WinCraft / McArthur Towel & Sports Future Legends
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: required a status of 11 Performance Stars or more to gain entry; 1 Boy with 10 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field: required a status of 20 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ethan Adam Chandler, Ariz. 2020
2 Nick Amtmann Nashotah, Wis. 2021
3 Juney Bai Mokena, Ill. 2022
4 Jahan Bains Olympia, Wash. 2021
5 Rodrigo Barahona Monterrey, Mexico 2022
6 Sam Bartolone Elmhurst, Ill. 2021
7 Jacob Beckman Middleton, Wis. 2021
8 Travis Bentley Pewaukee, Wis. 2020
9 Adam Bornstein Deerfield, Ill. 2020
10 Will Caronchi Willow Springs, Ill. 2022
11 Charlie Creamean Winnetka, Ill. 2021
12 Ryan Darling Green Bay, Wis. 2022
13 Javier Delgadillo El Paso, Texas 2022
14 Jack Dumas Le Claire, Iowa 2021
15 Luke Eckholm Dallas, Texas 2021
16 Daniel Edwards Chicago, Ill. 2022
17 Jason Gordon Northbrook, Ill. 2023
18 Logan Hamak Sartell, Minn. 2021
19 Drew Hollman O'Fallon, Mo. 2021
20 Kevin Hollomon Seattle, Wash. 2021
21 William Hulsey Deerfield, Ill. 2022
22 Cameron Huss Kenosha, Wis. 2020
23 Cameron Kaiser Scottsdale, Ariz. 2021
24 Scotty Kennon Bradenton, Fla. 2021
25 Truman Keppy Lakemoor, Ill. 2020
26 Bode King Hartland, Wis. 2023
27 Ty Kretz Marinette, Wis. 2021
28 Alex Landry Andover, Mass. 2022
29 Joshua Lavely Kewadin, Mich. 2022
30 Dori Lee Buffalo Grove, Ill. 2022
31 Joseph Lloyd Scottsdale, Ariz. 2021
32 Beni Long (Canada) Toronto, Ontario 2023
33 Justin Luan Woodbury, Minn. 2023
34 Max Lyons Peoria, Ariz. 2021
35 Evan McDermott Spring Lake, Mich. 2022
36 Eli Myers Northbrook, Ill. 2023
37 Henry Poston Los Alamos, N.M. 2020
38 Tejas Reddy Alpharetta, Ga. 2022
39 Kurtis Rodriguez Red Bluff, Calif. 2021
40 Tyler Sabo Ashland, Ohio 2022
41 Scott Schlader Phoenix, Ariz. 2020
42 Braeden Sladek Alexandria, Minn. 2023
43 Christian Staudt Mequon, Wis. 2021
44 Will Stewart Lake in the HIlls, Ill. 2021
45 Daniel Tanaka Wilmette, Ill. 2020
46 Jacob Tarkany Scottsdale, Ariz. 2021
47 Daniel Thompson Phoenix, Ariz. 2021
48 Ethan Tseng Portland, Ore. 2022
49 Drew Wagner Austin, Texas 2022
50 Johnny Walker Chandler, Ariz. 2021
51 Drew Wrightson Carmel, Ind. 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Madeline Adam Chandler, Ariz. 2021
2 Ally Black Austin, Texas 2022
3 Kiana Briggs Novato, Calif. 2022
4 Ella Greenberg Rockford, Ill. 2023
5 Jessica Guiser Hartland, Wis. 2024
6 Cara Heisterkamp Westlake, Ohio 2024
7 Viveka Kurup Redwood Shores, Calif. 2021
8 Camille Kuznik Orono, Minn. 2021
9 Jaclyn LaHa Pleasanton, Calif. 2023
10 Anya Mathur Scottsdale, Ariz. 2025
11 Holly Murphy Lake Geneva, Wis. 2020
12 Ruhee Pandit San Diego, Calif. 2021
13 Ashleigh Park Irvine, Calif. 2020
14 Brianna Park Irvine, Calif. 2021
15 Leila Raines Galena, Ohio 2020
16 Lisa Marie Rudometkin Wesley Chapel, Fla. 2021
17 Sydney Seigel Scottsdale, Ariz. 2021
18 Stephanie Su South Barrington, Ill. 2021
19 Sophia Sulkar Barrington Hills, Ill. 2022
20 Lauren Sung Palo Alto, Calif. 2022
21 Sydney Sung Palo Alto, Calif. 2022
22 Grace Suter Oconomowoc, Wis. 2020
23 Lydia Swan North East, Pa. 2022
24 Chloe Tarkany Scottsdale, Ariz. 2022
25 Kaia Wu Princeton, N.J. 2022
26 Claire Xu (Canada) Federal Way, Wash. 2021
27 Avery Zweig McKinney, Texas 2025
Alternate List
Alternate List
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jack Roemer Bettendorf, Iowa 2021
2 Raymond Dennehy IV Princeton, Mass. 2021
3 Will Webb Lake Forest, Ill. 2021
4 Nolan Kuszyk La Canada Flintridge, Calif. 2024
5 Danny Keating Libertyville, Ill. 2021
6 Brady Holland Elk River, Minn. 2021
7 Flynn Bradley Lake Bluff, Ill. 2021
8 Mac McGurn Glenview, Ill. 2021
9 Hayden LeMonds Wauwatosa, Wis. 2022
10 Wade Schacht Champaign, Ill. 2023
11 Dhruv Kumar Novi, Mich. 2022
12 Dominic Wade Scottsdale, Ariz. 2020
13 Braden Falk Portage, Mich. 2021
