Randy Wise Junior Open
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Thursday, August 13
Thursday, August 13
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
07:30 AM 1
Laura Liu
89-89
Rochester Hills, Mich. (2024)
Taylor Kondel
83-83
Grand Blanc, Mich. (2022)
Brook Herbstreit
82-82
Fenton, Mich. (2021)
07:40 AM 1
Grace Boczar
81-81
Canton, Mich. (2022)
Elise Fennell
78-78
Caledonia, Mich. (2024)
Catherine Reisinger
80-80
Park Ridge, Ill. (2021)
07:50 AM 1
Sophia Sulkar
70-70
Barrington Hills, Ill. (2022)
Sunbi Kwon
85-85
(South Korea) Orland Park, Ill. (2021)
Adie Maki
74-74
Canton, Mich. (2022)
08:00 AM 1
Varsha Ramachandran
76-76
San Jose, Calif. (2025)
Allison Cui
75-75
Okemos, Mich. (2022)
Samantha Coleman
77-77
Northville, Mich. (2023)
08:10 AM 1
Josephine Genereux
79-79
Greenwich, Conn. (2022)
Shannon Kennedy
78-78
Beverly Hills, Mich. (2021)
Bridget Boczar
77-77
Canton, Mich. (2022)
08:20 AM 1
Hanana Kawada
76-76
(Japan) Bradenton, Fla. (2022)
Audrey Tir
74-74
Winnetka, Ill. (2021)
Emily Chang
76-76
Chicago, Ill. (2021)
08:30 AM 1
Stephanie Su
74-74
South Barrington, Ill. (2021)
Kaia Wu
76-76
Princeton, N.J. (2022)
Kate Brody
75-75
Grand Blanc, Mich. (2023)
08:40 AM 1
Ariel Chang
71-71
Macomb Twp, Mich. (2021)
Sky Sudberry
77-77
The Woodlands, Texas (2023)
Sophie Stevens
76-76
Highland, Mich. (2023)
08:50 AM 1
Taylor Kehoe
67-67
(Canada) Strathroy, Ontario (2022)
Camille Kuznik
78-78
Orono, Minn. (2021)
Allyn Stephens
76-76
Houston, Texas (2022)
09:00 AM 1
Hunter Johnson
78-78
Ankeny, Iowa (2021)
Grant Norman
76-76
Fort Wayne, Ind. (2021)
Joe Renfer
75-75
Northville, Mich. (2021)
09:10 AM 1
Neil Zhu
74-74
Novi, Mich. (2022)
Yuqi Zhou
80-80
(China) Orlando, Fla. (2020)
Jordan Garypie
79-79
Chelsea, Mich. (2021)
09:20 AM 1
Peyton Purvis
73-73
Paducah, Ky. (2022)
Thomas Keyte
77-77
Portage, Mich. (2021)
Drew McMillin
78-78
Clarendon Hills, Ill. (2021)
09:30 AM 1
Braden Falk
78-78
Portage, Mich. (2021)
Holden Kittelberger
86-86
Katy, Texas (2022)
XiuZhi (Bruce) Huang
69-69
(China) Windermere, Fla. (2021)
09:40 AM 1
Tyler Gillespie
77-77
Grand Rapids, Mich. (2021)
Sam Mortell
77-77
Chicago, Ill. (2021)
Jack Roemer
72-72
Bettendorf, Iowa (2021)
09:50 AM 1
Shoji Fujita
73-73
Carmel, Ind. (2021)
Robert Burns
76-76
Grand Blanc, Mich. (2023)
Dhruv Kumar
75-75
Novi, Mich. (2022)
10:00 AM 1
Tyler Eedy
70-70
West Branch, Mich. (2020)
Garrett Kuppler
77-77
Macomb, Mich. (2021)
Scott Schlader
73-73
Phoenix, Ariz. (2020)
10:10 AM 1
Joshua Lavely
74-74
Kewadin, Mich. (2022)
Connor Gdovin
68-68
Highland Heights, Ohio (2021)
