Harold Varner III Foundation Junior All-Star
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Boys initial tournament field: required a status of 10 Performance Stars or more to gain entry; 2 Boys with 9 Performance Stars gained entry via PBE Tiebreaker.

Girls initial tournament field: required a status of 8 Performance Stars or more to gain entry.

Players need to take action in the Player Center to confirm participation.
Field
Field
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Billy Abdow Duluth, Ga. 2024
2 Hayden Adams Lexington, Ky. 2023
3 Will Baker Statham, Ga. 2023
4 Chapman Barnett Alpharetta, Ga. 2023
5 Peter Barros Bethesda, Md. 2023
6 Jay Brooks Boca Raton, Fla. 2023
7 Connor Cassano Shreveport, La. 2024
8 McKean Collins Lexington, Ky. 2023
9 Brennan Cozad Alpharetta, Ga. 2024
10 Josh Duangmanee Fairfax, Va. 2023
11 Mack Edwards Charlotte, N.C. 2025
12 Danny Erickson Ponte Vedra, Fla. 2023
13 Ariihau Faana Lake Mary, Fla. 2022
14 Thomas Finn Locust Valley, N.Y. 2022
15 Clark Xander Goboy Chesapeake, Va. 2024
16 Camden Goldknopf Ponte Vedra, Fla. 2024
17 Andrew Gregory Inman, S.C. 2023
18 Zhengfei Han Bradenton, Fla. 2024
19 Ashton Harper Roanoke, Va. 2023
20 Nolan Haynes Barberton, Ohio 2023
21 William Jennings Greenville, S.C. 2024
22 Asher Joseph (Canada) Melbourne, Fla. 2024
23 Ethan Keen Palm Beach Gardens, Fla. 2024
24 Frank Kennedy (United Kingdom) Jupiter, Fla. 2024
25 Jackson Klauk Saint Augustine, Fla. 2023
26 Taylor Kuehn Asheville, N.C. 2023
27 Kristoffer Kuvaas (Norway) Houston, Texas 2023
28 Marcus Leonard Jr. Atlanta, Ga. 2023
29 Zachary Liu Clemmons, N.C. 2022
30 ZhengYi (Louie) Liu (China) Bradenton, Fla. 2024
31 Michael Long Louisville, Ky. 2023
32 Daniel Macias Austin, Texas 2024
33 Alexander Maloy Potomac, Md. 2023
34 William Marshall Madison, Miss. 2024
35 Daniel McBrien Holly Springs, N.C. 2026
36 Matt Moloney Vienna, Va. 2024
37 Zachary Ong (Singapore) Scarsdale, N.Y. 2022
38 Bradley Parker (Canada) Toronto, Ontario 2022
39 Diego Passos (Brazil) Orlando, Fla. 2023
40 Ben Paylor The Woodlands, Texas 2023
41 Horace Pennix Clinton, Md. 2023
42 Quinlan Polin Cary, N.C. 2023
43 Tip Price Greenville, S.C. 2025
44 Sahish Reddy Duluth, Ga. 2026
45 Cole Rouse Kernersville, N.C. 2024
46 Eli Schmidly Charlotte, N.C. 2023
47 Ethan Smith Marietta, Ga. 2024
48 Michael Springer La Grange, Ill. 2022
49 Preston Stout Dallas, Texas 2023
50 Rowan Sullivan Charleston, S.C. 2023
51 Langtai Tyrone Sun (China) Windermere, Fla. 2024
52 Guoao (Leo) Xu (China) Windermere, Fla. 2022
53 Christopher Yeilding Birmingham, Ala. 2024
54 Reggie Zhu (China) Winter Garden, Fla. 2023
