Qualifier - Sung Hyun Park Junior Championship
Qualifier Tournament Qualifier Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Wednesday, March 31
Wednesday, March 31
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
10:00 AM 1
Tia Walker
Clearwater, Fla. (2021)
Rebecca Davis
Belleaire, Fla. (2023)
Grace Sinclair
Brandon, Miss. (2022)
10:10 AM 1
Sakurako Tanaka
(Japan) Saitamasi, , Japan (2022)
Naomi Huang
(China) Orlando, Fla. (2022)
Isabella Dolan
St. Petersburg, Fla. (2022)
10:20 AM 1
Rachel Carlson
Bradenton, Fla. (2022)
Kary Hollenbaugh
New Albany, Ohio (2022)
Huiying Li
(China) Tianjin, , China (2021)
10:30 AM 1
Jasmine Chen
Pleasanton, Calif. (2022)
One Kashima
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2023)
Mary Keene Marrs
Lexington, Ky. (2022)
10:40 AM 1
Haley Davis
Ocala, Fla. (2025)
Chaewon Jeong
(South Korea) Alajuela Centro, , Costa Rica (2022)
Taylor Zachary
Land O' Lakes, Fla. (2022)
10:50 AM 1
McKenna Murphy#
Longwood, Fla. (2025)
Regina Plascencia Perez De Celis
(Mexico) Queretaro, , Mexico (2022)
Seunghyun Kim
(South Korea) Glendale, Calif. (2022)
11:00 AM 1
Angela Jiang
Miami, Fla. (2026)
Sophia Dyer
St. Petersburg, Fla. (2026)
Menglu Zhu
(China) Windermere, Fla. (2024)
11:10 AM 1
Luwei Zhu
(China) Windermere, Fla. (2021)
Ariana Silva
Fort Lauderdale, Fla. (2025)
Hibiki Adachi
Howey-in-the-Hills, FL (2024)
11:20 AM 1
Ian Davis
Orlando, Fla. (2022)
Mohit Balaji
Kissimmee, Fla. (2022)
Benjamin Cai
(Taiwan) Davenport, Fla. (2022)
11:30 AM 1
Brian (Taehoon) Park
(South Korea) Championsgate, Fla. (2022)
Danny Erickson
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
Joshua Stewart
Winter Springs, Fla. (2021)
11:40 AM 1
Ian Harris
Indianapolis, Ind. (2022)
Guoao (Leo) Xu
(China) Windermere, Fla. (2022)
Rafe Cochran
Palm Beach, Fla. (2023)
11:50 AM 1
Jack Berl
Victor, N.Y. (2022)
BoYoung Chang
(South Korea) Tokyo, Japan (2022)
Trey Diehl#
Orlando, Fla. (2021)
12:00 PM 1
Patrick Fennelly
Bradenton, Fla. (2021)
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
Tomas Borquez
Miami, Fla. (2022)
12:10 PM 1
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
Jonathan Mourin
Plantation, Fla. (2021)
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
12:20 PM 1
Connor Macmillan
Canton, Ga. (2022)
Max Barile
Land O Lakes, Fla. (2021)
Peyton Bonny
Louisville, Ky. (2022)
12:30 PM 1
Wyatt Brackett
Dalton, Ga. (2022)
Itai Cohen
(Israel) Or Akiva, , Israel (2023)
Garrett Armbrust
Woodstock, Ga. (2022)
12:40 PM 1
Quinn Ross
Chicago, Ill. (2023)
Kenny Leseur
(Bermuda) Warwick, , Bermuda (2022)
Aaron DeWitt
Winter Haven, Fla. (2025)
12:50 PM 1
Tyler Clark
West Babylon, N.Y. (2022)
Wyatt Plattner
Sarasota, Fla. (2022)
Gustavo Rangel
Guaynabo, P.R., Puerto Rico (2022)
01:00 PM 1
NaShawn Tyson
Stuart, Fla. (2023)
Jiakai Chen
(China) Lakewood Ranch, Fla. (2022)
James Pryor
Kenilworth, Ill. (2022)
01:10 PM 1
Gage Johnson
Winnetka, Ill. (2022)
Sebastian Kawas
Doral, Fla. (2023)
Juan Echeverri
(Colombia) Windermere, Fla. (2022)
01:20 PM 1
Noah Kent
Naples, Fla. (2023)
Anthony Garcia
Miami, Fla. (2022)
Will Rich
Briarcliff, N.Y. (2022)
01:30 PM 1
Frank Bellino
Sarasota, Fla. (2023)
Ian Lentz
Gainesville, Fla. (2023)
Jiaming Liu
(China) Bradenton, Fla. (2023)
01:40 PM 1
Connor Holcroft
Saint Augustine, Fla. (2021)
Thomas Taylor-Cross
(United Kingdom) Howey-In-The-Hills, Fla. (2022)
Ronav Benak
Tampa, Fla. (2025)
01:50 PM 1
ZhengYi (Louie) Liu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
Rayan Nabilzadeh
(United Kingdom) Windermere, Fla. (2023)
Robbie Hlatki
Boca Raton, Fla. (2023)
02:00 PM 1
Drew Damon
Clearwater, Fla. (2022)
Timothy Williamson
Bradenton, Fla. (2022)
Ty Kretz
Alva, Fla. (2021)
02:10 PM 1
Oliver Marshall
Naples, Fla. (2023)
Taishi Shigaki
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2022)
