Billy Horschel Junior Championship presented by Zurich
Main Schedule Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: 47 Fully Exempt boys with a Rolex AJGA Ranking of 1047 or better gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field: 24 Fully Exempt girls with a Rolex AJGA Ranking of 297 or better gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Andres Aranguren San Juan, P.R. 2020
2 Johnny Bai (China) Lake Mary, Fla. 2020
3 James Ballato Fernandina Beach, Fla. 2020
4 Adam Bratton Newburgh, Ind. 2020
5 Gunnar Broin Chanhassen, Minn. 2020
6 Jay Brooks Boca Raton, Fla. 2023
7 Ben Carpenter Darien, Conn. 2020
8 Xirong Cheng (China) Bradenton, Fla. 2021
9 Seth Conway Elmira, N.Y. 2021
10 Lindsey Cordell Rome, Ga. 2020
11 Patrick Deardorff Clarkston, Mich. 2019
12 Sean-Karl Dobson Austin, Texas 2022
13 Jason Duff Elkton, Fla. 2020
14 Ryan Eshleman Vestavia Hills, Ala. 2020
15 Alexander Gibalevich Studio City, Calif. 2021
16 Grant Gobezie Chagrin Falls, Ohio 2021
17 Gabriel Hansel Hari Jakarta, Indonesia 2021
18 Frankie Harris Boca Raton, Fla. 2021
19 Tate Herrenbruck Salina, Kan. 2020
20 XiuZhi (Bruce) Huang (China) Windermere, Fla. 2021
21 Anmol Jhangra Lawrenceville, Ga. 2020
22 Kevin Jiang San Diego, Calif. 2021
23 Myles Jones Suwanee, Ga. 2021
24 Campbell Kennedy Green Cove Springs, Fla. 2022
25 Scotty Kennon Bradenton, Fla. 2021
26 Jonah Leach Windermere, Fla. 2020
27 Reed Lotter Savannah, Ga. 2022
28 Dylan Bingwen Ma (China) Jacksonville, Fla. 2024
29 Henry May Edina, Minn. 2019
30 Marshall Meisel Chevy Chase, Md. 2021
31 Kyo Morishita Amagasaki, Japan 2022
32 Will Morlan Alpharetta, Ga. 2021
33 Sebastian Moss Houston, Texas 2021
34 Bruce Murphy Johns Creek, Ga. 2022
35 Atsuya Oishi (Japan) Port St. Lucie, Fla. 2020
36 Jackson Rivera Rancho Santa Fe, Calif. 2021
37 Mac Scott Mountain Brook, Ala. 2020
38 William Sides Tulsa, Okla. 2022
39 Jeevan Sihota (Canada) Victoria, British Columbia 2022
40 Rohan Singh Ponte Vedra, Fla. 2023
41 Nicklas Staub Boynton Beach, Fla. 2022
42 Brendan Valdes Orlando, Fla. 2021
43 Evan Vo Austin, Texas 2021
44 Nathan Weber Frisco, Texas 2020
45 Michael Winslow Overland Park, Kan. 2021
46 Grayson Wotnosky Wake Forest, N.C. 2020
47 Jung Woo Youn Guatemala, Guatemala 2021
48 Zikang Zhan Beijing, China 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Nicole Adam Pinehurst, N.C. 2020
2 Angela Arora (Canada) Surrey, British Columbia 2022
3 Camila Burnett Bluffton, S.C. 2022
4 Sophia Burnett Bluffton, S.C. 2020
5 Wyndom Burnett Citrus Springs, Fla. 2021
6 Nicole Cee Port Saint Lucie, Fla. 2020
7 Deborah Chang Seoul, South Korea 2020
8 Lauren Clark Orlando, Fla. 2021
9 Melanie Green Medina, N.Y. 2020
10 Rylie Heflin Avondale, Pa. 2021
11 Kerttu Hiltunen (Finland) Palm Beach Gardens, Fla. 2022
12 Thienna Huynh Lilburn, Ga. 2022
13 Caroline Hwang Orlando, Fla. 2021
14 Natasha Kiel New Hope, Pa. 2021
15 Hallie Kuhns Austin, Texas 2021
16 Mi Li Beijing, China 2025
17 Ying Xian Liu (China) Bradenton, Fla. 2021
18 Katherine Lu Plainsboro, N.J. 2021
19 Delaney Martin Boerne, Texas 2020
20 Mackenzie Moore Trophy Club, Texas 2021
21 Tori Mouton Saint Johns, Fla. 2022
22 Brooke Rivers (Canada) Brampton, Ontario 2023
23 Taylor Roberts Parkland, Fla. 2020
24 Chloe Schiavone Jacksonville, Fla. 2020
25 Vasundhara Thiara Chandigarh, India 2021
26 Mayumi Umezu Port St Lucie, Fla. 2021
27 Casey Weidenfeld Pembroke Pines, Fla. 2021
28 Toa Yokoyama Tokyo, Japan 2022
29 Emily Zhu (Canada) Richmond Hill, Ontario 2022