Qualifier for the AJGA Junior at Gleneagles
Note: Tee Times will appear 24 hours prior to the start of the qualifier. If Tee Times are not appearing below check back at a later date.
Sunday, July 7
AJGA Leadership Links participant
AJGA Leadership Links participant
Sunday, July 7
Time | Hole | Players | Time | Hole | Players |
---|---|---|---|---|---|
09:00 AM | 1A | 09:00 AM | 1B | ||
09:00 AM | 2 |
Garrett Hess
80-80
Muenster, Texas (2020)
|
09:00 AM | 3A |
Shahryar Hamza
85-85
Frisco, Texas (2020)
Paul Pullen
33-33
Austin, Texas (2021)
|
09:00 AM | 3B |
Zach Allen
90-90
Allen, Texas (2021)
|
09:00 AM | 4 |
Brady Hirzel
79-79
Guthrie, Okla. (2021)
|
09:00 AM | 5 |
Zach Engelken
85-85
Newton, Kan. (2020)
|
09:00 AM | 6A | |
09:00 AM | 6B |
Ryan Willis
76-76
Keller, Texas (2021)
|
09:00 AM | 7 |
Tyler Gardner
77-77
Houston, Texas (2022)
|
09:00 AM | 8A |
Dylan Fuller
87-87
Southlake, Texas (2020)
James Farmer
81-81
Dallas, Texas (2021)
|
09:00 AM | 8B | |
09:00 AM | 9 |
Travis Poole
80-80
Elk City, Okla. (2021)
|
09:00 AM | 10A |
Victoria Castro
89-89
Fruit Heights, Utah (2021)
|
09:00 AM | 10B | 09:00 AM | 11 |
Emma Luna
80-80
League City, Texas (2021)
|
|
09:00 AM | 12 |
Maddy Trevino
97-97
San Antonio, Texas (2021)
|
09:00 AM | 13A |
Malisone Chanthapanya
90-90
Fort Worth, Texas (2021)
|
09:00 AM | 13B |
Nyomi Thomas
94-94
Dallas, Texas (2020)
|
09:00 AM | 14 |
Anna Takahashi*
80-80
Grapevine, Texas (2019)
|
09:00 AM | 15 | 09:00 AM | 16 |
Cole Fischman
80-80
Leawood, Kan. (2020)
|
|
09:00 AM | 17A | 09:00 AM | 17B | ||
09:00 AM | 18 |
Hayden Roup
Katy, Texas (2020)
|
Time | Hole | Players | Time | Hole | Players |
---|---|---|---|---|---|
09:00 AM | 1A | 09:00 AM | 1B | ||
09:00 AM | 2 |
Garrett Hess
80-80
Muenster, Texas (2020)
|
09:00 AM | 3A |
Shahryar Hamza
85-85
Frisco, Texas (2020)
Paul Pullen
33-33
Austin, Texas (2021)
|
09:00 AM | 3B |
Zach Allen
90-90
Allen, Texas (2021)
|
09:00 AM | 4 |
Brady Hirzel
79-79
Guthrie, Okla. (2021)
|
09:00 AM | 5 |
Zach Engelken
85-85
Newton, Kan. (2020)
|
09:00 AM | 6A | |
09:00 AM | 6B |
Ryan Willis
76-76
Keller, Texas (2021)
|
09:00 AM | 7 |
Tyler Gardner
77-77
Houston, Texas (2022)
|
09:00 AM | 8A |
Dylan Fuller
87-87
Southlake, Texas (2020)
James Farmer
81-81
Dallas, Texas (2021)
|
09:00 AM | 8B | |
09:00 AM | 9 |
Travis Poole
80-80
Elk City, Okla. (2021)
|
09:00 AM | 10A |
Victoria Castro
89-89
Fruit Heights, Utah (2021)
|
09:00 AM | 10B | 09:00 AM | 11 |
Emma Luna
80-80
League City, Texas (2021)
|
|
09:00 AM | 12 |
Maddy Trevino
97-97
San Antonio, Texas (2021)
|
09:00 AM | 13A |
Malisone Chanthapanya
90-90
Fort Worth, Texas (2021)
|
09:00 AM | 13B |
Nyomi Thomas
94-94
Dallas, Texas (2020)
|
09:00 AM | 14 |
Anna Takahashi*
80-80
Grapevine, Texas (2019)
|
09:00 AM | 15 | 09:00 AM | 16 |
Cole Fischman
80-80
Leawood, Kan. (2020)
|
|
09:00 AM | 17A | 09:00 AM | 17B | ||
09:00 AM | 18 |
Hayden Roup
Katy, Texas (2020)
|