston
81-81
Fortville, Ind. (2022)
Kirsty Mitchell
76-76
(Canada) Ingersoll, Ontario (2022)
11:00 AM 1
Mallory Swartz
77-77
Franklin, Wis. (2020)
Sophie Dalfonsi
75-75
Bend, Ore. (2021)
Arlene Faye Salvador
79-79
Palmdale, Calif. (2020)
11:10 AM 1
Stephanie Su
70-70
South Barrington, Ill. (2021)
Sydney Seigel
76-76
Scottsdale, Ariz. (2021)
Leica Shen
79-79
(China) Bellevue, Wash. (2021)
11:20 AM 1
Yiyang Xu
75-75
Shanghai, China (2021)
Caroline Garay
76-76
La Jolla, Calif. (2019)
Brianne Bolden
75-75
Mokena, Ill. (2019)
11:30 AM 1
Bentley Cotton
72-72
Austin, Texas (2020)
Camille Boyd
75-75
Shanghai, China (2020)
Honghong Zhou
77-77
Beijing, China (2021)
11:40 AM 1
Scott Schlader
77-77
Phoenix, Ariz. (2020)
Aidan Lafferty
74-74
Downers Grove, Ill. (2019)
Nick Pittman
80-80
Urbandale, Iowa (2019)
11:50 AM 1
Joe Wilson
71-71
West Chester, Ohio (2022)
Max Barr
79-79
Winnetka, Ill. (2021)
Ben DeLaRosa
74-74
Dallas, Texas (2023)
12:00 PM 1
Brock Hlinak
73-73
Kaukauna, Wis. (2019)
Ben Warian
73-73
Stillwater, Minn. (2020)
Patrick Hong
74-74
Los Angeles, Calif. (2022)
12:10 PM 1
John Blair
71-71
Wauwatosa, Wis. (2019)
Drew Wrightson
79-79
Zionsville, Ind. (2021)
Cameron Huss
76-76
Kenosha, Wis. (2020)