AJGA Carolina Trace Junior
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Thursday's Final Round will be two 9-hole stipulated rounds. The Boys and Girls Division will start on No. 1 and play the front nine first. Groups will score following their first nine holes and then proceed to their second nine. The back nine will be the second stipulated round.
Sunday, March 28
Sunday, March 28
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Sarah Yoo
Los Angeles, Calif. (2023)
Kate Ha
Auburn, Ala. (2026)
Ella Greenberg
Rockford, Ill. (2023)
08:10 AM 1
Keya Naik
Brambleton, Va. (2025)
Riley Lewis
Edwardsville, Ill. (2022)
Brooklyn Millard
Aurora, Ohio (2024)
08:20 AM 1
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, , Dominican Republic (2021)
Sarah Shao
Green Brook, N.J. (2024)
Sophia Sarrazin
Westport, Conn. (2023)
08:30 AM 1
Hailey Han
Duluth, Ga. (2025)
Cynthia Zhang
Milpitas, Calif. (2022)
Emily Lee
Torrance, Calif. (2024)
08:40 AM 1
Emily Mathews
Mebane, N.C. (2023)
Sophie Thai
Los Altos, Calif. (2022)
Thienna Huynh
Lilburn, Ga. (2022)
08:50 AM 1
Kiera Bartholomew
Wake Forest, N.C. (2023)
Chaemin Kim
(South Korea) Austin, Texas (2022)
Kavya Ajjarapu
Lutz, Fla. (2023)
09:00 AM 1
Kate Song
Alpharetta, Ga. (2021)
Madison Reemsnyder
Canton, Ohio (2022)
Kylie Chong
Torrance, Calif. (2024)
09:10 AM 1
Sara Im
Duluth, Ga. (2023)
Ava Merrill
Johns Creek, Ga. (2023)
Grace Smith
Wallingford, Pa. (2022)
09:20 AM 1
Philip Minnehan
Rochester, N.Y. (2021)
Hunter Po
Bridgewater, N.J. (2023)
09:30 AM 1
Zhengfei Han
(China) Irvine, Calif. (2024)
Davis Dickinson
Palm Beach Gardens, Fla. (2022)
09:40 AM 1
Sam Davis
Jacksonville, Fla. (2022)
Kaleb Palm
Orlando, Fla. (2021)
Jakob Wellman
Owensboro, Ky. (2022)
09:50 AM 1
Camden Smith
Windermere, Fla. (2023)
Aidan Collier
Greeneville, Tenn. (2023)
Aryan Vuradi
Brambleton, Va. (2022)
10:00 AM 1
Jacob Tarkany
Scottsdale, Ariz. (2021)
Nicklas Staub
Boynton Beach, Fla. (2022)
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
10:10 AM 1
Bennett Swavely
Hudson, Wis. (2021)
Josh Duangmanee
Fairfax, Va. (2023)
Shivam Patel
Frisco, Texas (2021)
10:20 AM 1
Kyle Bachkosky
Peachtree City, Ga. (2022)
Rohan Singh
Ponte Vedra, Fla. (2023)
Diego Passos
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
10:30 AM 1
Collin Hodgkinson
Beaverton, Ore. (2022)
Davis Ovard
Frisco, Texas (2023)
Ian Glanton
Metter, Ga. (2021)
10:40 AM 1
Michael Burry
Saratoga, Calif. (2021)
Richard Yang
Duluth, Ga. (2024)
Suneil Peruvemba
Mclean, Va. (2022)
10:50 AM 1
Jay Leng Jr
San Diego, Calif. (2024)
Waymon Thomas
Mount Pleasant, S.C. (2023)
Campbell Kennedy
Green Cove Springs, Fla. (2022)
11:00 AM 1
Ethan Paschal
Fayetteville, N.C. (2024)
Vijay Powell
Midlothian, Va. (2023)
Derek Gutierrez
Cranford, N.J. (2023)
11:10 AM 1
Josh Lendach
Raleigh, N.C. (2021)
Ryan Plodkowski
San Diego, Calif. (2022)
Owen Kose
Holly Springs, N.C. (2022)
11:20 AM 1
Chase Nevins
Great Falls, Va. (2023)
Jackson Roman
Kensington, Conn. (2021)
Ryan Macri
Wake Forest, N.C. (2021)
11:30 AM 1
Frank Kennedy
(United Kingdom) Jupiter, Fla. (2024)
Gabriel Palacios
(Guatemala) Guatemala, (2023)
Hampton Roberts
Cary, N.C. (2023)
11:40 AM 1
Joseph Lenane
Dedham, Mass. (2022)
Parker Claxton
