Qualifier - Coca-Cola Junior Championship at Boyne Highlands
Qualifier Tournament Field Leaderboard Tee Times
Monday, June 29
Monday, June 29
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
07:30 AM 1
Emily Chang
76-76
Chicago, Ill. (2021)
Nateda Her
86-86
Lansing, Mich. (2021)
Katherine Potter
84-84
South Lyon, Mich. (2021)
07:40 AM 1
Grace Wang
83-83
Rochester Hills, Mich. (2023)
Alyssa Wang
86-86
Rockville, Md. (2021)
Elise Fennell
76-76
Caledonia, Mich. (2024)
07:50 AM 1
Jessica Jolly
82-82
Rockford, Mich. (2024)
Sara Haupt
90-90
Northville, Mich. (2021)
Megha Vallabhaneni
75-75
Northville, Mich. (2022)
08:00 AM 1
Ryann Breslin
83-83
Alto, Mich. (2021)
Taylor Kondel
87-87
Grand Blanc, Mich. (2022)
Reagan Nolan
83-83
Columbus, Ohio (2021)
08:10 AM 1
Rachael Krieger
84-84
Commerce Township, Mich. (2021)
Kit Schaefer
80-80
Mattawan, Mich. (2022)
Rachel Hu
81-81
Northville, Mich. (2022)
08:20 AM 1
Adie Maki
75-75
Canton, Mich. (2022)
Esha Varchasvi
94-94
West Bloomfield, Mich. (2022)
Claire Ancevicius
87-87
Homer Glen, Ill. (2021)
08:30 AM 1
Laura Liu
85-85
Rochester Hills, Mich. (2024)
Sabel Imesch
83-83
Grosse Pointe Farms, Mich. (2022)
Riley Hayden
91-91
Troy, Mich. (2023)
08:40 AM 1
Olivia Castaneda
112-112
Holland, Mich. (2022)
Macie Elzinga
89-89
Byron Center, Mich. (2024)
Chloe Tarkany
75-75
Scottsdale, Ariz. (2022)
08:50 AM 1
Carter Housler
77-77
Lansing, Mich. (2022)
Scott Hanna*
73-73
Bloomfield Hills, Mich. (2021)
09:00 AM 1
Mitch Benson
81-81
St. Charles, Mich. (2021)
Brayden Elzinga
84-84
Byron Center, Mich. (2022)
Daniel Castaneda
89-89
Holland, Mich. (2021)
09:10 AM 1
Danny Greenhill
89-89
Elmore, Ohio (2021)
Alex Emerine
77-77
Ada, Mich. (2021)
Brayden Niemiec
79-79
Canton, Mich. (2022)
09:20 AM 1
Daniel Gladki
74-74
Saginaw, Mich. (2022)
Tyler Frechette
77-77
Traverse City, Mich. (2022)
Sam Yono II
78-78
West Bloomfield, Mich. (2021)
09:30 AM 1
Robert Burns
81-81
Grand Blanc, Mich. (2023)
Neil Zhu
76-76
Novi, Mich. (2022)
Connor Sullivan
85-85
Portage, Mich. (2021)
09:40 AM 1
Joey Per
79-79
South Lyon, Mich. (2021)
Sam Carollo#
71-71
Ashburn, Va (2021)
Seth Waters
83-83
Warren, Mich. (2021)
09:50 AM 1
Liam Casey
81-81
Northville, Mich. (2022)
Jack Kolka
87-87
Dexter, Mich. (2021)
Tyler Omness
83-83
Wayland, Mich. (2021)
10:00 AM 1
Joseph Murdock
79-79
Ada, Mich. (2022)
Josh Padgett
87-87
Novi, Mich. (2021)
Maxwell Brown
79-79
Bloomfield, Mich. (2021)
10:10 AM 1
Thomas Ciconte
91-91