14 Max Barr Winnetka, Ill. 2021
15 Ian Smith Canton, Mich. 2020
16 Michael Rudnick Glencoe, Ill. 2021
17 Peter Clark McKinney, Texas 2021
18 Henry Quinn Arlington Heights, Ill. 2021
19 Alex Vekich Scottsdale, Ariz. 2021
20 Charlie Palmer Phoenix, Ariz. 2023
21 Ryan Beerheide Arlington Heights, Ill. 2022
22 Brody McCarthy Homer Glen, Ill. 2022
23 Jackson Hulsey St. Charles, Ill. 2022
24 Davis Grindle Round Rock, Texas 2021
25 Ben Pausha Delafield, Wis. 2021
26 Ben Slicker Leawood, Kan. 2023
27 Charlie Larkins Winnetka, Ill. 2022
28 Tyler Omness Wayland, Mich. 2021
29 Charles Haggerty Lake Forest, Ill. 2021
30 Jarred Bowser Urbandale, Iowa 2021
31 Shubham Nain Westmont, Ill. 2021
32 Arjun Vyas Aurora, Ill. 2022
33 Easton Phillips Coronado, Calif. 2022
34 Ivan Sablan Dededo, Guam 2021
35 Jackson Schaeffer La Grange, Ill. 2020
36 Ryan Milton Elburn, Ill. 2021
37 Michael Bell (United Kingdom) Edinburgh, Scotland 2021
38 Cameron Bassel Lexington, Ky. 2021
39 Keenan Donze Granger, Ind. 2021
40 Luke Tedford Lake Forest, Ill. 2021
41 Issa Kuwahara Northbrook, Ill. 2022
42 Kevin Kim (South Korea) Katy, Texas 2021
43 Braeden Resnick Rice Lake, Wis. 2021
44 Alex Koenig Wales, Wis. 2023
45 Will Kuster Westlake, Texas 2022
46 Jack Starr West Des Moines, Iowa 2021
47 Colt Ingram Aiken, S.C. 2021
48 Noah Kirsch Lancaster, Wis. 2022
49 Jackson Cain Delafield, Wis. 2021
50 Mac Purcell Winnetka, Ill. 2021
51 Henry Reiland Chicago, Ill. 2024
52 Tyler Irwin Arlington Heights, Ill. 2021
53 Sam Yono II West Bloomfield, Mich. 2021
54 Adam Klimala Glen Ellyn, Ill. 2021
55 Jake Daeschler St. Charles, Ill. 2021
56 Dylan Nelko Plymouth, Minn. 2021
57 Carl Gustin Northbrook, Ill. 2022
58 Daniel Castaneda Holland, Mich. 2021
59 Camden O'Malley White Bear Lake, Minn. 2023
60 Jesper Snow Kenilworth, Ill. 2022
61 Josh Carlson Prior Lake, Minn. 2021
62 Sebastian Kasun Elm Grove, Wis. 2022
63 Michael Yesbeck Middleton, Wis. 2024
64 Clint Bailes Lake Forest, Ill. 2021
65 Maadhav Muralidharan Lincolnshire, Ill. 2022
66 Cyrus Behinia Duluth, Minn. 2021
67 Sam Maylee Glenview, Ill. 2020
68 Benjamin Busick De Pere, Wis. 2021
69 William Sanford Sioux Falls, S.D. 2022
70 Alexander Creamean Winnetka, Ill. 2023
71 Ryan Hahaj Granger, Ind. 2022
72 Matt Kramer Downers Grove, Ill. 2022
73 Ethan Boehm Winnetka, Ill. 2022
74 Andrew Wexler Orlando, Fla. 2023
75 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2024
76 Justin Le El Dorado Hills, Calif. 2022
77 Michael Magner Northfield, Ill. 2022
78 Dylan Dunne Barrington, Ill. 2022
79 Matt Walsh Chicago, Ill. 2023
80 Ryan Banas Winnetka, Ill. 2023
81 Lance Hamak Sartell, Minn. 2024
82 Ken Anderson Windermere, Fla. 2023
83 Brennan Sullivan Grosse Pointe, Mich. 2024
84 Dain Johnson Middleton, Wis. 2024
85 Oliver Barr Winnetka, Ill. 2024
86 George Goff Hinsdale, Ill. 2023
87 Logan Suter Oconomowoc, Wis. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Avery Thompson Houston, Texas 2022
2 Jackie Feldman Austin, Texas 2021
3 Reagan Sohn Evansville, Ind. 2022
4 Katherine Lemke Geneva, Ill. 2021
5 Allyson Barth Flower Mound, Texas 2021
6 Sanjana Chalasani Tumwater, Wash. 2022
7 Simone Senk Fort Wayne, Ind. 2022
8 Elise Hoven Grafton, Wis. 2021
9 Catie Nekola St. Charles, Ill. 2022
10 Samantha Lin Orinda, Calif. 2021
11 Gabriella Kano Fullerton, Calif. 2022
12 Amanda Karvala New Berlin, Wis. 2021
13 Siya Khemka Chandler, Ariz. 2021
14 Meghan Meserole Austin, Texas 2021
15 Lauren Peterson Hartland, Wis. 2022
16 Sarah Beqaj (Canada) Toronto, Ontario 2020
17 Hannah Ulibarri Brea, Calif. 2022
18 Emma Kirvan (Canada) Naperville, Ill. 2021
19 Chloe Morrissey Gurnee, Ill. 2020
20 Claire Ancevicius Homer Glen, Ill. 2021
21 Olivia Castaneda Holland, Mich. 2022
22 Ava Salay River Falls, Wis. 2023
23 Kiana Pouyat North Barrington, Ill. 2022
24 Lauren Pleiman Rogers, Ark. 2023
25 Alexis Myers Northbrook, Ill. 2025