Visit Tallahassee Junior Championship
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, October 25
Sunday, October 25
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:30 AM 1
Mi Li
Beijing, China (2025)
Jieming Yang
(China) Orlando, Fla. (2021)
Jacqueline Putrino
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
08:30 AM 10
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, Fla. (2024)
Juliana Camargo
(Colombia) Winter Garden, Fla. (2021)
Kate Brody
Grand Blanc, Mich. (2023)
08:40 AM 1
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, Dominican Republic (2021)
Victoria Zheng
(Canada) Markham, Ontario (2021)
Josephine Genereux
Greenwich, Conn. (2022)
08:40 AM 10
Naomi Huang
(China) Orlando, Fla. (2022)
Iris Cao
Duluth, Ga. (2022)
Katherine Cook
Thomasville, Ga. (2022)
08:50 AM 1
Faith Choi
Frederick, Md. (2021)
Lauren Thompson
Midland City, Ala. (2021)
Kaitlyn Schroeder
Jacksonville, Fla. (2023)
08:50 AM 10
Olivia Lu
Winter Garden, Fla (2023)
Destynie Sheridan
Ft. Branch, Ind. (2022)
Madison Hewlett
Oldsmar, Fla. (2021)
09:00 AM 1
Brooke Rivers
(Canada) Brampton, Ontario (2023)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala, Guatemala (2023)
Katelyn Huber
Gainesville, Fla. (2025)
09:00 AM 10
Addison Klonowski
Naples, Fla. (2023)
Loa Johannsson
Championsgate, Fla. (2022)
Sritha Vemuri
Lake Mary, Fla. (2022)
09:10 AM 1
Josh Duangmanee
Fairfax, Va. (2023)
Max Barile
Land O Lakes, Fla. (2021)
Connor McCann
Tallahassee, Fla. (2024)
09:10 AM 10
Jack Schoenberger
Milton, Ga. (2022)
Matthew Yamin
Miami Beach , N.Y. (2022)
Brantley Baker
Leesburg, Ga. (2021)
09:20 AM 1
Patrick Isztwan
Huntingdon Valley, Pa. (2021)
Luke Edwards
Chapel Hill, N.C. (2021)
Danny Erickson
Ponte Vedra, Fla. (2023)
09:20 AM 10
Stephen Hickham
Orlando, Fla. (2021)
Carson Enright
Longboat Key, Fla. (2021)
Myles Jones
Suwanee, Ga. (2021)
09:30 AM 1
Joe Stover
Cockeysville, Md. (2022)
Tristin Wisener
Hartselle, Ala. (2023)
Andrew Riley
St. Johns, Fla. (2021)
09:30 AM 10
Joshua Stewart
Winter Springs, Fla. (2021)
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
Kaleb Palm
Orlando, Fla. (2021)
09:40 AM 1
Adam Lauer
Pittsburgh, Pa. (2021)
Justin Burroughs
Pensacola, Fla. (2022)
Andrew Clark
Winter Park, Fla. (2021)
09:40 AM 10
Jack Boltja
Thomasville, Ga. (2021)
Jackson Scheen
Austin, Texas (2020)
Luke Haskew
Baton Rouge, La. (2022)
09:50 AM 1
Campbell Kennedy
Green Cove Springs, Fla. (2022)
Alex Da Huang Jung
Championsgate, Fla. (2023)
Jackson Brimfield
Chapel Hill, N.C. (2021)
09:50 AM 10
Drew Wrightson
Carmel, Ind. (2021)
Lev Grinberg
Kiev, Ukraine (2026)
Caden Burr
Windermere, Fla. (2022)
10:00 AM 1
Alejandro Gonzalez
Qro, Mexico (2021)
Sam Kodak
Naples, Fla. (2022)
Nicholas Prieto
Miami, Fla. (2023)
10:00 AM 10
Dominic Scaletta
Inverness, Ill. (2021)
Miguel Leal
Guatemala, Guatemala (2021)
Grant Gobezie
Orlando, Fla. (2021)
10:10 AM 1
Jake Springer
Tallahassee, Fla. (2021)
TJ Barger
Bloomington, Ill. (2021)
Hunter Swanson
Denver, Colo. (2022)
10:10 AM 10
Andres Barraza
(Mexico) Parkland, Fla. (2022)
Rafe Cochran
Palm Beach, Fla. (2023)
Zack Phelps
New Lenox, Ill. (2021)
10:20 AM 1
Rocco Salvitti
Canonsburg, Pa. (2023)
Patrick McCann
Tallahassee, Fla. (2021)
Brian (Taehoon) Park
Seoul, South Korea (2022)
10:20 AM 10
Mac Suber
Tampa, Fla. (2020)
Kavin Ramesh
Plano, Texas (2022)
Luke Urban
Tallahassee, Fla. (2023)
10:30 AM 1
Matthew Broder
San Diego, Calif. (2023)
Cooper Tate
Winter Garden, Fla. (2022)
Lucas Slayden
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
10:30 AM 10
Michael Mays