Grosse Pointe, Mich. (2024)
Braydon Bays
86-86
Saginaw, Mich. (2020)
Mason Cooper
81-81
Lapeer, Mich. (2021)
10:20 AM 1
Will Preston
73-73
Grand Rapids, Mich. (2024)
Christian Long
79-79
Sandusky, Mich. (2022)
Landon Wanless
77-77
Caledonia, Mich. (2022)
10:30 AM 1
Sam Lewinski
81-81
Novi, Mich. (2021)
Garrett Kuppler
81-81
Macomb, Mich. (2021)
Brian Marx
78-78
Bloomfield Twp, Mich. (2020)
10:40 AM 1
Jake Beaudoin
74-74
Charlevoix, Mich. (2021)
Alex Oda
85-85
Clarkston, Mich. (2021)
10:50 AM 1
Evan Brzyski
83-83
Jackson, Mich. (2021)
Murphy Kehoe
78-78
Traverse City, Mich. (2021)
Jordan Garypie
76-76
Chelsea, Mich. (2021)
11:00 AM 1
Dhruv Kumar
78-78
Novi, Mich. (2022)
Shayne Beaufait
80-80
Wolverine Lake, Mich. (2021)
Tommy Gebeck
74-74
Grosse Pointe Farms, Mich. (2021)
11:10 AM 1
Thomas Keyte
77-77
Portage, Mich. (2021)
Ryan Chafty
76-76
Kalamazoo, Mich. (2021)
11:20 AM 1
Adam Burghardt
85-85
New Baltimore, Mich. (2021)
Brendan Klimas
77-77
Farmington Hills, Mich. (2021)
Joe Renfer
82-82
Northville, Mich. (2021)
11:30 AM 1
Henry Wu
85-85
Troy, Mich. (2021)
Griffin Mawson#
77-77
Traverse City, Mich. (2024)
John Barce
77-77
Fort Wayne, Ind. (2021)
11:40 AM 1
Benjamin Wu
73-73
Troy, Mich. (2022)
Peter Stassinopoulos
76-76
Novi, Mich. (2022)
Ethan Chernow
85-85
Bloomfield Hills, Mich. (2022)

Time Hole Players Time Hole Players
07:30 AM 1
Emily Chang
76-76
Chicago, Ill. (2021)
Nateda Her
86-86
Lansing, Mich. (2021)
Katherine Potter
84-84
South Lyon, Mich. (2021)
07:40 AM 1
Grace Wang
83-83
Rochester Hills, Mich. (2023)
Alyssa Wang
86-86
Rockville, Md. (2021)
Elise Fennell
76-76
Caledonia, Mich. (2024)
07:50 AM 1
Jessica Jolly
82-82
Rockford, Mich. (2024)
Sara Haupt
90-90
Northville, Mich. (2021)
Megha Vallabhaneni
75-75
Northville, Mich. (2022)
08:00 AM 1
Ryann Breslin
83-83
Alto, Mich. (2021)
Taylor Kondel
87-87
Grand Blanc, Mich. (2022)
Reagan Nolan
83-83
Columbus, Ohio (2021)
08:10 AM 1
Rachael Krieger
84-84
Commerce Township, Mich. (2021)
Kit Schaefer
80-80
Mattawan, Mich. (2022)
Rachel Hu
81-81
Northville, Mich. (2022)
08:20 AM 1
Adie Maki
75-75
Canton, Mich. (2022)
Esha Varchasvi
94-94
West Bloomfield, Mich. (2022)
Claire Ancevicius
87-87
Homer Glen, Ill. (2021)
08:30 AM 1
Laura Liu
85-85
Rochester Hills, Mich. (2024)
Sabel Imesch
83-83
Grosse Pointe Farms, Mich. (2022)
Riley Hayden
91-91
Troy, Mich. (2023)
08:40 AM 1
Olivia Castaneda
112-112
Holland, Mich. (2022)
Macie Elzinga
89-89
Byron Center, Mich. (2024)
