Sung Hyun Park Junior Championship
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, April 4
Sunday, April 4
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Angelina Kim
Tenafly, N.J. (2025)
Ella Weber
(Canada) Burlington, Ontario, Canada (2023)
Kaila Elsayegh
Pacific Palisades, Calif. (2025)
08:10 AM 1
Lauren Clark
Orlando, Fla. (2021)
Angelina Tolentino
Mount Laurel, N.J. (2024)
Mi Li
Beijing China (2025)
08:20 AM 1
Katelyn Huber
Gainesville, Fla. (2025)
Kynadie Adams
Nashville, Tenn. (2022)
Megan Meng
Pennington, N.J. (2024)
08:30 AM 1
Chaewon Jeong
(South Korea) Alajuela Centro, , Costa Rica (2022)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala City Guatemala (2023)
Lydia Swan
North East, Pa. (2022)
08:40 AM 1
Huiying Li
(China) Tianjin, , China (2021)
Karoline Tuttle
Lake Mary, Fla. (2022)
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, Fla. (2024)
08:50 AM 1
Ava Merrill
Johns Creek, Ga. (2023)
Jieming Yang
(China) Orlando, Fla. (2021)
Jasmine Chen
Pleasanton, Calif. (2022)
09:00 AM 1
Jacqueline Putrino
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Elizabeth Beek
Palm Beach Gardens, Fla. (2023)
Juliana Camargo
(Colombia) Winter Garden, Fla. (2021)
09:10 AM 1
Bailey Shoemaker
West Edmeston, N.Y. (2023)
Sophie Linder
Carthage, Tenn. (2023)
Katie Li
Basking Ridge, N.J. (2023)
09:20 AM 1
Nolan Haynes
Barberton, Ohio (2023)
Julio Alfredo Rios Brache
(Dominican Republic) Arlington, Texas (2021)
09:30 AM 1
Cayden Pope
Lexington, Ky. (2023)
Kiko Francisco Coelho
(Portugal) Lake Mary, Fla. (2021)
09:40 AM 1
Solomon Petrie
Akron, Ohio (2022)
Luke Clanton
Miami Lakes, Fla. (2022)
Grant Gobezie
Orlando, Fla. (2021)
09:50 AM 1
Deven Patel
Johns Creek, Ga. (2021)
NaShawn Tyson
Stuart, Fla. (2023)
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
10:00 AM 1
Andres Barraza
(Mexico) Parkland, Fla. (2022)
Gustavo Rangel
Guaynabo, P.R., Puerto Rico (2022)
Yuze Zhang
(China) Windermere, Fla. (2021)
10:10 AM 1
Daniel Montalvo
(Mexico) Mexico City, , Mexico (2022)
Aaron Jarvis
Grand Cayman Cayman Islands (2021)
Ian Davis
Orlando, Fla. (2022)
10:20 AM 1
Logan Hunter
Tampa, Fla. (2021)
Derek Sanderson
New Smyrna Beach, Fla. (2021)
Mehrbaan Singh
Ashburn, Va. (2022)
10:30 AM 1
Cooper Claycomb
Orlando, Fla. (2023)
Minas Manias
Frisco, Texas (2022)
Spencer Turtz
Charlotte, N.C. (2022)
10:40 AM 1
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
Aaron Pounds
The Woodlands, Texas (2023)
Brendan Valdes
Orlando, Fla. (2021)
10:50 AM 1
Jack Turner
Orlando, Fla. (2023)
Frankie Harris
Boca Raton, Fla. (2021)
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, Fla. (2022)
11:00 AM 1
Filip Jakubcik
(Czech Republic) Howey in the Hills, Fla. (2022)
Cooper Tate
Winter Garden, Fla. (2022)
Byungho Lee
(South Korea) Houston, Texas (2024)
11:10 AM 1
Matthew Doyle
Madison, Conn. (2021)
Matthew Yamin
Miami Beach, Fla. (2022)
Andrew Riley
St. Johns, Fla. (2021)
11:20 AM 1
John Daly II
Dardanelle, Ark. (2021)
