TaylorMade TP5 Junior All-Star
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Wednesday, July 22
Wednesday, July 22
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
07:00 AM 1
Sydney Young
70-70
New Canaan, Conn. (2025)
Cameron Huang
78-78
Las Vegas, Nev. (2026)
07:10 AM 1
Anna Swan
75-75
North East, Pa. (2024)
Virginia Anne Holmes
78-78
Montgomery, Ala. (2023)
Kyra Dube
74-74
Atlanta, Ga. (2023)
07:20 AM 1
Anna Heck
74-74
Memphis, Tenn. (2023)
Camille Thai
71-71
Los Altos, Calif. (2025)
Kate Ha
78-78
Auburn, Ala. (2026)
07:30 AM 1
Haven Ward
73-73
Atlanta, Ga. (2023)
Elise Fennell
78-78
Caledonia, Mich. (2024)
Emerson Blair
73-73
West Point, Miss. (2024)
07:40 AM 1
Kiera Bartholomew
71-71
Wake Forest , N.C. (2023)
Ava Zeng
75-75
Orlando, Fla. (2023)
Sawyer Brockstedt
80-80
Rehoboth, Del. (2025)
07:50 AM 1
Gabriella Kano
73-73
Fullerton, Calif. (2022)
Kavya Ajjarapu
72-72
Lutz, Fla. (2023)
Autumn Carey
70-70
(Bahamas) Manning, S.C. (2022)
08:00 AM 1
Angelina Huang
75-75
Las Vegas, Nev. (2024)
Reagan Southerland
77-77
Atlanta, Ga. (2023)
Trinity Beth
71-71
Calvert City, Ky. (2026)
08:10 AM 1
Sophie Thai
73-73
Los Altos, Calif. (2022)
Ava Merrill
69-69
Johns Creek, Ga. (2023)
Hailey Han
75-75
Duluth, Ga. (2025)
08:20 AM 1
Jamison Bryant
74-74
Milton, Ga. (2024)
Parth Kumar
79-79
Suwanee, Ga. (2024)
Aaron Browning
80-80
Waxhaw, N.C. (2023)
08:30 AM 1
Davis Neal
80-80
North Augusta, S.C. (2023)
Nick Joyce
82-82
Quakertown, Pa. (2024)
Keller Mulhern
77-77
Exton, Pa. (2022)
08:40 AM 1
Sahish Reddy
75-75
Duluth, Ga. (2026)
Anthony Purcea
74-74
Buford, Ga. (2024)
Preston Howe
76-76
Winston Salem, N.C. (2025)
08:50 AM 1
Michael Long
77-77
Louisville, Ky. (2023)
Trent Cade
79-79
Ocean Isle Beach, N.C. (2023)
Frederick Chappell
77-77
Bogart, Ga. (2024)
09:00 AM 1
Rahul Rajendran
70-70
Alpharetta, Ga. (2023)
Henry Kopydlowski
72-72
Atlanta , Ga. (2025)
Nick Ciocca
73-73
Berwyn, Pa. (2024)
09:10 AM 1
Jay Brooks
Boca Raton, Fla. (2023)
Warren Thomis
73-73
Richmond, Ky. (2024)
Tip Price
73-73
Greenville, S.C. (2025)
09:20 AM 1
Diego Passos
72-72
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
Mason Fundingsland
78-78
Milton, Ga. (2023)
Bradley Chill Jr
76-76
Columbia Station, Ohio (2024)
09:30 AM 1
Andrew Reyes
76-76
Kathleen, Ga. (2023)
Derek Gutierrez
73-73
Cranford, N.J. (2023)
Clayton Couey
74-74
Johns Creek, Ga. (2024)
09:40 AM 1
Collins Trolio
73-73
West Point, Miss. (2023)
Taiki Miyagi
78-78
Johns Creek, Ga. (2024)
Connor Cassano
76-76
Shreveport, La. (2024)
09:50 AM 1
Michael Lee
77-77
Fairfax, Va. (2024)
Will Baker
67-67
Statham, Ga. (2023)
Suneil Peruvemba
70-70
McLean, Va. (2022)
10:00 AM 1
Braeden Sladek
69-69
Alexandria, Minn. (2023)
Areen Aggarwal
73-73
Columbia, Mo. (2023)
Glover Amick
74-74
Atlanta, Ga. (2023)
10:10 AM 1
Brennan Cozad
74-74
Alpharetta, Ga. (2024)
Fisher Kennedy
71-71
Winston Salem, N.C. (2023)
Benjamin Siriboury
71-71
Clarksville, Md. (2024)
10:20 AM 1
Andrew Ramos
71-71
Blaine, Minn. (2024)
John Brady Knight
74-74
Kennesaw, Ga. (2024)
Isaiah Marseille
84-84
Linden, N.J. (2023)
10:30 AM 1
Beni Long
73-73
(Canada) Toronto, Ontario (2023)
Camden Goldknopf
71-71
Ponte Vedra, Fla. (2024)
Ieuan Jones
76-76
(United Kingdom) Ann Arbor, Mich. (2024)
10:40 AM 1
Nicholas Piesen
68-68
Strongsville, Ohio (2023)
PJ Maybank
68-68
Cheboygan, Mich. (2023)
Richard Yang
78-78
Duluth, Ga. (2024)
10:50 AM 1
Josh Duangmanee
73-73
Fairfax, Va. (2023)
Guoao (Leo) Xu
77-77
(China) Windermere, Fla. (2022)
Waymon Thomas
65-65
Mount Pleasant, S.C. (2023)
11:00 AM 1
Sihan Sandhu
70-70
Ashburn, Va. (2024)
William Jennings
68-68
