WinCraft / McArthur Towel & Sports Future Legends
Main Qualifier Schedule Field
Boys initial tournament field required a status of 6 Performance Stars or more to gain entry; 2 Boys with 5 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field required a status of 4 Performance Stars or more to gain entry; 4 Girls with 3 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Patrick Adler Winnetka, Ill. 2021
2 Jack Anderson Brookfield, Wis. 2019
3 Max Barr Winnetka, Ill. 2021
4 Alexander Bassel Lexington, Ky. 2020
5 Robert Beaubien Barrington, Ill. 2019
6 John Blair Wauwatosa, Wis. 2019
7 Pierce Braun Phoenix, Ariz. 2020
8 Dillon Burr Marion, Iowa 2021
9 Aiden Choi (South Korea) San Diego, Calif. 2020
10 Aaron Chong Glenview, Ill. 2020
11 Spencer Crowe Lake Forest, Ill. 2019
12 Ben DeLaRosa Dallas, Texas 2023
13 Brockton English Shelby Township, Mich. 2021
14 John Fischer Waconia, Minn. 2019
15 Will Frazier Apple Valley, Minn. 2019
16 Graham Head Glen Ellyn, Ill. 2022
17 Brock Hlinak Kaukauna, Wis. 2019
18 Patrick Hong Los Angeles, Calif. 2022
19 Cameron Huss Kenosha, Wis. 2020
20 Luke Jasinski Austin, Texas 2020
21 Davis Johnson Chaska, Minn. 2021
22 Jack Johnson Chaska, Minn. 2020
23 Aaron Kuznik Orono, Minn. 2020
24 Aidan Lafferty Downers Grove, Ill. 2019
25 Hayden LeMonds Wauwatosa, Wis. 2022
26 Logan Lillehaug Frederic, Wis. 2020
27 Jack Lundin Sioux Falls, S.D. 2020
28 Ian Meyer Deephaven, Minn. 2021
29 David Morton Deephaven, Minn. 2020
30 Rory Myers Wayland, Mich. 2019
31 Connor Neighbors Cedar Rapids, Iowa 2019
32 Nick Pittman Urbandale, Iowa 2019
33 Henry Poston Los Alamos, N.M. 2020
34 Matthew Raab Hartland, Wis. 2019
35 Peter Radler Winnetka, Ill. 2019
36 Drew Sagrillo Mequon, Wis. 2019
37 Scott Schlader Phoenix, Ariz. 2020
38 Mac Suber Tampa, Fla. 2020
39 Johnny Walker Chandler, Ariz. 2021
40 Ben Warian Stillwater, Minn. 2020
41 Reindl Weaver Deerfield, Ill. 2019
42 Blake Weinbach Columbia, S.C. 2021
43 Oscar Wen (China) Irvine, Calif. 2021
44 Wells Williams West Point, Miss. 2022
45 Joe Wilson West Chester, Ohio 2022
46 Drew Wrightson Zionsville, Ind. 2021
47 Yun-Jui Yang Kaohsiung, Taiwan 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Brianne Bolden Mokena, Ill. 2019
2 Camille Boyd Shanghai, China 2020
3 Ellie Braksiek Cedar Rapids, Iowa 2020
4 Bentley Cotton Austin, Texas 2020
5 Allison Cui Okemos, Mich. 2022
6 Caroline Garay La Jolla, Calif. 2019
7 Anna Jensen Dubuque, Iowa 2020
8 Allie Kantor Milton, Ga. 2021
9 Caylie Kotlowski Stoughton, Wis. 2021
10 Katelyn Kuc Carmel, Ind. 2021
11 Emily Lauterbach Hartland, Wis. 2019
12 McKenzie LeDuff Lake Charles, La. 2020
13 Grace Mitchell (Canada) Ingersoll, Ontario 2019
14 Kirsty Mitchell (Canada) Ingersoll, Ontario 2022
15 Holly Murphy Lake Geneva, Wis. 2020
16 Zoe Newell Oro Valley, Ariz. 2023
17 Drew Nienhaus Saint Albans, Mo. 2021
18 Yiting Pan Shanghai, China 2021
19 Ashleigh Park Irvine, Calif. 2020
20 Tzunami Polito (Mexico) Franklin, Tenn. 2021
21 Catherine Reisinger Park Ridge, Ill. 2021
22 Yanah Rolston Fortville, Ind. 2022
23 Arlene Faye Salvador Palmdale, Calif. 2020
24 Glenna Sanderson Middleton, Wis. 2021
25 Sydney Seigel Scottsdale, Ariz. 2021
26 Caroline Smith Inverness, Ill. 2020
27 Stephanie Su South Barrington, Ill. 2021
28 Casey Syal Los Angeles, Calif. 2020
29 Bailee Tayles Scottsdale, Ariz. 2021
30 Abigail Whittington Evansville, Ind. 2020
31 Yiyang Xu Shanghai, China 2021