Davis Johnson
73-73
Chaska, Minn. (2021)
10:20 AM 1
Justin Sui
72-72
Lake Orion, Mich. (2020)
PJ Maybank
71-71
Cheboygan, Mich. (2023)
Darren Pang
72-72
San Ramon, Calif. (2021)
10:30 AM 1
Callen Hoskins
75-75
Warsaw, Ind. (2022)
Mason Deal
78-78
Perrysburg, Ohio (2022)
Ian Fritz
78-78
Las Vegas, Nev. (2022)
10:40 AM 1
Grant Tucker
72-72
Flushing, Mich. (2020)
Ryan O'Rourke
82-82
West Bloomfield, Mich. (2023)
Jason Bannister
75-75
Bloomfield , Ind. (2021)
10:50 AM 1
Jack Zubkus
76-76
Ada, Mich. (2022)
Beni Long
74-74
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2023)
Evan McDermott
75-75
Spring Lake, Mich. (2022)
11:00 AM 1
August Meekhof
76-76
Eastmanville, Mich. (2020)
Daniel Zou
75-75
The Woodlands, Texas (2024)
Ethan Bridges
77-77
Montgomery, Texas (2022)
11:10 AM 1
Brockton English
68-68
Shelby Township, Mich. (2021)
Daniel Thompson
74-74
Phoenix, Ariz. (2021)
Ian Smith
75-75
Canton, Mich. (2020)
11:20 AM 1
Jack Johnson
70-70
Chaska, Minn. (2020)
Vimal Alokam
71-71
Ypsilanti, Mich. (2021)
Alex Long
74-74
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2024)
11:30 AM 1
Colin O'Rourke
74-74
Troy, Mich. (2021)
Dalin Piao
71-71
Torrance, Calif. (2022)
Nicholas Prieto
73-73
Miami, Fla. (2023)
11:40 AM 1
Lorenzo Pinili
75-75
Rochester Hills, Mich. (2023)
Brock Snyder
72-72
Ames, Iowa (2023)
Nate Stevens
69-69
Northfield, Minn. (2022)

Time Hole Players Time Hole Players
07:30 AM 1
Laura Liu
89-89
Rochester Hills, Mich. (2024)
Taylor Kondel
83-83
Grand Blanc, Mich. (2022)
Brook Herbstreit
82-82
Fenton, Mich. (2021)
07:40 AM 1
Grace Boczar
81-81
Canton, Mich. (2022)
Elise Fennell
78-78
Caledonia, Mich. (2024)
Catherine Reisinger
80-80
Park Ridge, Ill. (2021)
07:50 AM 1
Sophia Sulkar
70-70
Barrington Hills, Ill. (2022)
Sunbi Kwon
85-85
(South Korea) Orland Park, Ill. (2021)
Adie Maki
74-74
Canton, Mich. (2022)
08:00 AM 1
Varsha Ramachandran
76-76
San Jose, Calif. (2025)
Allison Cui
75-75
Okemos, Mich. (2022)
Samantha Coleman
77-77
Northville, Mich. (2023)
08:10 AM 1
Josephine Genereux
79-79
Greenwich, Conn. (2022)
Shannon Kennedy
78-78
Beverly Hills, Mich. (2021)
Bridget Boczar
77-77
Canton, Mich. (2022)
08:20 AM 1
Hanana Kawada
76-76
(Japan) Bradenton, Fla. (2022)
Audrey Tir
74-74
Winnetka, Ill. (2021)
Emily Chang
76-76
Chicago, Ill. (2021)
08:30 AM 1
Stephanie Su
74-74
South Barrington, Ill. (2021)
Kaia Wu
76-76
Princeton, N.J. (2022)
Kate Brody
75-75
Grand Blanc, Mich. (2023)
08:40 AM 1
Ariel Chang
71-71
Macomb Twp, Mich. (2021)
Sky Sudberry
77-77
The Woodlands, Texas (2023)
Sophie Stevens
76-76
Highland, Mich. (2023)
