Qualifier - AJGA Junior at Stoneybrook
Qualifier Tournament Applications Received Field Tee Times Leaderboard
Note: Tee Times will appear 24 hours prior to the start of the qualifier. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Monday, July 12
Monday, July 12
Print Tee Times
Time Hole Players Time Hole Players
07:45 AM 1
Jiongchen Li#
(China) Qingdao, , China (2023)
Ariihau Faana#
Lake Mary, Fla. (2022)
Qi (Steven) Liu
(China) Lake Mary, Fla. (2025)
07:45 AM 10
Langting Tymon Sun
(China) Windermere, Fla. (2025)
Ryan Lopez#
Pembroke Pines, Fla. (2024)
Gunnar Schuster
Osage Beach, Mo. (2023)
07:55 AM 1
Emilio Angel
(Colombia) Bogota, , Colombia (2022)
Jiaming Liu
(China) Bradenton, Fla. (2023)
Akshay Mandadapu
Lake Mary, Fla. (2023)
07:55 AM 10
George Aguilera
Kissimmee, Fla. (2024)
Tyler Brewer
New Smyrna Beach, Fla. (2024)
Nicolas Bencomo
(Venezuela) Sarasota, Fla. (2025)
08:05 AM 1
Ethan Keys
Wesley Chapel, Fla. (2024)
Kevin Kelly
Cape Coral, Fla. (2023)
08:05 AM 10
Matthew Sokorai
Ada, Mich. (2024)
Suviir Dhalla*
Windermere, Fla. (2023)
Matteo Galiano
MARGATE, Fla. (2023)
08:15 AM 1
Piero Rojas
(Peru) Trujillo, , Peru (2023)
Nicholas Farraye
Saint Augustine, Fla. (2022)
Gianluca Arcaro
Orlando, Fla. (2025)
08:15 AM 10
Sam Davey
Fort Lauderdale, Fla. (2023)
Matthew Joseph
Lakewood Ranch, Fla. (2024)
Raffaello Galiano
Margate, Fla. (2026)
08:25 AM 1
Ryan Kriz
Bonita Springs, Fla. (2023)
Jordan Frost
(South Africa) boca raton, Fla. (2022)
Willem Jaron
Naples, Fla. (2022)
08:25 AM 10
Geoffrey Laklak
Pinecrest, Fla. (2026)
Rafael Frias IV
Parkland, Fla. (2023)
Tomas Amaya
Queretaro, , Mexico (2022)
08:35 AM 1
Jaeger Frost
(South Africa) Boca Raton, Fla. (2022)
ZhengYi (Louie) Liu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
Mu Sun
(China) Boynton Beach, Fla. (2023)
08:35 AM 10
Ryoma Kumazawa
(Japan) Toyota, , Japan (2022)
Joonho Kim
(South Korea) Hong Kong, (2023)
Yuo Torii
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2022)
08:45 AM 1
Arenui Faana
Lake Mary, Fla. (2024)
Nathalie Benrey
Atherton, Calif. (2022)
Sophia Louis
Boca Raton, Fla. (2022)
08:45 AM 10
Andrew Zhao
Tampa, Fla. (2025)
Will Cooper
Lakeland, Fla. (2023)
08:55 AM 1
XiMiao Zhai
(China) Orlando, Fla. (2023)
Katie Yang
Orlando, Fla. (2025)
Ann Burel
Orlando, Fla. (2024)
08:55 AM 10
Dylan Stultz
Greenup, Ky. (2022)
Taneesh Sirivolu
Orlando, Fla. (2024)
Xiaoyi (Eddy) Gu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
09:05 AM 1
Junyuan Zhang
(China) Orlando, Fla. (2024)
Olivia Lu*
Winter Garden, Fl (2023)
Jordan Knox
Fort Myers, Fla. (2023)
09:05 AM 10
Carter Goerke
Clearwater, Fla. (2021)
Rodrigo Carranza
(Peru) La Libertad, , Peru (2023)
Michael Gavin
Hilton Head Island, S.C. (2025)
09:15 AM 1
Sara Vitasek
NAPLES, Fla. (2025)
Sydney Young
Naples, Fla. (2025)
Angela Yiting Wang
(Canada) Windermere, Fla. (2026)
09:15 AM 10
James Oh
Glen Allen, Va. (2024)
Michael Garland
Brooksville, Fla. (2023)
Langtai Tyrone Sun*
(China) Windermere, Fla. (2025)
09:25 AM 1
Carmella Carlisi
Flagler beach, Fla. (2024)
Valentina Zuleta*
Bogota, Colombia (2021)
Samantha Stites
Tampa, Fla. (2022)
09:25 AM 10
Cristobal Sepulveda
(Chile) Santiago, , Chile (2022)
Wilson Stringer
Orlando, Fla. (2024)
Dalton Payne*
Estero, Fla. (2023)
09:35 AM 1
Eliza Kodak
Naples, Fla. (2023)
Alyssa Mixon
Land O'Lakes, Fla. (2024)
Kelly Shanahan*
Coral Springs, FL (2022)
09:35 AM 10
Scott Taylor
Tampa, Fla. (2023)
George Goff
Hinsdale, Ill. (2023)
Jack Burbee
Virginia Beach, Va. (2022)
09:45 AM 1
Gabriella DeGasperis
Jupiter, Fla. (2026)
Chloe Chang*
Sarasota, Fla. (2025)
Sophia Dyer#
St. Petersburg, FL (2026)
09:45 AM 10
Jordan Corpus*