Andrew Tinsley
Louisville, Ky. (2022)
09:00 PM 1
Jake Manelas
Fort Lauderdale, Fla. (2023)

Time Hole Players Time Hole Players
10:00 AM 1
Tia Walker
Clearwater, Fla. (2021)
Rebecca Davis
Belleaire, Fla. (2023)
Grace Sinclair
Brandon, Miss. (2022)
10:10 AM 1
Sakurako Tanaka
(Japan) Saitamasi, , Japan (2022)
Naomi Huang
(China) Orlando, Fla. (2022)
Isabella Dolan
St. Petersburg, Fla. (2022)
10:20 AM 1
Rachel Carlson
Bradenton, Fla. (2022)
Kary Hollenbaugh
New Albany, Ohio (2022)
Huiying Li
(China) Tianjin, , China (2021)
10:30 AM 1
Jasmine Chen
Pleasanton, Calif. (2022)
One Kashima
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2023)
Mary Keene Marrs
Lexington, Ky. (2022)
10:40 AM 1
Haley Davis
Ocala, Fla. (2025)
Chaewon Jeong
(South Korea) Alajuela Centro, , Costa Rica (2022)
Taylor Zachary
Land O' Lakes, Fla. (2022)
10:50 AM 1
McKenna Murphy#
Longwood, Fla. (2025)
Regina Plascencia Perez De Celis
(Mexico) Queretaro, , Mexico (2022)
Seunghyun Kim
(South Korea) Glendale, Calif. (2022)
11:00 AM 1
Angela Jiang
Miami, Fla. (2026)
Sophia Dyer
St. Petersburg, Fla. (2026)
Menglu Zhu
(China) Windermere, Fla. (2024)
11:10 AM 1
Luwei Zhu
(China) Windermere, Fla. (2021)
Ariana Silva
Fort Lauderdale, Fla. (2025)
Hibiki Adachi
Howey-in-the-Hills, FL (2024)
11:20 AM 1
Ian Davis
Orlando, Fla. (2022)
Mohit Balaji
Kissimmee, Fla. (2022)
Benjamin Cai
(Taiwan) Davenport, Fla. (2022)
11:30 AM 1
Brian (Taehoon) Park
(South Korea) Championsgate, Fla. (2022)
Danny Erickson
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
Joshua Stewart
Winter Springs, Fla. (2021)
11:40 AM 1
Ian Harris
Indianapolis, Ind. (2022)
Guoao (Leo) Xu
(China) Windermere, Fla. (2022)
Rafe Cochran
Palm Beach, Fla. (2023)
11:50 AM 1
Jack Berl
Victor, N.Y. (2022)
BoYoung Chang
(South Korea) Tokyo, Japan (2022)
Trey Diehl#
Orlando, Fla. (2021)
12:00 PM 1
Patrick Fennelly
Bradenton, Fla. (2021)
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
Tomas Borquez
Miami, Fla. (2022)
12:10 PM 1
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
Jonathan Mourin
Plantation, Fla. (2021)
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
12:20 PM 1
Connor Macmillan
Canton, Ga. (2022)
Max Barile
Land O Lakes, Fla. (2021)
Peyton Bonny
Louisville, Ky. (2022)
12:30 PM 1
Wyatt Brackett
Dalton, Ga. (2022)
Itai Cohen
(Israel) Or Akiva, , Israel (2023)
Garrett Armbrust
Woodstock, Ga. (2022)
12:40 PM 1
Quinn Ross
Chicago, Ill. (2023)
Kenny Leseur
(Bermuda) Warwick, , Bermuda (2022)
Aaron DeWitt
Winter Haven, Fla. (2025)
12:50 PM 1
Tyler Clark
West Babylon, N.Y. (2022)
Wyatt Plattner
Sarasota, Fla. (2022)
Gustavo Rangel
Guaynabo, P.R., Puerto Rico (2022)
01:00 PM 1
NaShawn Tyson
Stuart, Fla. (2023)
Jiakai Chen
(China) Lakewood Ranch, Fla. (2022)
James Pryor
Kenilworth, Ill. (2022)
01:10 PM 1
Gage Johnson
Winnetka, Ill. (2022)
Sebastian Kawas
Doral, Fla. (2023)
Juan Echeverri
(Colombia) Windermere, Fla. (2022)
01:20 PM 1
Noah Kent
Naples, Fla. (2023)
Anthony Garcia
Miami, Fla. (2022)
Will Rich
Briarcliff, N.Y. (2022)
01:30 PM 1
Frank Bellino
Sarasota, Fla. (2023)
Ian Lentz
Gainesville, Fla. (2023)
Jiaming Liu
(China) Bradenton, Fla. (2023)
01:40 PM 1
Connor Holcroft
Saint Augustine, Fla. (2021)
Thomas Taylor-Cross
(United Kingdom) Howey-In-The-Hills, Fla. (2022)
Ronav Benak
Tampa, Fla. (2025)
01:50 PM 1
ZhengYi (Louie) Liu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
Rayan Nabilzadeh
(United Kingdom) Windermere, Fla. (2023)
Robbie Hlatki
Boca Raton, Fla. (2023)
02:00 PM 1
Drew Damon
Clearwater, Fla. (2022)
Timothy Williamson
Bradenton, Fla. (2022)
Ty Kretz
Alva, Fla. (2021)
02:10 PM 1
Oliver Marshall
Naples, Fla. (2023)
Taishi Shigaki
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2022)
Andrew Tinsley
Louisville, Ky. (2022)
09:00 PM 1
Jake Manelas
Fort Lauderdale, Fla. (2023)