Qualifier - Ben An Junior All-Star
Qualifier Tournament Field Leaderboard
Estimated tournament spots to be filled through AJGA Qualifier:
Boys - 3
Girls - 2

Click to view the Junior All-Star Series Qualifier Entry Criteria .

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Aydin Aly Ajani Decatur, Ga. 2025
2 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
3 Seunghyo Cheon (South Korea) Gwangju, , South Korea 2023
4 Blake Cornell Daphne, Ala. 2025
5 Chase Croft Windermere, Fla. 2026
6 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
7 Luke Domingue Youngsville, La. 2025
8 Aubrey Fellows
Jacksonville, Fla. 2027
9 Pedro Gamboa Mexico City, Texas, Mexico 2025
10 Grady Gore Far Hills, N.J. 2026
11 Ryan Houck
Fleming Island, Fla. 2026
12 Nutthachai Khamkhokgruad (Thailand) Howey-in-the-Hills, Fla. 2025
13 Christian Koehn Winter Park, Fla. 2028
14 Dylan Kotes
Orlando, Fla. 2026
15 Tyler Kuo Bellaire, Texas 2027
16 Wang Wa Lai (Hong Kong) Honey-in-the-Hills, Fla. 2025
17 Kevin Lendor Davenport, Fla. 2025
18 Avery Liu Windermere, Fla. 2027
19 Sining Lyu (China) Blairstown, N.J. 2025
20 Jack Merrill
Johns Creek, Ga. 2026
21 Ryo Murata (Japan) Howey-in-the-Hills, Fla. 2026
22 Michael Nardone Juno Beach, Fla. 2024
23 Ryan Nicholson Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
24 Cameron Reed Ponte Vedra, Fla. 2025
25 Lorenzo Rodriguez Miami, Fla. 2025
26 Jackson Runquist Atlantic Beach, Fla. 2026
27 Xavier Sahajpal Ocala, Fla. 2025
28 Paul Steele Land O Lakes, Fla. 2025
29 David Steinberg (Canada) Winter Park, Fla. 2025
30 Everett Waldman Wellington, Fla. 2025
31 Austin Wang Danville, Calif. 2025
32 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
33 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
34 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
35 Luke Wilson Bradenton, Fla. 2025
36 Yuanzhou Ye (China) Weston, Fla. 2026
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Krystine Basteiro Filigueira (Spain) Hernando, Fla. 2027
2 Anisleidy Chavez Florida City, Fla. 2025
3 Elli Chon
sanford, Fla. 2027
4 Kathryn DeLoach Athens, Ga. 2026
5 Adalynne Forchette Peachtree City, Ga. 2027
6 McKinley Holding Davenport, Fla. 2024
7 Annie Jin Bradenton, Fla. 2026
8 Clarissa Leung
Villanova, Pa. 2025
9 Keala Richichi Jupiter, Fla. 2026
10 Briel Royce Lake Nona, Fla. 2027
11 Emma Rynn Windermere, Fla. 2025
12 Angela Yiting Wang (Canada) Orlando, Fla. 2026
13 Kasyn Waters Covington, Ga. 2024
14 Sydney Young Naples, Fla. 2025
15 Junyuan Zhang (China) Orlando, Fla. 2024

