Ben An Junior Championship
Tournament Qualifier Schedule of Events Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 48 hours prior to the start of the tournament. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, September 12
Sunday, September 12
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Lydia Swan
North East, Pa. (2022)
Sophia Louis
Boca Raton, Fla. (2022)
Jiayi Wang
(China) Shanghai, , China (2022)
08:00 AM 10
Sarah Loza
Winter Garden, Fla. (2023)
Skylee Shin
Doral, Fla. (2022)
Victoria Tan
(Malaysia) Lake Mary, Fla. (2023)
08:10 AM 1
Maria Atwood
Holly Springs, N.C. (2022)
Emily Zhu
(Canada)Richmond Hill, Ontario Canada (2022)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala City Guatemala (2023)
08:10 AM 10
Jessica Guiser
Hartland, Wis. (2024)
Angela Nip
(Hong Kong) Port St. Lucie, Fla. (2026)
08:20 AM 1
Elan Zhang
Orlando, Fla. (2024)
Yingshi (Lydia) Lin
(China) Guangzhou, , China (2025)
Alexia Siehl
Fort Mill, S.C. (2022)
08:20 AM 10
Brianna Castaldi
Port St Lucie, Fla. (2023)
Annika Manjunath
Dublin, Ohio (2021)
Regina Plascencia Perez De Celis
(Mexico) Queretaro, , Mexico (2022)
08:30 AM 1
Luisamariana Mesones
(Peru) Wesley Chapel, Fla. (2022)
Karoline Tuttle
Lake Mary, Fla. (2022)
Xinyi (Iris) Wang
(Hong Kong) Lake Mary, Fla. (2022)
08:30 AM 10
Olivia Lu
Winter Garden, Fla. (2023)
Nicole Yugay
Delray Beach, Fla. (2023)
08:40 AM 1
Shawn Lalmoni
Orlando, Fla. (2022)
Gavin Newkirk
Batavia, Ill. (2023)
Dean Greyserman
Boca Raton, Fla. (2022)
08:40 AM 10
Aitana Tuesta
Sunny Isles, Fla. (2025)
Alicia Henault
(Canada) St-Guillaume, Quebec, Canada (2023)
08:50 AM 1
Patricio Gonzalez
(Mexico) Garza Garcia, , Mexico (2023)
Juan Suarez
(Colombia) Doral, Fla. (2022)
Shawn Coultoff
Winter Garden, Fla. (2025)
08:50 AM 10
Juleon Habib
Tarpon Springs, Fla. (2023)
Elvis Steen
Allen, Texas (2021)
09:00 AM 1
Ting-Wei Chang
(Taiwan) Howey in the Hills, Fla. (2024)
Reed Greyserman
Boca Raton, Fla. (2024)
Diego Passos
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
09:00 AM 10
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
Takato Imoto
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2024)
09:10 AM 1
Aaron Williams
(United Kingdom) Owings Mills, Md. (2022)
Brian (Taehoon) Park
(South Korea) Championsgate, Fla. (2022)
Jerry Miao
(China) Howey in the Hills, Fla. (2024)
09:10 AM 10
Mohit Balaji
Kissimmee, Fla. (2022)
Jessy Huebner
Port St Lucie, Fla. (2027)
Colton Swartz
Fleming Island, Fla. (2023)
09:20 AM 1
Derek Gutierrez
Cranford, N.J. (2023)
Reggie Zhu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Andres Asin
(Spain) Zaragoza, , Spain (2022)
09:20 AM 10
Jack Burbee
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Qi (Steven) Liu
(China) Lake Mary, Fla. (2025)
09:30 AM 1
Luke Poulter
(Great Britain) Orlando, Fla. (2022)
You Seong Choi
(South Korea) Hacienda Heights, Calif. (2023)
Landon Durham
Ponte Vedra Beach, Fla. (2021)
09:30 AM 10
Filippo Serra
(Switzerland) Geneva, , Switzerland (2021)
Benjamin Cai
(Taiwan) Davenport, Fla. (2022)
Rodrigo Carranza
(Peru) La Libertad, , Peru (2023)
09:40 AM 1
James Hassell
Vero Beach, Fla. (2023)
Gabriel Palacios
(Guatemala) Guatemala, (2023)
Lee Poppell
Tallahassee, Fla. (2023)
09:40 AM 10
Matthew Yamin
Miami Beach, Fla. (2022)
Ryan Macri
Wake Forest, N.C. (2021)
Clark Akers
Nashville, Tenn. (2021)
09:50 AM 1
Matvey Golovanov
(Russian Federation) Boca Raton, Fla. (2025)
Cooper Tate
Winter Garden, Fla. (2022)
Sebastian Gamboa
(Mexico) Merida, , Mexico (2023)
09:50 AM 10
George Goff
Hinsdale, Ill. (2023)
Jacob Immelman
Winter Park, Fla. (2024)
Trey Farnsworth
Orlando, Fla. (2024)
10:00 AM 10
Aidan Robertson
Glen Allen, Va. (2022)
Carlo de Fernex
(Mexico) Puerto Vallarta, , Mexico (2021)
08:00 PM 1