Jake Springer
Tallahassee, Fla. (2021)
Nicholas Prieto
Miami, Fla. (2023)

Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Angelina Kim
Tenafly, N.J. (2025)
Ella Weber
(Canada) Burlington, Ontario, Canada (2023)
Kaila Elsayegh
Pacific Palisades, Calif. (2025)
08:10 AM 1
Lauren Clark
Orlando, Fla. (2021)
Angelina Tolentino
Mount Laurel, N.J. (2024)
Mi Li
Beijing China (2025)
08:20 AM 1
Katelyn Huber
Gainesville, Fla. (2025)
Kynadie Adams
Nashville, Tenn. (2022)
Megan Meng
Pennington, N.J. (2024)
08:30 AM 1
Chaewon Jeong
(South Korea) Alajuela Centro, , Costa Rica (2022)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala City Guatemala (2023)
Lydia Swan
North East, Pa. (2022)
08:40 AM 1
Huiying Li
(China) Tianjin, , China (2021)
Karoline Tuttle
Lake Mary, Fla. (2022)
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, Fla. (2024)
08:50 AM 1
Ava Merrill
Johns Creek, Ga. (2023)
Jieming Yang
(China) Orlando, Fla. (2021)
Jasmine Chen
Pleasanton, Calif. (2022)
09:00 AM 1
Jacqueline Putrino
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Elizabeth Beek
Palm Beach Gardens, Fla. (2023)
Juliana Camargo
(Colombia) Winter Garden, Fla. (2021)
09:10 AM 1
Bailey Shoemaker
West Edmeston, N.Y. (2023)
Sophie Linder
Carthage, Tenn. (2023)
Katie Li
Basking Ridge, N.J. (2023)
09:20 AM 1
Nolan Haynes
Barberton, Ohio (2023)
Julio Alfredo Rios Brache
(Dominican Republic) Arlington, Texas (2021)
09:30 AM 1
Cayden Pope
Lexington, Ky. (2023)
Kiko Francisco Coelho
(Portugal) Lake Mary, Fla. (2021)
09:40 AM 1
Solomon Petrie
Akron, Ohio (2022)
Luke Clanton
Miami Lakes, Fla. (2022)
Grant Gobezie
Orlando, Fla. (2021)
09:50 AM 1
Deven Patel
Johns Creek, Ga. (2021)
NaShawn Tyson
Stuart, Fla. (2023)
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
10:00 AM 1
Andres Barraza
(Mexico) Parkland, Fla. (2022)
Gustavo Rangel
Guaynabo, P.R., Puerto Rico (2022)
Yuze Zhang
(China) Windermere, Fla. (2021)
10:10 AM 1
Daniel Montalvo
(Mexico) Mexico City, , Mexico (2022)
Aaron Jarvis
Grand Cayman Cayman Islands (2021)
Ian Davis
Orlando, Fla. (2022)
10:20 AM 1
Logan Hunter
Tampa, Fla. (2021)
Derek Sanderson
New Smyrna Beach, Fla. (2021)
Mehrbaan Singh
Ashburn, Va. (2022)
10:30 AM 1
Cooper Claycomb
Orlando, Fla. (2023)
Minas Manias
Frisco, Texas (2022)
Spencer Turtz
Charlotte, N.C. (2022)
10:40 AM 1
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
Aaron Pounds
The Woodlands, Texas (2023)
Brendan Valdes
Orlando, Fla. (2021)
10:50 AM 1
Jack Turner
Orlando, Fla. (2023)
Frankie Harris
Boca Raton, Fla. (2021)
Kyo Morishita
(Japan) Bradenton, Fla. (2022)
11:00 AM 1
Filip Jakubcik
(Czech Republic) Howey in the Hills, Fla. (2022)
Cooper Tate
Winter Garden, Fla. (2022)
Byungho Lee
(South Korea) Houston, Texas (2024)
11:10 AM 1
Matthew Doyle
Madison, Conn. (2021)
Matthew Yamin
Miami Beach, Fla. (2022)
Andrew Riley
St. Johns, Fla. (2021)
11:20 AM 1
John Daly II
Dardanelle, Ark. (2021)
Jake Springer
Tallahassee, Fla. (2021)
Nicholas Prieto
Miami, Fla. (2023)