AJGA Junior Championship benefiting Make-A-Wish Foundation
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, September 27
Sunday, September 27
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Amanda Sambach
Davidson, N.C. (2021)
Elizabeth Beek
Blue Bell, Pa. (2023)
Wa Yeung Cathy Tong
(China) Costa Mesa, Calif. (2020)
08:00 AM 10
Victoria Hwang
Diamond Bar, Calif. (2021)
Gloria Nip
(Hong Kong) Port St Lucie, Fla. (2024)
Jordyn Hodgson
Orlando, Fla. (2021)
08:10 AM 1
Jordan Fischer
Halle (Saale), Germany (2023)
Rachel Carlson
Bradenton, Fla. (2022)
Lily Celentano
Weston, Fla. (2022)
08:10 AM 10
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, Dominican Republic (2021)
Olivia Lu
Winter Garden, Fla. (2023)
Daniela Abonce
Veracruz, Mexico (2022)
08:20 AM 1
Madison Hewlett
Oldsmar, Fla. (2021)
Jacqueline Putrino
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Hina Matsui
(Japan) Port St Lucie, Fla. (2021)
08:20 AM 10
Talia Rodino
Fort Myers, Fla. (2022)
Caroline Patterson
Jupiter, Fla. (2021)
Amelie Alcantara
Boca Raton, Fla. (2022)
08:30 AM 1
Mi Li
Beijing, China (2025)
Jieming Yang
(China) Orlando, Fla. (2021)
Katelyn Huber
Gainesville, Fla. (2025)
08:30 AM 10
Naomi Huang
(China) Orlando, Fla. (2022)
Yetong Qian
Guangzhou, China (2024)
Sophia Dyer
Saint Petersburg, Fla. (2026)
08:40 AM 1
Aaron Zhang
Lake Mary, Fla. (2021)
Shawn Coultoff
Winter Garden, Fla. (2025)
Julian Krone
Alpharetta, Ga. (2021)
08:40 AM 10
Elan Zhang
Orlando, Fla. (2024)
Darianys Guzman
Dorado, P.R. (2022)
Sarah Matkowski
Alva, Fla. (2021)
08:50 AM 1
James Newton
(Canada) Ottawa, Ontario (2021)
Camden Smith
Windermere, Fla. (2023)
Jackson Kustin
Plantation, Fla. (2021)
08:50 AM 10
Elias Tamer Simon
Veracruz, Mexico (2022)
Aidan Emmerich
Swampscott, Mass. (2022)
Jean-Philippe Parr
(Canada) St-Célestin, Quebec (2023)
09:00 AM 1
Sebastian Sacristan
Coral Springs, Fla. (2022)
Brady Holland
Elk River, Minn. (2021)
Benjamin Cai
(Taiwan) Davenport, Fla. (2022)
09:00 AM 10
Xirong Cheng
(China) Bradenton, Fla. (2021)
James Hassell
Vero Beach, Fla. (2023)
Gustavo Rangel
Guaynabo, P.R. (2022)
09:10 AM 1
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
Alexander Waller
Jacksonville, Fla. (2021)
Brayden Ingebrigtsen
The Woodlands, Texas (2020)
09:10 AM 10
Jack Marshall
Lake Forest, Ill. (2022)
Aaron Leach
Windermere, Fla. (2023)
Mac Suber
Tampa, Fla. (2020)
09:20 AM 1
Leo Goosen
(United Kingdom) Windermere, Fla. (2021)
Ethan Chelf
North Potomac, Md. (2021)
Max Barile
Land O Lakes, Fla. (2021)
09:20 AM 10
Mason Dean
Duluth, Ga. (2021)
Oliver Marshall
Naples, Fla. (2023)
Jake Roth
Rockville, Md. (2022)
09:30 AM 1
John Daly II
Clearwater, Fla. (2021)
Daniel Montalvo
Mexico City, Mexico (2022)
Jose Antonio Safa
(United States) Torreon, Mexico (2022)
09:30 AM 10
Sebastian Kawas
Doral, Fla. (2022)
Dalton Payne
Estero, Fla. (2023)
Andrew Hughes
Dawsonville, Ga. (2021)
09:40 AM 1
Jack Turner
Orlando, Fla. (2023)
Brody McCarthy
Homer Glen, Ill. (2022)
Tristin Wisener
Hartselle, Ala. (2023)
09:40 AM 10
Mason Dozer
Estero, Fla. (2021)
David (Dazhou) Wu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Lev Grinberg
Kiev, Ukraine (2026)
09:50 AM 1
Miguel Leal
Guatemala, Guatemala (2021)
Allan Kournikova
Palm Beach, Fla. (2023)
Carson Enright
Longboat Key, Fla. (2021)
09:50 AM 10
Adam Waller
Jacksonville, Fla. (2022)
Christian Allen
Estero, Fla. (2023)
Juan Echeverri
(Colombia) Windermere, Fla. (2022)
10:00 AM 1
Cade McLaughlin
Princeton, N.J. (2021)
Jay Brooks
Boca Raton, Fla. (2023)
Aaron Jarvis
Grand Cayman, Cayman Islands (2021)
10:00 AM 10
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
Gavin Redpath