Sabree Lefebvre
Riverview, Fla. (2023)
08:10 PM 1
Max Fonseca
Miami, Fla. (2023)
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
Jake Manelas
Fort Lauderdale, Fla. (2023)

Time Hole Players Time Hole Players
08:00 AM 1
Lydia Swan
North East, Pa. (2022)
Sophia Louis
Boca Raton, Fla. (2022)
Jiayi Wang
(China) Shanghai, , China (2022)
08:00 AM 10
Sarah Loza
Winter Garden, Fla. (2023)
Skylee Shin
Doral, Fla. (2022)
Victoria Tan
(Malaysia) Lake Mary, Fla. (2023)
08:10 AM 1
Maria Atwood
Holly Springs, N.C. (2022)
Emily Zhu
(Canada)Richmond Hill, Ontario Canada (2022)
Jasmine Dae Ryeong Youn
Guatemala City Guatemala (2023)
08:10 AM 10
Jessica Guiser
Hartland, Wis. (2024)
Angela Nip
(Hong Kong) Port St. Lucie, Fla. (2026)
08:20 AM 1
Elan Zhang
Orlando, Fla. (2024)
Yingshi (Lydia) Lin
(China) Guangzhou, , China (2025)
Alexia Siehl
Fort Mill, S.C. (2022)
08:20 AM 10
Brianna Castaldi
Port St Lucie, Fla. (2023)
Annika Manjunath
Dublin, Ohio (2021)
Regina Plascencia Perez De Celis
(Mexico) Queretaro, , Mexico (2022)
08:30 AM 1
Luisamariana Mesones
(Peru) Wesley Chapel, Fla. (2022)
Karoline Tuttle
Lake Mary, Fla. (2022)
Xinyi (Iris) Wang
(Hong Kong) Lake Mary, Fla. (2022)
08:30 AM 10
Olivia Lu
Winter Garden, Fla. (2023)
Nicole Yugay
Delray Beach, Fla. (2023)
08:40 AM 1
Shawn Lalmoni
Orlando, Fla. (2022)
Gavin Newkirk
Batavia, Ill. (2023)
Dean Greyserman
Boca Raton, Fla. (2022)
08:40 AM 10
Aitana Tuesta
Sunny Isles, Fla. (2025)
Alicia Henault
(Canada) St-Guillaume, Quebec, Canada (2023)
08:50 AM 1
Patricio Gonzalez
(Mexico) Garza Garcia, , Mexico (2023)
Juan Suarez
(Colombia) Doral, Fla. (2022)
Shawn Coultoff
Winter Garden, Fla. (2025)
08:50 AM 10
Juleon Habib
Tarpon Springs, Fla. (2023)
Elvis Steen
Allen, Texas (2021)
09:00 AM 1
Ting-Wei Chang
(Taiwan) Howey in the Hills, Fla. (2024)
Reed Greyserman
Boca Raton, Fla. (2024)
Diego Passos
(Brazil) Orlando, Fla. (2023)
09:00 AM 10
Armand Loscalzo
Tampa, Fla. (2022)
Takato Imoto
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2024)
09:10 AM 1
Aaron Williams
(United Kingdom) Owings Mills, Md. (2022)
Brian (Taehoon) Park
(South Korea) Championsgate, Fla. (2022)
Jerry Miao
(China) Howey in the Hills, Fla. (2024)
09:10 AM 10
Mohit Balaji
Kissimmee, Fla. (2022)
Jessy Huebner
Port St Lucie, Fla. (2027)
Colton Swartz
Fleming Island, Fla. (2023)
09:20 AM 1
Derek Gutierrez
Cranford, N.J. (2023)
Reggie Zhu
(China) Winter Garden, Fla. (2023)
Andres Asin
(Spain) Zaragoza, , Spain (2022)
09:20 AM 10
Jack Burbee
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Qi (Steven) Liu
(China) Lake Mary, Fla. (2025)
09:30 AM 1
Luke Poulter
(Great Britain) Orlando, Fla. (2022)
You Seong Choi
(South Korea) Hacienda Heights, Calif. (2023)
Landon Durham
Ponte Vedra Beach, Fla. (2021)
09:30 AM 10
Filippo Serra
(Switzerland) Geneva, , Switzerland (2021)
Benjamin Cai
(Taiwan) Davenport, Fla. (2022)
Rodrigo Carranza
(Peru) La Libertad, , Peru (2023)
09:40 AM 1
James Hassell
Vero Beach, Fla. (2023)
Gabriel Palacios
(Guatemala) Guatemala, (2023)
Lee Poppell
Tallahassee, Fla. (2023)
09:40 AM 10
Matthew Yamin
Miami Beach, Fla. (2022)
Ryan Macri
Wake Forest, N.C. (2021)
Clark Akers
Nashville, Tenn. (2021)
09:50 AM 1
Matvey Golovanov
(Russian Federation) Boca Raton, Fla. (2025)
Cooper Tate
Winter Garden, Fla. (2022)
Sebastian Gamboa
(Mexico) Merida, , Mexico (2023)
09:50 AM 10
George Goff
Hinsdale, Ill. (2023)
Jacob Immelman
Winter Park, Fla. (2024)
Trey Farnsworth
Orlando, Fla. (2024)
10:00 AM 10
Aidan Robertson
Glen Allen, Va. (2022)
Carlo de Fernex
(Mexico) Puerto Vallarta, , Mexico (2021)
08:00 PM 1
Sabree Lefebvre
Riverview, Fla. (2023)
08:10 PM 1
Max Fonseca
Miami, Fla. (2023)
Zachary Colon
Bolton, Mass. (2022)
Jake Manelas
Fort Lauderdale, Fla. (2023)