AJGA Junior All-Star presented by Auburn-Opelika Tourism
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Thursday, July 9
Thursday, July 9
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Elizabeth Beek
74-74
Blue Bell, Pa. (2023)
Emerson Blair
75-75
West Point, Miss. (2024)
Caroline Dasch
78-78
Austin, Texas (2023)
08:00 AM 10
Elan Zhang
73-73
Orlando, Fla. (2024)
Reagan Southerland
73-73
Atlanta, Ga. (2023)
Abigail Sutherland
76-76
Glenview, Ky. (2022)
08:10 AM 1
Kiera Bartholomew
75-75
Wake Forest , N.C. (2023)
Hailey Han
74-74
Duluth, Ga. (2025)
Sara Im
74-74
Duluth, Ga. (2023)
08:10 AM 10
Sydney Givens
73-73
Austin, Texas (2024)
Mimi Burton
74-74
Austin, Texas (2023)
Camila Burnett
78-78
Bluffton, S.C. (2022)
08:20 AM 1
Addison Klonowski
75-75
Naples, Fla. (2023)
Elyssa Abdullah
77-77
Hinsdale, Ill. (2025)
Claire Henson
78-78
Jackson, Tenn. (2024)
08:20 AM 10
Harper Edwards
86-86
Victoria, Texas (2024)
Haven Ward
79-79
Atlanta, Ga. (2023)
Haley Davis
82-82
Ocala, Fla. (2025)
08:30 AM 1
Arenui Faana
75-75
Lake Mary, Fla. (2024)
Avery Weed
71-71
Ocean Springs, Miss. (2023)
Megan Meng
74-74
Pennington, N.J. (2024)
08:30 AM 10
Ava Zeng
76-76
Orlando, Fla. (2023)
Kate Ha
78-78
Auburn, Ala. (2026)
Alice Choi
80-80
Suwanee, Ga. (2023)
08:40 AM 1
Danny Erickson
68-68
Ponte Vedra, Fla. (2023)
John Brady Knight
71-71
Kennesaw, Ga. (2024)
Rohan Singh
73-73
Ponte Vedra, Fla. (2023)
08:40 AM 10
David (Dazhou) Wu
81-81
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Ben Paylor
74-74
The Woodlands, Texas (2023)
Graham Hodges
75-75
Mountain Brook, Ala. (2023)
08:50 AM 1
Michael Springer
87-87
La Grange, Ill. (2022)
William Ma
81-81
San Diego, Calif. (2024)
Will Coffman
72-72
Palmetto, Ga. (2024)
08:50 AM 10
Sahish Reddy
78-78
Duluth, Ga. (2026)
Patmon Malcom
76-76
Alpharetta, Ga. (2026)
Benjamin Saggers
80-80
West Chester, Pa. (2023)
09:00 AM 1
Rahul Rajendran
76-76
Alpharetta, Ga. (2023)
Fisher Kennedy
76-76
Winston Salem, N.C. (2023)
Preston DeFriend
72-72
Lubbock, Texas (2023)
09:00 AM 10
Michael Crocker
75-75
Mobile, Ala. (2024)
Alexander Hall
79-79
Longwood, Fla. (2023)
ZhengYi (Louie) Liu
80-80
(China) Bradenton, Fla. (2024)
09:10 AM 1
Eddie Zhang
71-71
Irvine, Calif. (2022)
Brady Smith
76-76
Simpsonville, Ky. (2024)
Craig Long II
70-70
Alpharetta, Ga. (2023)
09:10 AM 10
Sam Udovich
73-73
Inver Grove Heights, Minn. (2025)
Chapman Barnett
71-71
Alpharetta, Ga. (2023)
Brennan Cozad
75-75
Alpharetta, Ga. (2024)
09:20 AM 1
James Whitworth
75-75
