D.A. Points Junior Championship sponsored by Pekin Insurance and UnityPoint Health
Main Qualifier Schedule Field
Boys initial tournament field required a status of 9 Performance Stars or more to gain entry; 4 Boys with 8 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field required a status of 5 Performance Stars or more to gain entry; 2 Girls with 4 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Cade Anderson Scottsdale, Ariz. 2021
2 Song Bai (Canada) Vancouver, British Columbia 2020
3 TJ Barger Bloomington, Ill. 2021
4 Jackson Cross Sugar Hill, Ga. 2020
5 Collier Curd Bowling Green, Ky. 2020
6 Sean Curran New Lenox, Ill. 2021
7 Braeden Duncan Macomb, Ill. 2021
8 Max Farley Orland Park, Ill. 2020
9 Matthew Flynn Marshall, Mich. 2020
10 Ian Fritz Las Vegas, Nev. 2022
11 Matthew Garside Bettendorf, Iowa 2019
12 Alex Gentry Jefferson City, Mo. 2020
13 Bradley Goldstein Highland Park, Ill. 2019
14 Daniel Gutgesell Overland Park, Kan. 2020
15 Will Harding Prairie Village, Kan. 2020
16 Will Herman Prospect, Ky. 2020
17 Josh Kirkham Burr RIdge, Ill. 2019
18 Max Kreikemeier Chesterfield, Mo. 2019
19 Harley Kruschwitz North Manchester, Ind. 2020
20 Joshua LaBounty Elmhurst, Ill. 2020
21 Ryan Lee Overland Park, Kan. 2022
22 Luke Ludwig Effingham, Ill. 2019
23 William Marshall Elburn, Ill. 2019
24 Dawson Meek Ozark, Mo. 2020
25 Mason Minkel Pekin, Ill. 2021
26 Taylor Mortensen Meridian, Idaho 2021
27 Evan Myers Northbrook, Ill. 2019
28 Duane Nelson Champaign, Ill. 2019
29 Charles Nguyen Oviedo, Fla. 2021
30 Kevin O'Regan Northbrook, Ill. 2021
31 Jeremy Ott Brimfield, Ill. 2021
32 Junwoo Park (South Korea) Lewisville, Texas 2020
33 Blake Parkman Cumming, Ga. 2021
34 Brett Reid Spicer, Minn. 2021
35 Tyler Rhodes Owasso, Okla. 2020
36 Presten Richardson Miller, Mo. 2020
37 Dominic Scaletta Inverness, Ill. 2020
38 Wade Schacht Champaign, Ill. 2023
39 Greg Seo Carrollton, Texas 2021
40 Benjamin Sluzas Lockport, Ill. 2021
41 Brock Snyder Ames, Iowa 2023
42 Carter Stevenson Marquette Heights, Ill. 2023
43 Daniel Tanaka Wilmette, Ill. 2020
44 Dominic Wade Scottsdale, Ariz. 2020
45 Weston Walker Peoria, Ill. 2023
46 Junfan Wang (China) Clermont, Fla. 2020
47 Peter Weaver St. Louis, Mo. 2020
48 Justin Wingerter Olathe, Kan. 2020
49 Jui-Tung Wu Kaohsiung, Taiwan 2021
50 Hsiao Che Yang Tainan City, Taiwan 2021
51 HanZhe Zhou Chengdu, China 2021
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Kiki Bruner Washington, Iowa 2021
2 Natalie Cao Sugar Land, Texas 2021
3 Emily Chang Chicago, Ill. 2021
4 Alex Crafton Lake Mary, Fla. 2021
5 Grace Curran New Lenox, Ill. 2019
6 Emily Duan Buffalo Grove, Ill. 2022
7 Paige Hoffman West Des Moines, Iowa 2021
8 Julia Kashimura Watertown, Conn. 2020
9 Hannah Kilbane Orland Park, Ill. 2019
10 Ieong Sin Kuan (Macau) Zhuhai, China 2020
11 Yu-Tien Kuo Tainan, Taiwan 2021
12 Sunbi Kwon (South Korea) Orland Park, Ill. 2021
13 Ning Yi (Amy) Li Beijing, China 2023
14 YanJun(Victoria) Liu (China) Vancouver, British Columbia 2021
15 Meher Mankikar Bridgewater, N.J. 2020
16 Kwankamon Meesomboon (Thailand) Anaheim, Calif. 2021
17 Nathaly Munnicha Columbus, Ind. 2021
18 Chelsea Nguyen Oviedo, Fla. 2023
19 Denise Pan Houston, Texas 2020
20 Thitaporn Saithip (Thailand) Bradenton, Fla. 2022
21 Katie Scheck Greensboro, Ga. 2021
22 Kelli Scheck Greensboro, Ga. 2022
23 Ali Schrock Pontiac, Ill. 2019
24 Katie Steinman Bloomington, Ill. 2021
25 Ashleigh Stoehr Houston, Texas 2020
26 Lauren Sung Palo Alto, Calif. 2022
27 Sydney Sung Palo Alto, Calif. 2022
28 Lauren Thiele Wahoo, Neb. 2022
29 Reese Wilson Chicago, Ill. 2021
30 Kira Wolf Mattoon, Ill. 2020
31 Taylor Zeng Orlando, Fla. 2020
32 Sophia Zhuang Long Grove, Ill. 2021