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Aydin Aly Ajani Decatur, Ga. 2025
2 Luke Balaskiewicz Jacksonville, Fla. 2025
3 Seunghyo Cheon (South Korea) Gwangju, , South Korea 2023
4 Blake Cornell Daphne, Ala. 2025
5 Chase Croft Windermere, Fla. 2026
6 Tien Do
Tampa, Fla. 2026
7 Luke Domingue Youngsville, La. 2025
8 Aubrey Fellows
Jacksonville, Fla. 2027
9 Pedro Gamboa Mexico City, Texas, Mexico 2025
10 Grady Gore Far Hills, N.J. 2026
11 Ryan Houck
Fleming Island, Fla. 2026
12 Nutthachai Khamkhokgruad (Thailand) Howey-in-the-Hills, Fla. 2025
13 Christian Koehn Winter Park, Fla. 2028
14 Dylan Kotes
Orlando, Fla. 2026
15 Tyler Kuo Bellaire, Texas 2027
16 Wang Wa Lai (Hong Kong) Honey-in-the-Hills, Fla. 2025
17 Kevin Lendor Davenport, Fla. 2025
18 Avery Liu Windermere, Fla. 2027
19 Sining Lyu (China) Blairstown, N.J. 2025
20 Jack Merrill
Johns Creek, Ga. 2026
21 Ryo Murata (Japan) Howey-in-the-Hills, Fla. 2026
22 Michael Nardone Juno Beach, Fla. 2024
23 Ryan Nicholson Ponte Vedra Beach, Fla. 2024
24 Cameron Reed Ponte Vedra, Fla. 2025
25 Lorenzo Rodriguez Miami, Fla. 2025
26 Jackson Runquist Atlantic Beach, Fla. 2026
27 Xavier Sahajpal Ocala, Fla. 2025
28 Paul Steele Land O Lakes, Fla. 2025
29 David Steinberg (Canada) Winter Park, Fla. 2025
30 Everett Waldman Wellington, Fla. 2025
31 Austin Wang Danville, Calif. 2025
32 Zi Ang (Josiah) Wang (Hong Kong) Windermere, Fla. 2026
33 Ziyang Wang Orlando, Fla. 2028
34 Justin Wen (China) Lake Mary, Fla. 2026
35 Luke Wilson Bradenton, Fla. 2025
36 Yuanzhou Ye (China) Weston, Fla. 2026
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Krystine Basteiro Filigueira (Spain) Hernando, Fla. 2027
2 Anisleidy Chavez Florida City, Fla. 2025
3 Elli Chon
sanford, Fla. 2027
4 Kathryn DeLoach Athens, Ga. 2026
5 Adalynne Forchette Peachtree City, Ga. 2027
6 McKinley Holding Davenport, Fla. 2024
7 Annie Jin Bradenton, Fla. 2026
8 Clarissa Leung
Villanova, Pa. 2025
9 Keala Richichi Jupiter, Fla. 2026
10 Briel Royce Lake Nona, Fla. 2027
11 Emma Rynn Windermere, Fla. 2025
12 Angela Yiting Wang (Canada) Orlando, Fla. 2026
13 Kasyn Waters Covington, Ga. 2024
14 Sydney Young Naples, Fla. 2025
15 Junyuan Zhang (China) Orlando, Fla. 2024
Alternates
Alternates
Print
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Bretton Mackiewicz Longwood, Fla. 2025

Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Bretton Mackiewicz Longwood, Fla. 2025
Alternates from the Tournament Field
Alternates from the Tournament Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 GunWoong Park (South Korea) Gwangju, , South Korea 2023
2 Trace Carter
Blackshear, Ga. 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 GunWoong Park (South Korea) Gwangju, , South Korea 2023
2 Trace Carter
Blackshear, Ga. 2025
Tournament Participants in Qualifier Field
Tournament Participants in Qualifier Field
Print
Boys
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
2 Brady Barnum Dublin, Ohio 2027
3 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
4 Kash Cantrell Benton, Ill. 2025
5 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
6 Jack Chung Greenwich, Conn. 2026
7 Ryan Chung Suwanee, Ga. 2025
8 Andy Cruz Duluth, Ga. 2024
9 William Easterlin Americus, Ga. 2025
10 Preston Howe
Winston Salem, N.C. 2025
11 Jonas Moe Sarasota, Fla. 2025
12 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
13 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
14 Cole Rosich Bogart, Ga. 2027
15 Dylan Takenaga Durham, N.C. 2025
16 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
17 Ray Zhang San Ramon, Calif. 2025
18 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
19 Yaohang Zhu (China) Orlando, Fla. 2027
Girls
AJGA Leadership Links participant
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Chloe Chang Bradenton, Fla. 2025
2 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
3 Madison Glisson
Boaz, Ky. 2026
4 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
5 McKenna Murphy Longwood, Fla. 2025
6 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
7 Jessalyn Young Atlanta, Ga. 2025

Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Elisey Antropenko (Russian Federation) Moscow, , Russian Federation 2025
2 Brady Barnum Dublin, Ohio 2027
3 Ronav Benak Tampa, Fla. 2025
4 Kash Cantrell Benton, Ill. 2025
5 Ibby Carrington Port St. Lucie, Fla. 2026
6 Jack Chung Greenwich, Conn. 2026
7 Ryan Chung Suwanee, Ga. 2025
8 Andy Cruz Duluth, Ga. 2024
9 William Easterlin Americus, Ga. 2025
10 Preston Howe
Winston Salem, N.C. 2025
11 Jonas Moe Sarasota, Fla. 2025
12 Grayson Petru Tomball, Texas 2025
13 Hubert Ramirez Miami, Fla. 2025
14 Cole Rosich Bogart, Ga. 2027
15 Dylan Takenaga Durham, N.C. 2025
16 Jaime Yzaga (Peru) Lima, , Peru 2024
17 Ray Zhang San Ramon, Calif. 2025
18 Andrew Zhao Tampa, Fla. 2025
19 Yaohang Zhu (China) Orlando, Fla. 2027
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Chloe Chang Bradenton, Fla. 2025
2 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
3 Madison Glisson
Boaz, Ky. 2026
4 Elyse Meerdink Tampa, Fla. 2027
5 McKenna Murphy Longwood, Fla. 2025
6 Katie Yang Orlando, Fla. 2025
7 Jessalyn Young Atlanta, Ga. 2025