08:50 AM 1
Taylor Kehoe
67-67
(Canada) Strathroy, Ontario (2022)
Camille Kuznik
78-78
Orono, Minn. (2021)
Allyn Stephens
76-76
Houston, Texas (2022)
09:00 AM 1
Hunter Johnson
78-78
Ankeny, Iowa (2021)
Grant Norman
76-76
Fort Wayne, Ind. (2021)
Joe Renfer
75-75
Northville, Mich. (2021)
09:10 AM 1
Neil Zhu
74-74
Novi, Mich. (2022)
Yuqi Zhou
80-80
(China) Orlando, Fla. (2020)
Jordan Garypie
79-79
Chelsea, Mich. (2021)
09:20 AM 1
Peyton Purvis
73-73
Paducah, Ky. (2022)
Thomas Keyte
77-77
Portage, Mich. (2021)
Drew McMillin
78-78
Clarendon Hills, Ill. (2021)
09:30 AM 1
Braden Falk
78-78
Portage, Mich. (2021)
Holden Kittelberger
86-86
Katy, Texas (2022)
XiuZhi (Bruce) Huang
69-69
(China) Windermere, Fla. (2021)
09:40 AM 1
Tyler Gillespie
77-77
Grand Rapids, Mich. (2021)
Sam Mortell
77-77
Chicago, Ill. (2021)
Jack Roemer
72-72
Bettendorf, Iowa (2021)
09:50 AM 1
Shoji Fujita
73-73
Carmel, Ind. (2021)
Robert Burns
76-76
Grand Blanc, Mich. (2023)
Dhruv Kumar
75-75
Novi, Mich. (2022)
10:00 AM 1
Tyler Eedy
70-70
West Branch, Mich. (2020)
Garrett Kuppler
77-77
Macomb, Mich. (2021)
Scott Schlader
73-73
Phoenix, Ariz. (2020)
10:10 AM 1
Joshua Lavely
74-74
Kewadin, Mich. (2022)
Connor Gdovin
68-68
Highland Heights, Ohio (2021)
Davis Johnson
73-73
Chaska, Minn. (2021)
10:20 AM 1
Justin Sui
72-72
Lake Orion, Mich. (2020)
PJ Maybank
71-71
Cheboygan, Mich. (2023)
Darren Pang
72-72
San Ramon, Calif. (2021)
10:30 AM 1
Callen Hoskins
75-75
Warsaw, Ind. (2022)
Mason Deal
78-78
Perrysburg, Ohio (2022)
Ian Fritz
78-78
Las Vegas, Nev. (2022)
10:40 AM 1
Grant Tucker
72-72
Flushing, Mich. (2020)
Ryan O'Rourke
82-82
West Bloomfield, Mich. (2023)
Jason Bannister
75-75
Bloomfield , Ind. (2021)
10:50 AM 1
Jack Zubkus
76-76
Ada, Mich. (2022)
Beni Long
74-74
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2023)
Evan McDermott
75-75
Spring Lake, Mich. (2022)
11:00 AM 1
August Meekhof
76-76
Eastmanville, Mich. (2020)
Daniel Zou
75-75
The Woodlands, Texas (2024)
Ethan Bridges
77-77
Montgomery, Texas (2022)
11:10 AM 1
Brockton English
68-68
Shelby Township, Mich. (2021)
Daniel Thompson
74-74
Phoenix, Ariz. (2021)
Ian Smith
75-75
Canton, Mich. (2020)
11:20 AM 1
Jack Johnson
70-70
Chaska, Minn. (2020)
Vimal Alokam
71-71
Ypsilanti, Mich. (2021)
Alex Long
74-74
(Canada) Lakewood Ranch, Fla. (2024)
11:30 AM 1
Colin O'Rourke
74-74
Troy, Mich. (2021)
Dalin Piao
71-71
Torrance, Calif. (2022)
Nicholas Prieto
73-73
Miami, Fla. (2023)
11:40 AM 1
Lorenzo Pinili
75-75
Rochester Hills, Mich. (2023)
Brock Snyder
72-72
Ames, Iowa (2023)
Nate Stevens
69-69
Northfield, Minn. (2022)