Carlsbad, Calif. (2022)
Camden Goldknopf
82-82
Ponte Vedra, Fla. (2024)
McKean Collins
76-76
Lexington, Ky. (2023)
09:20 AM 10
Michael Long
76-76
Louisville, Ky. (2023)
Derek Gutierrez
76-76
Cranford, N.J. (2023)
Henry Stone
82-82
Kennett Square, Pa. (2023)
09:30 AM 1
Rylan Shim
67-67
Centreville, Va. (2023)
Jaivir Pande
72-72
Houston, Texas (2023)
Andrew Gregory
71-71
Inman, S.C. (2023)
09:30 AM 10
Benjamin Siriboury
73-73
Clarksville, Md. (2024)
Trent Cade
75-75
Ocean Isle Beach, N.C. (2023)
Tristin Wisener
69-69
Hartselle, Ala. (2023)
09:40 AM 1
Josh Duangmanee
76-76
Fairfax, Va. (2023)
Andrew Reyes
68-68
Kathleen, Ga. (2023)
Grant Yerger
75-75
Driftwood, Texas (2024)
09:40 AM 10
Richard Yang
72-72
Duluth, Ga. (2024)
Ariihau Faana
73-73
Lake Mary, Fla. (2022)
Joshua Strong
79-79
Sugar Hill, Ga. (2023)
09:50 AM 1
Ben Gregg
73-73
Dallas, Texas (2023)
Anawin Pikulthong
70-70
Gilbert, Ariz. (2023)
Reggie Zhu
69-69
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
09:50 AM 10
Mathew Marcelino
77-77
Plantation, Fla. (2023)
Jackson Bade
83-83
New Braunfels, Texas (2024)
10:00 AM 1
Chase Kyes
70-70
Birmingham, Ala. (2025)
Cooper Claycomb
73-73
Orlando, Fla. (2023)
Zhengfei Han
71-71
Bradenton, Fla. (2024)
10:00 AM 10
Jackson Hymer
75-75
San Antonio, Texas (2024)
Clayton Taylor
78-78
Jupiter, Fla. (2024)

Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Elizabeth Beek
74-74
Blue Bell, Pa. (2023)
Emerson Blair
75-75
West Point, Miss. (2024)
Caroline Dasch
78-78
Austin, Texas (2023)
08:00 AM 10
Elan Zhang
73-73
Orlando, Fla. (2024)
Reagan Southerland
73-73
Atlanta, Ga. (2023)
Abigail Sutherland
76-76
Glenview, Ky. (2022)
08:10 AM 1
Kiera Bartholomew
75-75
Wake Forest , N.C. (2023)
Hailey Han
74-74
Duluth, Ga. (2025)
Sara Im
74-74
Duluth, Ga. (2023)
08:10 AM 10
Sydney Givens
73-73
Austin, Texas (2024)
Mimi Burton
74-74
Austin, Texas (2023)
Camila Burnett
78-78
Bluffton, S.C. (2022)
08:20 AM 1
Addison Klonowski
75-75
Naples, Fla. (2023)
Elyssa Abdullah
77-77
Hinsdale, Ill. (2025)
Claire Henson
78-78
Jackson, Tenn. (2024)
08:20 AM 10
Harper Edwards
86-86
Victoria, Texas (2024)
Haven Ward
79-79
Atlanta, Ga. (2023)
Haley Davis
82-82
Ocala, Fla. (2025)
08:30 AM 1
Arenui Faana
75-75
Lake Mary, Fla. (2024)
Avery Weed
71-71
Ocean Springs, Miss. (2023)
Megan Meng
74-74
Pennington, N.J. (2024)
08:30 AM 10
Ava Zeng
76-76
Orlando, Fla. (2023)
Kate Ha
78-78
Auburn, Ala. (2026)
Alice Choi
80-80
Suwanee, Ga. (2023)
08:40 AM 1
Danny Erickson
68-68
Ponte Vedra, Fla. (2023)