Chloe Tarkany
75-75
Scottsdale, Ariz. (2022)
08:50 AM 1
Carter Housler
77-77
Lansing, Mich. (2022)
Scott Hanna*
73-73
Bloomfield Hills, Mich. (2021)
09:00 AM 1
Mitch Benson
81-81
St. Charles, Mich. (2021)
Brayden Elzinga
84-84
Byron Center, Mich. (2022)
Daniel Castaneda
89-89
Holland, Mich. (2021)
09:10 AM 1
Danny Greenhill
89-89
Elmore, Ohio (2021)
Alex Emerine
77-77
Ada, Mich. (2021)
Brayden Niemiec
79-79
Canton, Mich. (2022)
09:20 AM 1
Daniel Gladki
74-74
Saginaw, Mich. (2022)
Tyler Frechette
77-77
Traverse City, Mich. (2022)
Sam Yono II
78-78
West Bloomfield, Mich. (2021)
09:30 AM 1
Robert Burns
81-81
Grand Blanc, Mich. (2023)
Neil Zhu
76-76
Novi, Mich. (2022)
Connor Sullivan
85-85
Portage, Mich. (2021)
09:40 AM 1
Joey Per
79-79
South Lyon, Mich. (2021)
Sam Carollo#
71-71
Ashburn, Va (2021)
Seth Waters
83-83
Warren, Mich. (2021)
09:50 AM 1
Liam Casey
81-81
Northville, Mich. (2022)
Jack Kolka
87-87
Dexter, Mich. (2021)
Tyler Omness
83-83
Wayland, Mich. (2021)
10:00 AM 1
Joseph Murdock
79-79
Ada, Mich. (2022)
Josh Padgett
87-87
Novi, Mich. (2021)
Maxwell Brown
79-79
Bloomfield, Mich. (2021)
10:10 AM 1
Thomas Ciconte
91-91
Grosse Pointe, Mich. (2024)
Braydon Bays
86-86
Saginaw, Mich. (2020)
Mason Cooper
81-81
Lapeer, Mich. (2021)
10:20 AM 1
Will Preston
73-73
Grand Rapids, Mich. (2024)
Christian Long
79-79
Sandusky, Mich. (2022)
Landon Wanless
77-77
Caledonia, Mich. (2022)
10:30 AM 1
Sam Lewinski
81-81
Novi, Mich. (2021)
Garrett Kuppler
81-81
Macomb, Mich. (2021)
Brian Marx
78-78
Bloomfield Twp, Mich. (2020)
10:40 AM 1
Jake Beaudoin
74-74
Charlevoix, Mich. (2021)
Alex Oda
85-85
Clarkston, Mich. (2021)
10:50 AM 1
Evan Brzyski
83-83
Jackson, Mich. (2021)
Murphy Kehoe
78-78
Traverse City, Mich. (2021)
Jordan Garypie
76-76
Chelsea, Mich. (2021)
11:00 AM 1
Dhruv Kumar
78-78
Novi, Mich. (2022)
Shayne Beaufait
80-80
Wolverine Lake, Mich. (2021)
Tommy Gebeck
74-74
Grosse Pointe Farms, Mich. (2021)
11:10 AM 1
Thomas Keyte
77-77
Portage, Mich. (2021)
Ryan Chafty
76-76
Kalamazoo, Mich. (2021)
11:20 AM 1
Adam Burghardt
85-85
New Baltimore, Mich. (2021)
Brendan Klimas
77-77
Farmington Hills, Mich. (2021)
Joe Renfer
82-82
Northville, Mich. (2021)
11:30 AM 1
Henry Wu
85-85
Troy, Mich. (2021)
Griffin Mawson#
77-77
Traverse City, Mich. (2024)
John Barce
77-77
Fort Wayne, Ind. (2021)
11:40 AM 1
Benjamin Wu
73-73
Troy, Mich. (2022)
Peter Stassinopoulos
76-76
Novi, Mich. (2022)
Ethan Chernow
85-85
Bloomfield Hills, Mich. (2022)