Claxton, Ga. (2022)
Lev Grinberg
(Ukraine) Brasschaat Belgium (2026)
11:50 AM 1
Max Jelinek
(Czech Republic) Boynton Beach, Fla. (2023)
Preston Stout
Dallas, Texas (2023)
Bryan Kim
Brookeville, Md. (2023)

Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Sarah Yoo
Los Angeles, Calif. (2023)
Kate Ha
Auburn, Ala. (2026)
Ella Greenberg
Rockford, Ill. (2023)
08:10 AM 1
Keya Naik
Brambleton, Va. (2025)
Riley Lewis
Edwardsville, Ill. (2022)
Brooklyn Millard
Aurora, Ohio (2024)
08:20 AM 1
Yae Eun Kim
(South Korea) Santiago, , Dominican Republic (2021)
Sarah Shao
Green Brook, N.J. (2024)
Sophia Sarrazin
Westport, Conn. (2023)
08:30 AM 1
Hailey Han
Duluth, Ga. (2025)
Cynthia Zhang
Milpitas, Calif. (2022)
Emily Lee
Torrance, Calif. (2024)
08:40 AM 1
Emily Mathews
Mebane, N.C. (2023)
Sophie Thai
Los Altos, Calif. (2022)
Thienna Huynh
Lilburn, Ga. (2022)
08:50 AM 1
Kiera Bartholomew
Wake Forest, N.C. (2023)
Chaemin Kim
(South Korea) Austin, Texas (2022)
Kavya Ajjarapu
Lutz, Fla. (2023)
09:00 AM 1
Kate Song
Alpharetta, Ga. (2021)
Madison Reemsnyder
Canton, Ohio (2022)
Kylie Chong
Torrance, Calif. (2024)
09:10 AM 1
Sara Im
Duluth, Ga. (2023)
Ava Merrill
Johns Creek, Ga. (2023)
Grace Smith
Wallingford, Pa. (2022)
09:20 AM 1
Philip Minnehan
Rochester, N.Y. (2021)
Hunter Po
Bridgewater, N.J. (2023)
09:30 AM 1
Zhengfei Han
(China) Irvine, Calif. (2024)
Davis Dickinson
Palm Beach Gardens, Fla. (2022)
09:40 AM 1
Sam Davis
Jacksonville, Fla. (2022)
Kaleb Palm
Orlando, Fla. (2021)
Jakob Wellman
Owensboro, Ky. (2022)
09:50 AM 1
Camden Smith
Windermere, Fla. (2023)
Aidan Collier
Greeneville, Tenn. (2023)
Aryan Vuradi
Brambleton, Va. (2022)
10:00 AM 1
Jacob Tarkany
Scottsdale, Ariz. (2021)
Nicklas Staub
Boynton Beach, Fla. (2022)
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
10:10 AM 1
Bennett Swavely
Hudson, Wis. (2021)
Josh Duangmanee
Fairfax, Va. (2023)
Shivam Patel
Frisco, Texas (2021)
10:20 AM 1
Kyle Bachkosky
Peachtree City, Ga. (2022)
Rohan Singh
Ponte Vedra, Fla. (2023)
Diego Passos
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
10:30 AM 1
Collin Hodgkinson
Beaverton, Ore. (2022)
Davis Ovard
Frisco, Texas (2023)
Ian Glanton
Metter, Ga. (2021)
10:40 AM 1
Michael Burry
Saratoga, Calif. (2021)
Richard Yang
Duluth, Ga. (2024)
Suneil Peruvemba
Mclean, Va. (2022)
10:50 AM 1
Jay Leng Jr
San Diego, Calif. (2024)
Waymon Thomas
Mount Pleasant, S.C. (2023)
Campbell Kennedy
Green Cove Springs, Fla. (2022)
11:00 AM 1
Ethan Paschal
Fayetteville, N.C. (2024)
Vijay Powell
Midlothian, Va. (2023)
Derek Gutierrez
Cranford, N.J. (2023)
11:10 AM 1
Josh Lendach
Raleigh, N.C. (2021)
Ryan Plodkowski
San Diego, Calif. (2022)
Owen Kose
Holly Springs, N.C. (2022)
11:20 AM 1
Chase Nevins
Great Falls, Va. (2023)
Jackson Roman
Kensington, Conn. (2021)
Ryan Macri
Wake Forest, N.C. (2021)
11:30 AM 1
Frank Kennedy
(United Kingdom) Jupiter, Fla. (2024)
Gabriel Palacios
(Guatemala) Guatemala, (2023)
Hampton Roberts
Cary, N.C. (2023)
11:40 AM 1
Joseph Lenane
Dedham, Mass. (2022)
Parker Claxton
Claxton, Ga. (2022)
Lev Grinberg
(Ukraine) Brasschaat Belgium (2026)
11:50 AM 1
Max Jelinek
(Czech Republic) Boynton Beach, Fla. (2023)
Preston Stout
Dallas, Texas (2023)
Bryan Kim
Brookeville, Md. (2023)