Winter Park, Fla. (2021)
Andrew Davis
Fleming Island, Fla. (2022)
Thomas O'Neill
Oradell, N.J. (2022)

Time Hole Players Time Hole Players
08:30 AM 1
Mi Li
Beijing, China (2025)
Jieming Yang
(China) Orlando, Fla. (2021)
Jacqueline Putrino
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
08:30 AM 10
Alexandra Gazzoli
Palm Coast, Fla. (2024)
Juliana Camargo
(Colombia) Winter Garden, Fla. (2021)
Kate Brody
Grand Blanc, Mich. (2023)
08:40 AM 1
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, Dominican Republic (2021)
Victoria Zheng
(Canada) Markham, Ontario (2021)
Josephine Genereux
Greenwich, Conn. (2022)
08:40 AM 10
Naomi Huang
(China) Orlando, Fla. (2022)
Iris Cao
Duluth, Ga. (2022)
Katherine Cook
Thomasville, Ga. (2022)
08:50 AM 1
Faith Choi
Frederick, Md. (2021)
Lauren Thompson
Midland City, Ala. (2021)
Kaitlyn Schroeder
Jacksonville, Fla. (2023)
08:50 AM 10
Olivia Lu
Winter Garden, Fla (2023)
Destynie Sheridan
Ft. Branch, Ind. (2022)
Madison Hewlett
Oldsmar, Fla. (2021)
09:00 AM 1
Brooke Rivers
(Canada) Brampton, Ontario (2023)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala, Guatemala (2023)
Katelyn Huber
Gainesville, Fla. (2025)
09:00 AM 10
Addison Klonowski
Naples, Fla. (2023)
Loa Johannsson
Championsgate, Fla. (2022)
Sritha Vemuri
Lake Mary, Fla. (2022)
09:10 AM 1
Josh Duangmanee
Fairfax, Va. (2023)
Max Barile
Land O Lakes, Fla. (2021)
Connor McCann
Tallahassee, Fla. (2024)
09:10 AM 10
Jack Schoenberger
Milton, Ga. (2022)
Matthew Yamin
Miami Beach , N.Y. (2022)
Brantley Baker
Leesburg, Ga. (2021)
09:20 AM 1
Patrick Isztwan
Huntingdon Valley, Pa. (2021)
Luke Edwards
Chapel Hill, N.C. (2021)
Danny Erickson
Ponte Vedra, Fla. (2023)
09:20 AM 10
Stephen Hickham
Orlando, Fla. (2021)
Carson Enright
Longboat Key, Fla. (2021)
Myles Jones
Suwanee, Ga. (2021)
09:30 AM 1
Joe Stover
Cockeysville, Md. (2022)
Tristin Wisener
Hartselle, Ala. (2023)
Andrew Riley
St. Johns, Fla. (2021)
09:30 AM 10
Joshua Stewart
Winter Springs, Fla. (2021)
Carson Brewer
Jacksonville, Fla. (2023)
Kaleb Palm
Orlando, Fla. (2021)
09:40 AM 1
Adam Lauer
Pittsburgh, Pa. (2021)
Justin Burroughs
Pensacola, Fla. (2022)
Andrew Clark
Winter Park, Fla. (2021)
09:40 AM 10
Jack Boltja
Thomasville, Ga. (2021)
Jackson Scheen
Austin, Texas (2020)
Luke Haskew
Baton Rouge, La. (2022)
09:50 AM 1
Campbell Kennedy
Green Cove Springs, Fla. (2022)
Alex Da Huang Jung
Championsgate, Fla. (2023)
Jackson Brimfield
Chapel Hill, N.C. (2021)
09:50 AM 10
Drew Wrightson
Carmel, Ind. (2021)
Lev Grinberg
Kiev, Ukraine (2026)
Caden Burr
Windermere, Fla. (2022)
10:00 AM 1
Alejandro Gonzalez
Qro, Mexico (2021)
Sam Kodak
Naples, Fla. (2022)
Nicholas Prieto
Miami, Fla. (2023)
10:00 AM 10
Dominic Scaletta
Inverness, Ill. (2021)
Miguel Leal
Guatemala, Guatemala (2021)
Grant Gobezie
Orlando, Fla. (2021)
10:10 AM 1
Jake Springer
Tallahassee, Fla. (2021)
TJ Barger
Bloomington, Ill. (2021)
Hunter Swanson
Denver, Colo. (2022)
10:10 AM 10
Andres Barraza
(Mexico) Parkland, Fla. (2022)
Rafe Cochran
Palm Beach, Fla. (2023)
Zack Phelps
New Lenox, Ill. (2021)
10:20 AM 1
Rocco Salvitti
Canonsburg, Pa. (2023)
Patrick McCann
Tallahassee, Fla. (2021)
Brian (Taehoon) Park
Seoul, South Korea (2022)
10:20 AM 10
Mac Suber
Tampa, Fla. (2020)
Kavin Ramesh
Plano, Texas (2022)
Luke Urban
Tallahassee, Fla. (2023)
10:30 AM 1
Matthew Broder
San Diego, Calif. (2023)
Cooper Tate
Winter Garden, Fla. (2022)
Lucas Slayden
Ponte Vedra Beach, Fla. (2023)
10:30 AM 10
Michael Mays
Winter Park, Fla. (2021)
Andrew Davis
Fleming Island, Fla. (2022)
Thomas O'Neill
Oradell, N.J. (2022)