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Jordyn Arts Trophy Club, Texas 2024
2 Kiera Bartholomew Wake Forest , N.C. 2023
3 Maya Beasley Croton-on-Hudson, N.Y. 2023
4 Sawyer Brockstedt Rehoboth, Del. 2025
5 Autumn Carey (Bahamas) Manning, S.C. 2022
6 Alice Choi Suwanee, Ga. 2023
7 Emerson Dever Durham, N.C. 2025
8 Arenui Faana Lake Mary, Fla. 2024
9 Paris Fieldings Suffolk, Va. 2023
10 Nicole Gal (Canada) Oakville, Ontario 2022
11 Sydney Hackett Ashburn, Va. 2022
12 Hailey Han Duluth, Ga. 2025
13 Alexsandra Lapple Pinehurst, N.C. 2023
14 Sophie Lauture Charlotte, N.C. 2024
15 Sarah Lydic Ocean View, Del. 2024
16 Emily Mathews Mebane, N.C. 2023
17 Macy Pate Boone, N.C. 2024
18 Ella Perna Durham, N.C. 2022
19 Staci Pla West Palm Beach, Fla. 2025
20 Clarisa Temelo Queretaro, Mexico 2024
21 Haven Ward Atlanta, Ga. 2023
22 Vilda Westh Blanc (Sweden) Wartrace, Tenn. 2023
23 Siuue Wu (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2024
24 Helen Yeung Clarksville, Md. 2024
Alternate List
Alternate List
Boys
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Nolan Kuszyk La Canada Flintridge, Calif. 2024
2 JP Odland Tiburon, Calif. 2023
3 Jack Vojtko Stow, Ohio 2024
4 John Brady Knight Kennesaw, Ga. 2024
5 Nicholas Piesen Strongsville, Ohio 2023
6 Trent Cade Ocean Isle Beach, N.C. 2023
7 Kyle Haas Winston Salem, N.C. 2023
8 David (Dazhou) Wu (China) Winter Garden, Fla. 2023
9 Rohan Singh Ponte Vedra, Fla. 2023
10 Bradley Chill Jr Columbia Station, Ohio 2024
11 Nathan Bardwell Lewisville, Texas 2023
12 Sunay Jay Flower Mound, Texas 2022
13 Chase Nevins Great Falls, Va. 2023
14 Hampton Roberts Cary, N.C. 2023
15 Nathan Marion San Antonio, Texas 2023
16 Andrew Reyes Kathleen, Ga. 2023
17 Rhett O'Rear Plano, Texas 2025
18 Garret Ebbert Lake Mary, Fla. 2023
19 Mason Hamrick Richmond, Ky. 2022
20 Cornell Beans Charlotte, N.C. 2024
21 Benjamin Siriboury Clarksville, Md. 2024
22 Craig Long II Alpharetta, Ga. 2023
23 Richard Yang Duluth, Ga. 2024
24 Juleon Habib Tarpon Springs, Fla. 2023
25 Hayes Carter Dallas, Texas 2023
26 Max Fonseca Miami, Fla. 2023
27 Hudson Pace Richmond, Va. 2023
28 Cameron Phillips Portsmouth, Ohio 2025
29 Charlie Stanton Austin, Texas 2023
30 Trey Marrion Chesapeake, Va. 2024
31 Thomas O'Neill Oradell, N.J. 2022
32 Lucas Jinglov Alpharetta, Ga. 2023
33 Fisher Kennedy Winston Salem, N.C. 2023
34 Ben Skripac Stow, Ohio 2023
35 Griffin Barke Crestwood, Ky. 2025
36 Benjamin Newfield Arlington, Va. 2023
37 Daniel Liao (Macau) Windermere, Fla. 2022
38 Jace Butcher Wake Forest, N.C. 2023
39 James Hassell Vero Beach, Fla. 2023
40 Tyler Jones Jacksonville, N.C. 2023
41 Peter Nusbaum Pittsboro, N.C. 2022