Lake Oswego, Ore. (2022)
Natthawat Sakchawanpob
Boca Raton, Fla. (2021)

Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Amanda Sambach
Davidson, N.C. (2021)
Elizabeth Beek
Blue Bell, Pa. (2023)
Wa Yeung Cathy Tong
(China) Costa Mesa, Calif. (2020)
08:00 AM 10
Victoria Hwang
Diamond Bar, Calif. (2021)
Gloria Nip
(Hong Kong) Port St Lucie, Fla. (2024)
Jordyn Hodgson
Orlando, Fla. (2021)
08:10 AM 1
Jordan Fischer
Halle (Saale), Germany (2023)
Rachel Carlson
Bradenton, Fla. (2022)
Lily Celentano
Weston, Fla. (2022)
08:10 AM 10
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, Dominican Republic (2021)
Olivia Lu
Winter Garden, Fla. (2023)
Daniela Abonce
Veracruz, Mexico (2022)
08:20 AM 1
Madison Hewlett
Oldsmar, Fla. (2021)
Jacqueline Putrino
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Hina Matsui
(Japan) Port St Lucie, Fla. (2021)
08:20 AM 10
Talia Rodino
Fort Myers, Fla. (2022)
Caroline Patterson
Jupiter, Fla. (2021)
Amelie Alcantara
Boca Raton, Fla. (2022)
08:30 AM 1
Mi Li
Beijing, China (2025)
Jieming Yang
(China) Orlando, Fla. (2021)
Katelyn Huber
Gainesville, Fla. (2025)
08:30 AM 10
Naomi Huang
(China) Orlando, Fla. (2022)
Yetong Qian
Guangzhou, China (2024)
Sophia Dyer
Saint Petersburg, Fla. (2026)
08:40 AM 1
Aaron Zhang
Lake Mary, Fla. (2021)
Shawn Coultoff
Winter Garden, Fla. (2025)
Julian Krone
Alpharetta, Ga. (2021)
08:40 AM 10
Elan Zhang
Orlando, Fla. (2024)
Darianys Guzman
Dorado, P.R. (2022)
Sarah Matkowski
Alva, Fla. (2021)
08:50 AM 1
James Newton
(Canada) Ottawa, Ontario (2021)
Camden Smith
Windermere, Fla. (2023)
Jackson Kustin
Plantation, Fla. (2021)
08:50 AM 10
Elias Tamer Simon
Veracruz, Mexico (2022)
Aidan Emmerich
Swampscott, Mass. (2022)
Jean-Philippe Parr
(Canada) St-Célestin, Quebec (2023)
09:00 AM 1
Sebastian Sacristan
Coral Springs, Fla. (2022)
Brady Holland
Elk River, Minn. (2021)
Benjamin Cai
(Taiwan) Davenport, Fla. (2022)
09:00 AM 10
Xirong Cheng
(China) Bradenton, Fla. (2021)
James Hassell
Vero Beach, Fla. (2023)
Gustavo Rangel
Guaynabo, P.R. (2022)
09:10 AM 1
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
Alexander Waller
Jacksonville, Fla. (2021)
Brayden Ingebrigtsen
The Woodlands, Texas (2020)
09:10 AM 10
Jack Marshall
Lake Forest, Ill. (2022)
Aaron Leach
Windermere, Fla. (2023)
Mac Suber
Tampa, Fla. (2020)
09:20 AM 1
Leo Goosen
(United Kingdom) Windermere, Fla. (2021)
Ethan Chelf
North Potomac, Md. (2021)
Max Barile
Land O Lakes, Fla. (2021)
09:20 AM 10
Mason Dean
Duluth, Ga. (2021)
Oliver Marshall
Naples, Fla. (2023)
Jake Roth
Rockville, Md. (2022)
09:30 AM 1
John Daly II
Clearwater, Fla. (2021)
Daniel Montalvo
Mexico City, Mexico (2022)
Jose Antonio Safa
(United States) Torreon, Mexico (2022)
09:30 AM 10
Sebastian Kawas
Doral, Fla. (2022)
Dalton Payne
Estero, Fla. (2023)
Andrew Hughes
Dawsonville, Ga. (2021)
09:40 AM 1
Jack Turner
Orlando, Fla. (2023)
Brody McCarthy
Homer Glen, Ill. (2022)
Tristin Wisener
Hartselle, Ala. (2023)
09:40 AM 10
Mason Dozer
Estero, Fla. (2021)
David (Dazhou) Wu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Lev Grinberg
Kiev, Ukraine (2026)
09:50 AM 1
Miguel Leal
Guatemala, Guatemala (2021)
Allan Kournikova
Palm Beach, Fla. (2023)
Carson Enright
Longboat Key, Fla. (2021)
09:50 AM 10
Adam Waller
Jacksonville, Fla. (2022)
Christian Allen
Estero, Fla. (2023)
Juan Echeverri
(Colombia) Windermere, Fla. (2022)
10:00 AM 1
Cade McLaughlin
Princeton, N.J. (2021)
Jay Brooks
Boca Raton, Fla. (2023)
Aaron Jarvis
Grand Cayman, Cayman Islands (2021)
10:00 AM 10
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
Gavin Redpath
Lake Oswego, Ore. (2022)
Natthawat Sakchawanpob
Boca Raton, Fla. (2021)