AJGA Junior at Saddlebrook
Main Qualifier Schedule Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Monday, May 27
Monday, May 27
Time Hole Players Time Hole Players
07:30 AM 1
Chris Kim
77-77
(United States) Cary, NC (2019)
Tiaan Mattiace
73-73
(United States) Jacksonville, FL (2019)
Sebastian Moss
72-72
(United States) Pearland, TX (2021)
07:30 AM 10
Jackson Lee
74-74
(United States) Menlo Park, CA (2020)
Beni Long
75-75
(Canada) Toronto, ON (2023)
Areen Aggarwal
70-70
(United States) Columbia, MO (2023)
07:40 AM 1
Anthony Burnham
77-77
(United States) Scarborough, ME (2019)
Atsuya Oishi
73-73
(United States) Port St. Lucie, FL (2020)
Bryce Walker
74-74
(United States) Bartow, FL (2020)
07:40 AM 10
John Daly II
70-70
(United States) Clearwater, FL (2021)
Jake Davis
75-75
(United States) Gainesville, FL (2020)
Colby Toner
73-73
(United States) Alachua, FL (2020)
07:50 AM 1
Gage Carnes
82-82
(United States) Winter Haven, FL (2019)
Brock Hoover
71-71
(United States) Woodstock, GA (2020)
Cooper Claycomb
71-71
(United States) Orlando, FL (2023)
07:50 AM 10
Yuze Zhang
73-73
(United States) Windermere, FL (2021)
Justin Wingerter
81-81
(United States) Olathe, KS (2020)
Yoshi Petersson
74-74
(United States) Miami Beach, FL (2020)
08:00 AM 1
Shane DeVincenzo
74-74
(United States) Port Jefferson, NY (2019)
Yuya Eguchi
74-74
(Japan) Yachiyo City (2019)
Brandon Valvano
76-76
(United States) Franklin Lakes, NJ (2019)
08:00 AM 10
Malin Muckenfuss
81-81
(United States) Charlotte, NC (2020)
Rachata Winwon
80-80
(Thailand) Bangkok (2020)
Grayson Maddox
72-72
(United States) Tampa, FL (2019)
08:10 AM 1
Viktoria Krnacova
81-81
(Slovak Republic) Zilina (2020)
Yoko Tai
71-71
(Singapore) Singapore (2022)
Wyndom Burnett
77-77
(United States) Citrus Springs, FL (2021)
08:10 AM 10
Jacqueline Putrino
72-72
(United States) Sarasota, FL (2022)
Amelia Williams
72-72
(United States) Gainesville, FL (2020)
Luisamariana Mesones
77-77
(United States) Wesley Chapel, FL (2022)
08:20 AM 1
Juliana Camargo
70-70
(United States) Winter Garden, FL (2021)
Faith Choi
72-72
(United States) Frederick, MD (2021)
Emily McLatchey
75-75
(United States) Winter Park, FL (2021)
08:20 AM 10
Mariana Cristina Chong Leon
77-77
(Peru) Lima (2020)
Valentine Savioz
77-77
(United States) Port St. Lucie, FL (2020)
Ka Yee Kwok
76-76
(United States) Bradenton, FL (2021)
08:30 AM 1
SiQin Yu
72-72
(United States) Bradenton, FL (2020)
Sophie Simon
78-78
(United States) Potomac, MD (2021)
Lisa Marie Rudometkin
75-75
(United States) Wesley Chapel, FL (2021)
08:30 AM 10
Izzy M. Pellot
74-74
(United States) Altamonte Springs, FL (2022)
Meiyi Yan
69-69
(United States) Windermere, FL (2019)
Aaron Whitley
77-77
(United States) Sarasota, FL (2021)
08:40 AM 1
Taylor Roberts
76-76
(United States) Parkland, FL (2020)
Ashley Zi-Tong Au
76-76
(United States) Westerville, OH (2019)
Jinyu Wu
76-76
(United States) Bradenton, FL (2020)
08:40 AM 10
Rachel Carlson
87-87
(United States) Bradenton, FL (2022)
Cynthia Tu
72-72
(United States) Vienna, VA (2019)
08:50 AM 1
Deborah Chang
80-80
(South Korea) Seoul (2020)
Lauren Clark
74-74
(United States) Orlando, FL (2021)
Mi Li
70-70
(China) Beijing (2025)
08:50 AM 10
Parker Bell
70-70
(United States) Tallahassee, FL (2022)
Stephen Sul
83-83
(United States) Old Bridge, NJ (2019)
Jude Kim
74-74
(United States) Plantation, FL (2020)
09:00 AM 1
Alejandro Gonzalez
73-73
(Mexico) Qro (2021)
Andrew Clark
73-73
(United States) Winter Park, FL (2021)
Alessandro Lamarca
74-74
(United States) Westwood, NJ (2019)
09:00 AM 10
Siyuan Lyu
72-72
(China) Beijing (2021)
Austin Cherichella
75-75
(United States) Orlando, FL (2020)
Clay Tucker
79-79
(United States) Jacksonville, FL (2021)
09:10 AM 1
Kotaro Murata
74-74
(Japan) Matsuyama (2019)
Will Ellegard
79-79
(United States) Scottsdale, AZ (2019)
DJ Francey
67-67
(United States) Weston, FL (2019)
09:10 AM 10
Michael Mays
75-75
(United States) Winter Park, FL (2021)
Logan Jerrells
68-68
(United States) Windermere, FL (2020)
Kyo Morishita
69-69
(Japan) Amagasaki (2022)
09:20 AM 1
Brandon Robison
76-76
(United States) Centerville, UT (2020)
Joshua Stewart
75-75
(United States) Winter Springs, FL (2021)
James Tureskis
74-74
(United States) Naples, FL (2020)
09:20 AM 10
James Allen
74-74
(United States) Scarsdale, NY (2020)
Fynn Fenstermacher
73-73
(United States) Port St. Lucie, FL (2020)
Shutaro Umeuchi
77-77
(United States) Port St Lucie, FL (2020)
09:30 AM 1
Hiroshi Tai
72-72
(Singapore) Singapore (2020)
Tyler Wilkes
70-70
(United States) Tampa, FL (2020)
Gregory Solhaug
71-71
(Norway) Stavern (2020)
09:30 AM 10
Tyler Eedy
77-77
(United States) West Branch, MI (2020)
Reece Kyle
75-75
(United States) Fort Myers, FL (2020)
Min Jun Kim
75-75
(United States) Port St. Lucie, FL (2020)