42 Andrew Wexler Orlando, Fla. 2023
43 Owen Bright Roanoke, Va. 2023
44 Tommy Tyler Venice, Fla. 2024
45 Jack Mulligan Burr Ridge, Ill. 2024
46 Langting Tymon Sun (China) Windermere, Fla. 2024
47 Luke Guthrie Charlotte, N.C. 2023
48 Max Rotermund Daniel Island, S.C. 2023
49 Preston Howe Winston Salem, N.C. 2025
50 Nathan Hong Auburn, Ala. 2024
51 Charlie Mort Alliance, Ohio 2023
52 Troup Wallace Brentwood, Tenn. 2023
53 Nick Joyce Quakertown, Pa. 2024
54 Matteo Blanchfield Mooresville, N.C. 2023
55 Wesley Hu Suwanee, Ga. 2024
56 Isaac Ahn Rochester, Minn. 2025
57 Ben Carr Gilbert, Ariz. 2024
58 Evan Eichenlaub Bethlehem, Pa. 2023
59 Anthony Purcea Buford, Ga. 2024
60 Owen Mault Wheelersburg, Ohio 2025
61 Jack Barnes Manakin Sabot, Va. 2023
62 Will Guthrie Charlotte, N.C. 2025
63 Samuel Walker Burke, Va. 2024
64 JP English Ponte Vedra, Fla. 2023
65 Chad Flory Ripon, Calif. 2023
66 Grant Lester Washington, D.C. 2023
67 Jack Stamato Severna Park, Md. 2024
68 Aedan Barnes Charlotte, N.C. 2023
69 R. Halsey Bosart Greensboro, Ga. 2023
70 Keenan Royalty Raleigh, N.C. 2023
71 Jackson Cook Madision, Miss. 2024
72 Nick Goellner Apex, N.C. 2023
73 Austin Spencer Statham, Ga. 2023
74 Matt Duke Midlothian, Va. 2024
75 Sam McClure the Woodlands, Texas 2023
76 Ethan Paschal Fayetteville, N.C. 2024
77 Sam Hahn Richmond, Va. 2024
78 Zidan Ajani Atlanta, Ga. 2023
79 Clayton Couey Johns Creek, Ga. 2024
80 Robert Gefaell Winston-Salem, N.C. 2023
81 Andrew Messalle Savannah, Ga. 2024
82 Blake Burt Austin, Texas 2024
83 Parks Helms Fayetteville, N.C. 2024
Girls
Player (Citizenship) Hometown Grad
1 Ella Weber (Canada) Burlington, Ontario 2023
2 Elyssa Abdullah Hinsdale, Ill. 2025
3 Anna Coccia New Albany, Ohio 2023
4 Alexa Tran Fresno, Calif. 2023
5 Camila Burnett Bluffton, S.C. 2022
6 Greta Gobezie Orlando, Fla. 2025
7 Elan Zhang Orlando, Fla. 2024
8 Kate Younger Seal Beach, Calif. 2023
9 Bowen Lan (China) Irvine, Calif. 2025
10 Maryanne Grace Rye, N.Y. 2023
11 Trinity Beth Calvert City, Ky. 2026
12 Kate Barber Savannah, Ga. 2025
13 Amelia Cho Ashburn, Va. 2024
14 Emily Wilson Brentwood, Tenn. 2022
15 Madison Glisson Boaz, Ky. 2026
16 Sofia Ghorbel Greenwich, Conn. 2022
17 Sritha Vemuri Lake Mary, Fla. 2022
18 Kayla Maletto Sinking Spring, Pa. 2024
19 Kinsley Smith Raleigh, N.C. 2024
20 Hana Oh Princeton, N.J. 2024
21 Georgia Bosart Greensboro, Ga. 2024
22 Grace Addison Abingdon, Va. 2023
23 Caroline Fixter Morristown, N.J. 2024
24 Alexandra Freeman Greenwich, Conn. 2023
25 Rachel Joyce Quakertown, Pa. 2026
26 Vaidehi Shah (India) Bridgewater, N.J. 2024
27 Jasmine Yeung Waxhaw, N.C. 2025
28 Tsamue Wu (Hong Kong) Bradenton, Fla. 2024