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Emil Riegger*
(Germany) Hinsdale, Ill. (2023)
Sumaer Dhalla*
Windermere, Fl (2022)
Gota Hoshino
(Japan) Howey-In-The-Hills, Fla. (2022)

Time Hole Players Time Hole Players
07:45 AM 1
Jiongchen Li#
(China) Qingdao, , China (2023)
Ariihau Faana#
Lake Mary, Fla. (2022)
Qi (Steven) Liu
(China) Lake Mary, Fla. (2025)
07:45 AM 10
Langting Tymon Sun
(China) Windermere, Fla. (2025)
Ryan Lopez#
Pembroke Pines, Fla. (2024)
Gunnar Schuster
Osage Beach, Mo. (2023)
07:55 AM 1
Emilio Angel
(Colombia) Bogota, , Colombia (2022)
Jiaming Liu
(China) Bradenton, Fla. (2023)
Akshay Mandadapu
Lake Mary, Fla. (2023)
07:55 AM 10
George Aguilera
Kissimmee, Fla. (2024)
Tyler Brewer
New Smyrna Beach, Fla. (2024)
Nicolas Bencomo
(Venezuela) Sarasota, Fla. (2025)
08:05 AM 1
Ethan Keys
Wesley Chapel, Fla. (2024)
Kevin Kelly
Cape Coral, Fla. (2023)
08:05 AM 10
Matthew Sokorai
Ada, Mich. (2024)
Suviir Dhalla*
Windermere, Fla. (2023)
Matteo Galiano
MARGATE, Fla. (2023)
08:15 AM 1
Piero Rojas
(Peru) Trujillo, , Peru (2023)
Nicholas Farraye
Saint Augustine, Fla. (2022)
Gianluca Arcaro
Orlando, Fla. (2025)
08:15 AM 10
Sam Davey
Fort Lauderdale, Fla. (2023)
Matthew Joseph
Lakewood Ranch, Fla. (2024)
Raffaello Galiano
Margate, Fla. (2026)
08:25 AM 1
Ryan Kriz
Bonita Springs, Fla. (2023)
Jordan Frost
(South Africa) boca raton, Fla. (2022)
Willem Jaron
Naples, Fla. (2022)
08:25 AM 10
Geoffrey Laklak
Pinecrest, Fla. (2026)
Rafael Frias IV
Parkland, Fla. (2023)
Tomas Amaya
Queretaro, , Mexico (2022)
08:35 AM 1
Jaeger Frost
(South Africa) Boca Raton, Fla. (2022)
ZhengYi (Louie) Liu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
Mu Sun
(China) Boynton Beach, Fla. (2023)
08:35 AM 10
Ryoma Kumazawa
(Japan) Toyota, , Japan (2022)
Joonho Kim
(South Korea) Hong Kong, (2023)
Yuo Torii
(Japan) Howey in the Hills, Fla. (2022)
08:45 AM 1
Arenui Faana
Lake Mary, Fla. (2024)
Nathalie Benrey
Atherton, Calif. (2022)
Sophia Louis
Boca Raton, Fla. (2022)
08:45 AM 10
Andrew Zhao
Tampa, Fla. (2025)
Will Cooper
Lakeland, Fla. (2023)
08:55 AM 1
XiMiao Zhai
(China) Orlando, Fla. (2023)
Katie Yang
Orlando, Fla. (2025)
Ann Burel
Orlando, Fla. (2024)
08:55 AM 10
Dylan Stultz
Greenup, Ky. (2022)
Taneesh Sirivolu
Orlando, Fla. (2024)
Xiaoyi (Eddy) Gu
(China) Bradenton, Fla. (2024)
09:05 AM 1
Junyuan Zhang
(China) Orlando, Fla. (2024)
Olivia Lu*
Winter Garden, Fl (2023)
Jordan Knox
Fort Myers, Fla. (2023)
09:05 AM 10
Carter Goerke
Clearwater, Fla. (2021)
Rodrigo Carranza
(Peru) La Libertad, , Peru (2023)
Michael Gavin
Hilton Head Island, S.C. (2025)
09:15 AM 1
Sara Vitasek
NAPLES, Fla. (2025)
Sydney Young
Naples, Fla. (2025)
Angela Yiting Wang
(Canada) Windermere, Fla. (2026)
09:15 AM 10
James Oh
Glen Allen, Va. (2024)
Michael Garland
Brooksville, Fla. (2023)
Langtai Tyrone Sun*
(China) Windermere, Fla. (2025)
09:25 AM 1
Carmella Carlisi
Flagler beach, Fla. (2024)
Valentina Zuleta*
Bogota, Colombia (2021)
Samantha Stites
Tampa, Fla. (2022)
09:25 AM 10
Cristobal Sepulveda
(Chile) Santiago, , Chile (2022)
Wilson Stringer
Orlando, Fla. (2024)
Dalton Payne*
Estero, Fla. (2023)
09:35 AM 1
Eliza Kodak
Naples, Fla. (2023)
Alyssa Mixon
Land O'Lakes, Fla. (2024)
Kelly Shanahan*
Coral Springs, FL (2022)
09:35 AM 10
Scott Taylor
Tampa, Fla. (2023)
George Goff
Hinsdale, Ill. (2023)
Jack Burbee
Virginia Beach, Va. (2022)
09:45 AM 1
Gabriella DeGasperis
Jupiter, Fla. (2026)
Chloe Chang*
Sarasota, Fla. (2025)
Sophia Dyer#
St. Petersburg, FL (2026)
09:45 AM 10
Jordan Corpus*
Lakewood Ranch, Fla. (2022)
Emil Riegger*
(Germany) Hinsdale, Ill. (2023)
Sumaer Dhalla*
Windermere, Fl (2022)
Gota Hoshino
(Japan) Howey-In-The-Hills, Fla. (2022)