Greenville, S.C. (2024)
Ashton McArthur
73-73
Rexburg, Idaho (2023)

Time Hole Players Time Hole Players
07:00 AM 1
Sydney Young
70-70
New Canaan, Conn. (2025)
Cameron Huang
78-78
Las Vegas, Nev. (2026)
07:10 AM 1
Anna Swan
75-75
North East, Pa. (2024)
Virginia Anne Holmes
78-78
Montgomery, Ala. (2023)
Kyra Dube
74-74
Atlanta, Ga. (2023)
07:20 AM 1
Anna Heck
74-74
Memphis, Tenn. (2023)
Camille Thai
71-71
Los Altos, Calif. (2025)
Kate Ha
78-78
Auburn, Ala. (2026)
07:30 AM 1
Haven Ward
73-73
Atlanta, Ga. (2023)
Elise Fennell
78-78
Caledonia, Mich. (2024)
Emerson Blair
73-73
West Point, Miss. (2024)
07:40 AM 1
Kiera Bartholomew
71-71
Wake Forest , N.C. (2023)
Ava Zeng
75-75
Orlando, Fla. (2023)
Sawyer Brockstedt
80-80
Rehoboth, Del. (2025)
07:50 AM 1
Gabriella Kano
73-73
Fullerton, Calif. (2022)
Kavya Ajjarapu
72-72
Lutz, Fla. (2023)
Autumn Carey
70-70
(Bahamas) Manning, S.C. (2022)
08:00 AM 1
Angelina Huang
75-75
Las Vegas, Nev. (2024)
Reagan Southerland
77-77
Atlanta, Ga. (2023)
Trinity Beth
71-71
Calvert City, Ky. (2026)
08:10 AM 1
Sophie Thai
73-73
Los Altos, Calif. (2022)
Ava Merrill
69-69
Johns Creek, Ga. (2023)
Hailey Han
75-75
Duluth, Ga. (2025)
08:20 AM 1
Jamison Bryant
74-74
Milton, Ga. (2024)
Parth Kumar
79-79
Suwanee, Ga. (2024)
Aaron Browning
80-80
Waxhaw, N.C. (2023)
08:30 AM 1
Davis Neal
80-80
North Augusta, S.C. (2023)
Nick Joyce
82-82
Quakertown, Pa. (2024)
Keller Mulhern
77-77
Exton, Pa. (2022)
08:40 AM 1
Sahish Reddy
75-75
Duluth, Ga. (2026)
Anthony Purcea
74-74
Buford, Ga. (2024)
Preston Howe
76-76
Winston Salem, N.C. (2025)
08:50 AM 1
Michael Long
77-77
Louisville, Ky. (2023)
Trent Cade
79-79
Ocean Isle Beach, N.C. (2023)
Frederick Chappell
77-77
Bogart, Ga. (2024)
09:00 AM 1
Rahul Rajendran
70-70
Alpharetta, Ga. (2023)
Henry Kopydlowski
72-72
Atlanta , Ga. (2025)
Nick Ciocca
73-73
Berwyn, Pa. (2024)
09:10 AM 1
Jay Brooks
Boca Raton, Fla. (2023)
Warren Thomis
73-73
Richmond, Ky. (2024)
Tip Price
73-73
Greenville, S.C. (2025)
09:20 AM 1
Diego Passos
72-72
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
Mason Fundingsland
78-78
Milton, Ga. (2023)
Bradley Chill Jr
76-76
Columbia Station, Ohio (2024)
09:30 AM 1
Andrew Reyes
76-76
Kathleen, Ga. (2023)
Derek Gutierrez
73-73
Cranford, N.J. (2023)
Clayton Couey
74-74
Johns Creek, Ga. (2024)
09:40 AM 1
Collins Trolio
73-73
West Point, Miss. (2023)
Taiki Miyagi
78-78
Johns Creek, Ga. (2024)
Connor Cassano
76-76
Shreveport, La. (2024)
09:50 AM 1
Michael Lee
77-77
Fairfax, Va. (2024)
Will Baker
67-67
Statham, Ga. (2023)
Suneil Peruvemba
70-70
McLean, Va. (2022)
10:00 AM 1
Braeden Sladek
69-69
Alexandria, Minn. (2023)
Areen Aggarwal
73-73
Columbia, Mo. (2023)
Glover Amick
74-74
Atlanta, Ga. (2023)
10:10 AM 1
Brennan Cozad
74-74
Alpharetta, Ga. (2024)
Fisher Kennedy
71-71
Winston Salem, N.C. (2023)
Benjamin Siriboury
71-71
Clarksville, Md. (2024)
10:20 AM 1
Andrew Ramos
71-71
Blaine, Minn. (2024)
John Brady Knight
74-74
Kennesaw, Ga. (2024)
Isaiah Marseille
84-84
Linden, N.J. (2023)
10:30 AM 1
Beni Long
73-73
(Canada) Toronto, Ontario (2023)
Camden Goldknopf
71-71
Ponte Vedra, Fla. (2024)
Ieuan Jones
76-76
(United Kingdom) Ann Arbor, Mich. (2024)
10:40 AM 1
Nicholas Piesen
68-68
Strongsville, Ohio (2023)
PJ Maybank
68-68
Cheboygan, Mich. (2023)
Richard Yang
78-78
Duluth, Ga. (2024)
10:50 AM 1
Josh Duangmanee
73-73
Fairfax, Va. (2023)
Guoao (Leo) Xu
77-77
(China) Windermere, Fla. (2022)
Waymon Thomas
65-65
Mount Pleasant, S.C. (2023)
11:00 AM 1
Sihan Sandhu
70-70
Ashburn, Va. (2024)
William Jennings
68-68
Greenville, S.C. (2024)
Ashton McArthur
73-73
Rexburg, Idaho (2023)