AJGA Junior All-Star presented by Auburn-Opelika Tourism
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: required a status of 6 Performance Stars or more to gain entry; 2 Boys with 5 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field: required a status of 6 Performance Stars or more to gain entry; 1 Girl with 5 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jackson Bade New Braunfels, Texas 2024
2 Chapman Barnett Alpharetta, Ga. 2023
3 Trent Cade Ocean Isle Beach, N.C. 2023
4 Cooper Claycomb Orlando, Fla. 2023
5 Will Coffman Palmetto, Ga. 2024
6 McKean Collins Lexington, Ky. 2023
7 Brennan Cozad Alpharetta, Ga. 2024
8 Michael Crocker Mobile, Ala. 2024
9 Preston DeFriend Lubbock, Texas 2023
10 Josh Duangmanee Fairfax, Va. 2023
11 Danny Erickson Ponte Vedra, Fla. 2023
12 Ariihau Faana Lake Mary, Fla. 2022
13 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
14 Ben Gregg Dallas, Texas 2023
15 Andrew Gregory Inman, S.C. 2023
16 Derek Gutierrez Cranford, N.J. 2023
17 Alexander Hall Longwood, Fla. 2023
18 Zhengfei Han Bradenton, Fla. 2024
19 Graham Hodges Mountain Brook, Ala. 2023
20 Jackson Hymer San Antonio, Texas 2024
21 Fisher Kennedy Winston Salem, N.C. 2023
22 John Brady Knight Kennesaw, Ga. 2024
23 Chase Kyes Birmingham, Ala. 2025
24 ZhengYi (Louie) Liu (China) Bradenton, Fla. 2024
25 Michael Long Louisville, Ky. 2023
26 Craig Long II Alpharetta, Ga. 2023
27 William Ma San Diego, Calif. 2024
28 Patmon Malcom Alpharetta, Ga. 2026
29 Mathew Marcelino Plantation, Fla. 2023
30 Jaivir Pande Houston, Texas 2023
31 Ben Paylor The Woodlands, Texas 2023
32 Anawin Pikulthong Gilbert, Ariz. 2023
33 Rahul Rajendran Alpharetta, Ga. 2023
34 Sahish Reddy Duluth, Ga. 2026
35 Andrew Reyes Kathleen, Ga. 2023
36 Benjamin Saggers West Chester, Pa. 2023
37 Rylan Shim Centreville, Va. 2023
38 Rohan Singh Ponte Vedra, Fla. 2023
39 Benjamin Siriboury Clarksville, Md. 2024
40 Brady Smith Simpsonville, Ky. 2024
41 Michael Springer La Grange, Ill. 2022
42 Henry Stone Kennett Square, Pa. 2023
43 Joshua Strong Sugar Hill, Ga. 2023
44 Clayton Taylor Jupiter, Fla. 2024
45 Sam Udovich Inver Grove Heights, Minn. 2025
46 James Whitworth Carlsbad, Calif. 2022
47 Tristin Wisener Hartselle, Ala. 2023
48 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
49 Richard Yang Duluth, Ga. 2024
50 Grant Yerger Driftwood, Texas 2024
51 Eddie Zhang Irvine, Calif. 2022
52 Reggie Zhu (China) Winter Garden, Fla. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
2 Kiera Bartholomew Wake Forest , N.C. 2023
3 Elizabeth Beek Blue Bell, Pa. 2023
4 Emerson Blair West Point, Miss. 2024
5 Camila Burnett Bluffton, S.C. 2022
6 Mimi Burton Austin, Texas 2023
7 Alice Choi Suwanee, Ga. 2023
8 Caroline Dasch Austin, Texas 2023
9 Haley Davis Ocala, Fla. 2025
10 Harper Edwards Victoria, Texas 2024
11 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
12 Sydney Givens Austin, Texas 2024
13 Kate Ha Auburn, Ala. 2026
14 Hailey Han Duluth, Ga. 2025
15 Claire Henson Jackson, Tenn. 2024
16 Sara Im Duluth, Ga. 2023
17 Addison Klonowski Naples, Fla. 2023
18 Megan Meng Pennington, N.J. 2024
19 Reagan Southerland Atlanta, Ga. 2023
20 Abigail Sutherland Glenview, Ky. 2022
21 Haven Ward Atlanta, Ga. 2023
22 Avery Weed Ocean Springs, Miss. 2023
23 Ava Zeng Orlando, Fla. 2023
24 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
Alternate List
Alternate List
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Mason Hamrick Richmond, Ky. 2022
2 Jacob Blanton West Point, Miss. 2024
3 Jon Wang Melbourne, Fla. 2022
4 James Ackerman Leawood, Kan. 2024
5 Quinn Thomas Hannibal, Mo. 2024
6 Lucas Jinglov Alpharetta, Ga. 2023
7 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
8 Griffin Barke Crestwood, Ky. 2025
9 Charlie Stanton Austin, Texas 2023
10 Ross Anderson Lake Charles, La. 2023
11 Drew Miller East Lansing, Mich. 2024
12 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2024
13 Kenneth Melendrez Highland Village, Texas 2023
14 Max Rotermund Daniel Island, S.C. 2023
15 Andrew Wexler Orlando, Fla. 2023
16 Preston Howe Winston Salem, N.C. 2025
17 Aidan Cohl Cumming, Ga. 2023
18 Luke Beadles Nolensville, Tenn. 2024
19 Luke Guthrie Charlotte, N.C. 2023
20 Minh Le Frederick, Md. 2024
21 Dalton Burts Peachtree Corners, Ga. 2023
22 Christopher Yeilding Birmingham, Ala. 2024
23 Clayton Couey Johns Creek, Ga. 2024
24 Jamison Bryant Milton, Ga. 2024
25 Mitchell Maier Richmond, Texas 2025
26 Austin Spencer Statham, Ga. 2023
27 R. Halsey Bosart Greensboro, Ga. 2023
28 Robert Gefaell Winston-Salem, N.C. 2023
29 Zidan Ajani Atlanta, Ga. 2023
30 Jack Rowe Clarkesville, Ga. 2024
31 Clark Sonnenberg Albuquerque, N.M. 2024
32 Andrew Messalle Savannah, Ga. 2024
33 Troup Wallace Brentwood, Tenn. 2023
34 Anthony Purcea Buford, Ga. 2024
35 Jackson Cook West Point, Miss. 2024
36 Nick Joyce Quakertown, Pa. 2024
37 Harrison Parker Birmingham, Ala. 2024
38 Lawson Andress Macon, Ga. 2025
39 Will Guthrie Charlotte, N.C. 2025
40 Vinay Yerramsetti Vestavia, Ala. 2023
41 Jaden Morrell Knoxville, Tenn. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Isabella Callaba Lake Charles, La. 2023
2 Hannah Ulibarri Brea, Calif. 2022
3 Kate Younger Seal Beach, Calif. 2023
4 Kate Barber Savannah, Ga. 2025
5 Emily Wilson Brentwood, Tenn. 2022
6 Melanie Maier Richmond, Texas 2024
7 Kate Parviainen Augusta, Ga. 2022
8 Christine Chang Auburn, Ala. 2024
9 Elle Webber Huntsville, Ala. 2023
10 Georgia Bosart Greensboro, Ga. 2024
11 Tsamue Wu (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2024
12 Siuue Wu (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2024