John Brady Knight
71-71
Kennesaw, Ga. (2024)
Rohan Singh
73-73
Ponte Vedra, Fla. (2023)
08:40 AM 10
David (Dazhou) Wu
81-81
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Ben Paylor
74-74
The Woodlands, Texas (2023)
Graham Hodges
75-75
Mountain Brook, Ala. (2023)
08:50 AM 1
Michael Springer
87-87
La Grange, Ill. (2022)
William Ma
81-81
San Diego, Calif. (2024)
Will Coffman
72-72
Palmetto, Ga. (2024)
08:50 AM 10
Sahish Reddy
78-78
Duluth, Ga. (2026)
Patmon Malcom
76-76
Alpharetta, Ga. (2026)
Benjamin Saggers
80-80
West Chester, Pa. (2023)
09:00 AM 1
Rahul Rajendran
76-76
Alpharetta, Ga. (2023)
Fisher Kennedy
76-76
Winston Salem, N.C. (2023)
Preston DeFriend
72-72
Lubbock, Texas (2023)
09:00 AM 10
Michael Crocker
75-75
Mobile, Ala. (2024)
Alexander Hall
79-79
Longwood, Fla. (2023)
ZhengYi (Louie) Liu
80-80
(China) Bradenton, Fla. (2024)
09:10 AM 1
Eddie Zhang
71-71
Irvine, Calif. (2022)
Brady Smith
76-76
Simpsonville, Ky. (2024)
Craig Long II
70-70
Alpharetta, Ga. (2023)
09:10 AM 10
Sam Udovich
73-73
Inver Grove Heights, Minn. (2025)
Chapman Barnett
71-71
Alpharetta, Ga. (2023)
Brennan Cozad
75-75
Alpharetta, Ga. (2024)
09:20 AM 1
James Whitworth
75-75
Carlsbad, Calif. (2022)
Camden Goldknopf
82-82
Ponte Vedra, Fla. (2024)
McKean Collins
76-76
Lexington, Ky. (2023)
09:20 AM 10
Michael Long
76-76
Louisville, Ky. (2023)
Derek Gutierrez
76-76
Cranford, N.J. (2023)
Henry Stone
82-82
Kennett Square, Pa. (2023)
09:30 AM 1
Rylan Shim
67-67
Centreville, Va. (2023)
Jaivir Pande
72-72
Houston, Texas (2023)
Andrew Gregory
71-71
Inman, S.C. (2023)
09:30 AM 10
Benjamin Siriboury
73-73
Clarksville, Md. (2024)
Trent Cade
75-75
Ocean Isle Beach, N.C. (2023)
Tristin Wisener
69-69
Hartselle, Ala. (2023)
09:40 AM 1
Josh Duangmanee
76-76
Fairfax, Va. (2023)
Andrew Reyes
68-68
Kathleen, Ga. (2023)
Grant Yerger
75-75
Driftwood, Texas (2024)
09:40 AM 10
Richard Yang
72-72
Duluth, Ga. (2024)
Ariihau Faana
73-73
Lake Mary, Fla. (2022)
Joshua Strong
79-79
Sugar Hill, Ga. (2023)
09:50 AM 1
Ben Gregg
73-73
Dallas, Texas (2023)
Anawin Pikulthong
70-70
Gilbert, Ariz. (2023)
Reggie Zhu
69-69
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
09:50 AM 10
Mathew Marcelino
77-77
Plantation, Fla. (2023)
Jackson Bade
83-83
New Braunfels, Texas (2024)
10:00 AM 1
Chase Kyes
70-70
Birmingham, Ala. (2025)
Cooper Claycomb
73-73
Orlando, Fla. (2023)
Zhengfei Han
71-71
Bradenton, Fla. (2024)
10:00 AM 10
Jackson Hymer
75-75
San Antonio, Texas (2024)
Clayton Taylor
78-78
Jupiter, Fla. (2024)